|
Alan Grey Page
|
| magot |
Přidané 01-12-2025 11:05
|

Fusioner

Příspěvek: 18637
Založený: 19.06.08
|
taky by mě lákala, kdyby to ve mě nevyvolávalo příliš ALE, za mne to má cenu tak max 20$, dal bych po slevě 10$
za mne
plusy:
- konzistentní obsah
- Korea tady ještě nebyla
- mapa
- Československá lokomotiva 
- statická kampaň?
- bude pořádně udělaný napalm?
mínusy
- zaostalý engine za horizontem, hnusný design infrastuktury, měst - nejsou schopný přejít na jiný engine
- vysloveně ubohý planetset, který je navíc ještě vykradený IL2 BOX, aby náhodou neměli moc práce a hlavně si polovičku těch letadel člověk znovu kupuje!
- jak asi ti "umělci" dobastlí fyziku transonické rychlosti, když ladili 20 let WWI engine na WWII?
- absence letadlovek a především korzár a další palubní stroje bez kterých Korea není Koreou, stejně jako WWI bez Zeppelinu
- absence létatelných bombardérů, především B-29, B-26, aby náhodou neměli moc práce. I TF pro CLOD dodal Wellington ..
- počítám, že žádná dynamická kampaň, to bych jim ale příliš nevyčítal, protože na to v dnešní době absolutně nikdo nemá koule
- kde jsou kurva mixéry, Sioux, H-5tka, Raven či Chicksaw, nikde, to by ty ruský lemplové něco museli dělat
- celkem citelná podpora toho zkurvysyna v Kremlu
a tak dál budu přežívat s DCS servery Mig-15 vs Sabre na Kavkaze, kde bývá spousta zábavy
Upravil/a magot dne 01-12-2025 11:36
|
| |
|
|
| Tyler Durden |
Přidané 01-12-2025 11:21
|

Diskutující

Příspěvek: 3015
Založený: 07.10.14
|
Korea tu už samozřejmě byla. MiG Alley, Rowan Software. Dynamická kampaň, Sabre a MiG, docela dobrá AI, samé 9/10 a simulátor roku. Byl to totální propadák kterého se prodalo za dva měsíce 5 tisíc kusů.
Osud šeptá bojovníkovi: "Nemůžeš odolat bouři" a bojovník šeptá: "já jsem bouře!"
World Adomination!
|
| |
|
|
| magot |
Přidané 01-12-2025 11:36
|

Fusioner

Příspěvek: 18637
Založený: 19.06.08
|
Jo, to si pamatuju, to bylo celkem dobré, úplně jsem na to zapomněl  |
| |
|
|
| saldy |
Přidané 01-12-2025 17:49
|

Diskutující

Příspěvek: 3769
Založený: 29.01.09
|
Korea je sice atraktivní, ale v tomto balení za mě ne. Tvůrci ztratili mou důvěru a nevidím důvod stěhovat se z mého milovaného dcs MiGu. |
| |
|
|
| magot |
Přidané 01-12-2025 19:06
|

Fusioner

Příspěvek: 18637
Založený: 19.06.08
|
btw, některé IL2 servery budou Koreu záměrně bojkotovat, takže online lítání bude asi dost omezené
Upravil/a magot dne 01-12-2025 19:23
|
| |
|
|
| AJaromir |
Přidané 01-12-2025 21:36
|

Diskutující

Příspěvek: 3459
Založený: 01.05.06
|
Ad trans-sonická rychlost: Tam asi není moc co řešit. Tehdejší stroje byly v trans-sonické rychlosti nepoužitelné. Co spíš nechápu, je proč se do toho vůbec pouští? To je tak velký odklon od toho, co vždycky byl IL-2, že to nedává smysl.
Upravil/a AJaromir dne 01-12-2025 21:44
|
| |
|
|
| magot |
Přidané 01-12-2025 22:00
|

Fusioner

Příspěvek: 18637
Založený: 19.06.08
|
Sabre se při sestupu/ úniku běžně nacházel v transonických rychlostech, občas spadnul i do mach 1 a to by letecký sim měl simulovat. |
| |
|
|
| Alan Grey |
Přidané 27-03-2026 16:25
|

Uživatel

Příspěvek: 964
Založený: 30.09.05
|
IL-2 Great Battles Series – novinky na rok 2026

Čtení zde:
https://www.alan-...-rok-2026/
|
| |
|
|
| Alan Grey |
Přidané 05-04-2026 13:14
|

Uživatel

Příspěvek: 964
Založený: 30.09.05
|
IL-2 Great Battles Series – Aktualizace 7.004

Čtení zde:
https://www.alan-...ace-7-004/
|
| |
|
|
| Alan Grey |
Přidané 09-05-2026 09:36
|

Uživatel

Příspěvek: 964
Založený: 30.09.05
|
IL-2 Great Battles Series – The Road of Life

Čtení zde:
https://www.alan-...d-of-life/
|
| |
|
|
| 310_cibule |
Přidané 09-05-2026 12:58
|

Fusioner

Příspěvek: 15318
Založený: 29.09.05
|
Ta Cesta života vypadá dobře. To si dám.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
|
| |
|
|
| magot |
Přidané 09-05-2026 13:37
|

Fusioner

Příspěvek: 18637
Založený: 19.06.08
|
Ovšem jádro pudla boje o Ladožské jezero jistě nebude realizováno, tedy prolamování ledu bombama, aby se v tom utopili sovětské konvoje zásobující Leningrad .. na takový upgrade enginu ti ruští "umělci" nemají .. |
| |
|