May 01 2024 13:03:26
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Red Dead Redemption 2 for PC :)
petsild
Kolik žere výkonu nastavení detailů pěkně přehledně v grafu: https://www.game-...enchmarked
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
magot
po dvou letech odladěná, a to na tebe ještě útočníci po dvou letech útočí pozpátku Úsměv
ale když to tak vidím RDR2 na pc, tak bych si to snad na pc zatím nekupoval no .. a je to fakt paradoxní. Na xboxu mě překvapilo jak je to odladěné a nejsou tam chyby a pc verze totálně selhala ..
Upravil/a magot dne 07-11-2019 21:05
 
310_cibule
Kde je ofiko fórum RDR 2 ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
petsild
Pro jistotu nemají, co kdyby si pak někdo Úsměv stěžoval…
Support: https://support.r...1570648032
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
310_cibule
Dík. To se jako jeden ani nedozví, zda vydali patch?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
https://www.guru3...ate-1.html
 
petsild
Koukal jsem na mulťák režim a docela prča Úsměv když umíš házet laso.
Celkem třetí hráč Smutný kterému hra neustále padá CTD, určitě bude lepší RDRII pořídit později, než se zbytečně trápit.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
Al CZ
Teda už mi to běhá krásně (menší potíže byly jen ty první dva dny, přičemž jednou to dělal antivir a podruhé nevím co) a líbí moc - přesně takovouhle hru z Divokého západu jsem si představoval. A kdyby nebyli autoři Američané tak bych tipoval, že četli Mayovky, protože i to zabití "Velkého šedého Grizzlyho" bowiákem tam je (a hned na začátku). Akorát, že když si člověk pak navlékne jeho hlavu, tak to ženský komentují slovy: "Bóóóže, sundej tu trapárnu !" Ale jde tu lovit bizony (akorát se mi ještě nestalo, aby na mě bizoní býk zaútočil, prostě zdrhaj, na rozdíl od predátorů - sem viděl ve vodě krokouše,tak pic ho velkou ráži do oka, jdu pro kůži a sežral mne druhej ! chytat mustangy, přepadat vlaky a dostavníky, nebo se jimi dokonce vozit.... chlastat a prát se v saloon, bejt za Hogo Foga nebo Limonádníka. Dokonce jsem už viděl ve Valentine popravu (Bez questu prostě jedu okolo a hele - zrovna se věší). V herní obdobě St. Luis (St. Denis) jsou Číňani. Akorát tam zatím nejsou indiáni (Když nepočítám toho parťáka z tábora Hozeu ale ten je napůl)ale zase když se odjíždělo z hor, tak tam na hřebenu kopce stáli tři indiánští jezdci, tak předpokládám, že tam indiáni budou, konečně co sem se koukal na seznam zvířat tak tam má být bílý bizon (kdo četl Ducha Llana Estacada a Syna lovce medvědů tak už ví která bije...). A zajímavý je i hledání koster dinousaurů, já teda nenašel ani jednu, ale to bude tím že blbě koukám Úsměv Takže jediné co mi nejde na rozum je, že tam fakt nejdou svádět nejen počestné paničky St. Deniské ale ani "lehký holky" ať v táboře nebo Saloonech ? Že by vliv MeToo, protože hry od Rockstaru nebyly nikdy politicky korektní, ba právě naopak... a řekl bych, že v jistých věcech byly více než explicitní Úsměv A stopování zvěře je obšlehlý ze Zaklínače 3, ale to nevadí...
Akorát teda nechápu kde se vzal někde na jihu USA v roce 1899 Abordžinec kterýho jsem potkal ve skalách u Valentine ? Tipuju, že potkat australského domorodce v Americe je kuriozní i dnes, natož před 120 lety ? Ale třeba se to dozvím, anebo to není Abordžinec, ale já bych řekl že je. Jo a super jsou i německý osadníci, to fakt je jako z mayovky Úsměv Ještě by tam mohli bejt Češi, Poláka sem už potkal Úsměv Členy klanu ještě ne, ale vzhledem k tomu screenu výše i na to dojde ! Za mě zatím fakt super hra, líbí Úsměv A dost mi to připomíná KCD. Paradoxně víc než GTA, navíc mám pocit, že tady nejde dělat takovej "komixovej bordel" a třeba dost přestřelek jde rychle do fatálního konce.Co mě ale dostalo je účinnost zbraní, ustřelený hlavy jsem snad od soldier of fortune nikde neviděl (pokud teda napumpujete banditu pumpou). A naturalistický je i lov, kdy se zvíře dá jen poranit, a pak se musí najít a dorazit ranou z milosti. Jako v reálu. Což mi připomělo že by se hodil pes...No...v dalším díle. A super je i trénování koníka, pobavilo že můžete mít jak kobylu, tak hřebce.Akorát ta moje se občas plaší, když se střílí. Ale musím si prostě chytit mustanga, ať je sranda Úsměv

A prosím nespoilovat !
 
310_cibule
Super. Tak třeba mi to hoši Rockstar Games někdy rozchoděj. Už jsem jim psal. Odepsali, že si mám přečíst Troubleshooting a kdyby něco, tak se zase ozvat. Ani jsem moc nenadával...

Bowie-knife, přesně takhle jsem to jako dítě – náruživé čtenáře mayovek vyslovoval ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
@Al CZ
Potkal, jsem tam němce, poláky, mexičany (ty jsou na hranicích s mexikem), africký otroci dělající na poli, britové, mám pocit že i španěla a jednoho itala ..
taky srb - Tesla

Indiáni - s Arturem se tam později bojuje po boku indiánů, v epilogu misí a později indiáni přepadají dostavníky atd. tak se bojuej proti nim.
Jsou tam většinou vypálené indiánské tábory, žijící snad jend dva ..
Pes se dá ochočit .. trochu i kočka ..

Jinak používám kombinaci springfield rifle s hledím na útoky na dálku a na blízko brokovnici pump action a 2x volcanic pistol, s tím se dá vystřílet celkem solidní banda Úsměv
 
magot
310_cibule napsal:

Super. Tak třeba mi to hoši Rockstar Games někdy rozchoděj. Už jsem jim psal. Odepsali, že si mám přečíst Troubleshooting a kdyby něco, tak se zase ozvat. Ani jsem moc nenadával...

Bowie-knife, přesně takhle jsem to jako dítě – náruživé čtenáře mayovek vyslovoval ; )

mám obavu abys nečekal marně .. chyba může být i na tvé straně (židle/systému)

odfiltroval si to že se mohl některý soubor stáhnout špatně?
osobně bych provedl preventivně toto:
Vše odinstaloval, vyčistil registry. Restart. Preventivně bych nainstaloval nejnovější: w10 aktaulizace, nvidia drivery, vcredist, C++, directx
Restart. Znova celé stáhnul a znovu nainstaloval ..
 
Al CZ
Kolego, psal jsem nespoilovat Smutný Smutný Smutný

Zvířátka si zkusím ochočit, díky ! Pes by se hodil.

V GTA Five byl vlastně "rotwík" ale byla s ním jen jedna super krátká mise. Pes je prý docela k něčemu v Blair Witch a asi i v KCD, ale tam ho mám chvilku.

Springfieldku jsem s optikou taky pořídil (dá bizona na jednu ránu za ucho), jestli se nepletu za občanské války se používala coby odstřelovačka. Ale nějak ji mám zafixovanou jako předovku (perkusáka) ? ve hře se jako perkusák nechová.

Pumpovací brokovka je dost děsivá, ustřeluje hlavy.

Volcano pistole nemám, místo nich se jsi vzal Schofieldy, a nechal jsem si k nim udělat slonovinovou pažbičku po vzoru gen. Pattona Úsměv Ale zkusím. Jinak docela účinná je i obyčejná dvouhlavňovka a ve hře mi příjde relativně rychle nabíjená...

A co jsem koukal, tak se pak dá sehnat i Parabella. I když jednu automatiku jsem ukořistil od nějakýho lumpa a je na dvě věci. Příjde mi že má malou ráži.

Mě se vůbec někdy zdá že protivníci (nebo i zvěř) mají docela vysoký hit point. Třeba pumu jsem musel zasáhnout několíkrát právě ze springfielda (a stejně se mi ji podařilo zabít až na popáté, vždycky mne předtím rozsápala,ale tak to je úplně v pořádku, osobně považuju pumu ( v reálu) za nejnebezpečnější zvíře v USA vůbec. Byť ji někteří snobové mají jako mazlíčka... Vlastně jsem nevěděl kde je a najednou vzteklý Mňauuur a bylo po srandě... Zlatej medvěd !
 
310_cibule
Nevím, na koho je mířená výzva "nespoilovat", nicméně toto vlákno je určeno k debatě o RDR 2. V něm je vcelku legitimní snažit se zjistit, proč se mi hra nespouští a snažit se získat informace, co s tím. Magotovi děkuji za snahu pomoci. Udělal jsem už většinu z doporučeného, kromě reinstalace. Ale asi mi nic jiného nezbude.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
petsild
Al CZ napsal:

Teda už mi to běhá krásně (menší potíže byly jen ty první dva dny, přičemž jednou to dělal antivir a podruhé nevím co) a líbí moc - přesně takovouhle hru z Divokého západu jsem si představoval. A kdyby nebyli autoři Američané tak bych tipoval, že četli Mayovky, protože i to zabití "Velkého šedého Grizzlyho" bowiákem tam je (a hned na začátku). Akorát, že když si člověk pak navlékne jeho hlavu, tak to ženský komentují slovy: "Bóóóže, sundej tu trapárnu !" Ale jde tu lovit bizony (akorát se mi ještě nestalo, aby na mě bizoní býk zaútočil, prostě zdrhaj, na rozdíl od predátorů - sem viděl ve vodě krokouše,tak pic ho velkou ráži do oka, jdu pro kůži a sežral mne druhej ! chytat mustangy, přepadat vlaky a dostavníky, nebo se jimi dokonce vozit.... chlastat a prát se v saloon, bejt za Hogo Foga nebo Limonádníka. Dokonce jsem už viděl ve Valentine popravu (Bez questu prostě jedu okolo a hele - zrovna se věší). V herní obdobě St. Luis (St. Denis) jsou Číňani. Akorát tam zatím nejsou indiáni (Když nepočítám toho parťáka z tábora Hozeu ale ten je napůl)ale zase když se odjíždělo z hor, tak tam na hřebenu kopce stáli tři indiánští jezdci, tak předpokládám, že tam indiáni budou, konečně co sem se koukal na seznam zvířat tak tam má být bílý bizon (kdo četl Ducha Llana Estacada a Syna lovce medvědů tak už ví která bije...). A zajímavý je i hledání koster dinousaurů, já teda nenašel ani jednu, ale to bude tím že blbě koukám Úsměv Takže jediné co mi nejde na rozum je, že tam fakt nejdou svádět nejen počestné paničky St. Deniské ale ani "lehký holky" ať v táboře nebo Saloonech ? Že by vliv MeToo, protože hry od Rockstaru nebyly nikdy politicky korektní, ba právě naopak... a řekl bych, že v jistých věcech byly více než explicitní Úsměv A stopování zvěře je obšlehlý ze Zaklínače 3, ale to nevadí...
Akorát teda nechápu kde se vzal někde na jihu USA v roce 1899 Abordžinec kterýho jsem potkal ve skalách u Valentine ? Tipuju, že potkat australského domorodce v Americe je kuriozní i dnes, natož před 120 lety ? Ale třeba se to dozvím, anebo to není Abordžinec, ale já bych řekl že je. Jo a super jsou i německý osadníci, to fakt je jako z mayovky Úsměv Ještě by tam mohli bejt Češi, Poláka sem už potkal Úsměv Členy klanu ještě ne, ale vzhledem k tomu screenu výše i na to dojde ! Za mě zatím fakt super hra, líbí Úsměv A dost mi to připomíná KCD. Paradoxně víc než GTA, navíc mám pocit, že tady nejde dělat takovej "komixovej bordel" a třeba dost přestřelek jde rychle do fatálního konce.Co mě ale dostalo je účinnost zbraní, ustřelený hlavy jsem snad od soldier of fortune nikde neviděl (pokud teda napumpujete banditu pumpou). A naturalistický je i lov, kdy se zvíře dá jen poranit, a pak se musí najít a dorazit ranou z milosti. Jako v reálu. Což mi připomělo že by se hodil pes...No...v dalším díle. A super je i trénování koníka, pobavilo že můžete mít jak kobylu, tak hřebce.Akorát ta moje se občas plaší, když se střílí. Ale musím si prostě chytit mustanga, ať je sranda Úsměv

A prosím nespoilovat !

Dle tvého popisu jde o skvěle Šklebící se propracovanou hru s tolika aktivitami okolo. Přesně tak jsem si v duchu RDRII představoval a pokud je navíc mixem knižních předloh ještě lepší.
Nedávno ve Zvoli kousek od Prahy dvakrát utekla Puma, dnes se takové kočky specializují na cyklisty, asi jim Úsměv více chutnají.
Moc dík AI CZ za uvedení PC verze, ještě dotaz... mohu si v MP vybrat postavu- původní obyvatel USA?
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
magot
no pumy jsou v rdr2 snad nejnebezpěčnější nepřítel, splašej koně a člověk nemá kvér po ruce a než se vzpamatuje má drápy v xichtu ..
Ještě vlci ve velkém množství jsou občas nebezpečný .. a samozřejmě vzácné mýtické kusy velkého grizzlyho a příšery v bažinách Úsměv
 
petsild
310_cibule napsal:

Nevím, na koho je mířená výzva "nespoilovat", nicméně toto vlákno je určeno k debatě o RDR 2. V něm je vcelku legitimní snažit se zjistit, proč se mi hra nespouští a snažit se získat informace, co s tím. Magotovi děkuji za snahu pomoci. Udělal jsem už většinu z doporučeného, kromě reinstalace. Ale asi mi nic jiného nezbude.

Mohl bys Cibule napsat specifikaci, nebo lépe přidat DxDiag.txt, zkusíme vymyslet nějaké řešení.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
Timofejic
Al CZ napsal:Springfieldku jsem s optikou taky pořídil (dá bizona na jednu ránu za ucho), jestli se nepletu za občanské války se používala coby odstřelovačka. Ale nějak ji mám zafixovanou jako předovku (perkusáka) ? ve hře se jako perkusák nechová.
Springfieldky z občanský války byly opravdu předovky, v RDR2 je ale nějakej trapdoor:
https://www.gunsamerica.com/digest/wp-content/uploads/2017/03/Fig-4.jpg
 
310_cibule
Petsilde, dík. Už jsem tom odinstaloval. Přes noc znovu stáhnu a uvidím. Pokud by problém přetrvával, pošlu DxDiag. Ještě jednou děkuju.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
btw tady je předvedení zbraní IRL použitých v RDR2
YouTube Video



 
310_cibule
Tak jsem to přeinstaloval a... nic. Pořád to hlásí, že nemám dost práv v adresáři knihoven hry.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,794,203 návštěv