May 02 2024 03:50:56
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Máte nebo plánujete VR headset?
Aces_Wild
petsild napsal:

Nepříjemné... pokud se nechceš RG2 vzdát, máš možnost X570 fošnu prodat a koupit dle přiloženého seznamu B550 chipset.

Přesně. A když ti nesedí zahrádka na auto, prostě koupíš auto nový.
 
Shadowdeath
@Fuci

Aha Šklebící se no ja ten reinstal stejne radeji udelal.. uz sem mel ty okna fakt srasne dlouho.. a TIR uz tak nejak neplanuji pouzivat Úsměv

@Ace
Tak zalezi co je to za auto Šklebící se
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
Tyler Durden
To píšete o té věci co ji zelený hajzl prodává za 18990 káčé nebo o něčem jiném? Úsměv
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Shadowdeath
Jj, to bude ona, takova blbinka kolem, ktere je tu takovej humbuk :-)
Kdyby se ten Zukrblik nenasral do Questu, tak by tu byla aspon jina uvazovatelna alternativa :-(
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
606_Druindin
Alza má akci na společný nákup Reverbu. Pro tři lidi po 17490,-
Doručení do 14 dnů.
Já na to teda eště furt nemám HW Úsměv
 
Tapi
Pokud by se další dva lidi našli, možná bych do toho šel...
WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
ATA_Vasilij
jakési malinkaté světýlko na konci tunelu ?

https://www.sveth...-500/54348

Když jdete na tu původní diskuzi na Reddit, a tam najdete 1.3 tisíc komentů kde ti lidi píšou přesně ty problémy co mám ohledně připojení headsetů také, tak to rozhodně nebude malý problém, jak opatrně to nazvali amd, ale dost velký systémový průšvih.
 
Shadowdeath
Heleme se, vsichni poplivali hned HP a ono to mozna bude jinde :-)
Ale je fakt, ze odpojovani/pripojovani v nekolika minutovych intervalech jsem na svem PC pozoroval pri pripojeni telefonu.. Ale jelikoz jina periferie u me problem nema, tak jsem si myslel, ze to bude spise problem toho telefonu. No mozna jsem mu take krivdil..

Jinak tedy za ten necely mesic, jsem mel pouze dva "problemy", tezko rici co je zapricinilo, zda OS, HP nebo AMD...:
1. Blbnul zvuk.. slo jen jedno sluchatko a jeste v ten divne "praskalo", vyresil restart Windowsu
2. Jednou mne WMR nedetekovali pripojeny headset, vyresilo odpojeni a opetovne zapojeni adapteru.
Upravil/a Shadowdeath dne 23-02-2021 20:12
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
310_cibule
Tapi napsal:

Pokud by se další dva lidi našli, možná bych do toho šel...

Objednej raději z německého Amazonu (je i v češtině). Objednáno 20. ledna, dorazí tento týden. Cena lehce přes 16 tisíc včetně poštovného.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
cuckoo
ATA_Vasilij napsal:

jakési malinkaté světýlko na konci tunelu ?

https://www.sveth...-500/54348

Když jdete na tu původní diskuzi na Reddit, a tam najdete 1.3 tisíc komentů kde ti lidi píšou přesně ty problémy co mám ohledně připojení headsetů také, tak to rozhodně nebude malý problém, jak opatrně to nazvali amd, ale dost velký systémový průšvih.


Jestli ti to pořád nefunguje a jestli jsi nezkoušel i v tom odkazu zmíněné "snížení propustnosti rozhraní PCIe přechodem na verzi 3.0", tak bych to vyzkoušel. To asi pomohlo mně - změnil jsem v BIOSu v "Advanced\Onboard Devices Configuration" u všech PCIEX, u položky M.2_1, 2 a SB Link Mode nastavení z Auto na GEN3.

Pořád mě zlobil zvuk - šel do reproduktorů monitoru, jen občas se na vteřinu, dvě, tři přepnul do reproduktorů brejlí. Kupodivu Fučiho G2 fungovala normálně (když jsme si je na jeden den prohodili), zvuk bez problémů. Moje G2 (po opětovné zpáteční výměně)- stejné problémy. Žádný laborování nepomohlo, nakonec jsem koupil interní USB řadič a po nainstalování Microsoft driverů (originální nefungovaly, objevila se hláška "Your headset is connected to an incompatible USB controller. Try plugging your headset into a different USB port if available. Or, try installing a Microsoft USB driver in place of any incompatible drivers) to v zásadě funguje. "V zásadě", protože teď občas občas skočí zvuk zase na pár vteřin do reproduktorů monitoru, ale rychle se to zase vrátí. S tím jde docela žít :-)
 
ATA_Vasilij
cuckoo: jo díky za odpověď.
Zkoušel jsem asi všechno, od GEN3 přes vypnutí C-State, až po downgrade biosu na stabilní verzi 2607. Bohužel downgrade nevyšel. Karta to neumí, umí jít jenom nahoru.

Já bych tak trochu řekl, že docela dost hodně záleží na verzi biosu kdo kterou má. Já vůl kdysi upgradoval na tu poslední. A zpět už mi to nejde.

Výpadky zvuku, chrastění, problikávání obrazu, lagující myši, náhodný nárůst zatížení jader CPU, záseky ve hrách, snížení fps, někdy úplný pád do černé obrazovky. TO všechno lidi v těch diskuzích píšou, že jsou průvodní jevy.
Prostě nestabilita na všech rovinách. Zejména PC není tak ve hrách výkonný jak by papírově měl být. A nejhorší problémy jsou s VR headsety... a je úplně jedno co je to za výrobce.

Já už to neřeším. pochopil jsem že problém není na mé straně a tak budu pasivně čekat na fix od ..... a teď je otázka od koho, že? Od výrobců desek? Nebo od AMD? kdo dělá bios? asi tam někde bych tu vadu hledal.

PS: já si dokonce koupil i takovou tu kartu co má pcie-1 slot a výstup do USB 3.2 (4x usb port) a ani to mi nejde nainstalovat !!! chápete to ? Ta deska je úplně grogy Šklebící se

Ale jak říkám, už to neřeším, čekám na fix.
 
Tapi
310_cibule napsal:

Tapi napsal:

Pokud by se další dva lidi našli, možná bych do toho šel...

Objednej raději z německého Amazonu (je i v češtině). Objednáno 20. ledna, dorazí tento týden. Cena lehce přes 16 tisíc včetně poštovného.


No bez ovladačů to mají opravdu jen za 600EUR. S ovladačema ale za 700 EUR = 18000 Kč.
Když už bych G2 kupoval, tak určitě s ovladačema (děti by mi to neodpustily, kdybych si to pořídil jen na simy Úsměv )
No a případné vrácení do 14 dní by na ALZA asi také bylo snadnější, než to posílat do Německa...
WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
magot
Přesně, na to vrácení taky sázím, případně pozdější reklamace ..
 
Tapi
@Cibule @Magot Až budete G2 mít doma určitě sem PLS pak napište svoje dojmy a zkušenosti.
WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
310_cibule
Tapi napsal:
No bez ovladačů to mají opravdu jen za 600EUR. S ovladačema ale za 700 EUR = 18000 Kč.
Když už bych G2 kupoval, tak určitě s ovladačema (děti by mi to neodpustily, kdybych si to pořídil jen na simy Úsměv )
No a případné vrácení do 14 dní by na ALZA asi také bylo snadnější, než to posílat do Německa...


Uhm, tedy jaksi... netušil jsem, že objednávám bez ovladačů. To si asi neodpustím (i když už jsem na svoji zbrklost vcelku zvyklý ; ) Jdu hledat, zda se dají ovladače přikoupit.
Upravil/a 310_cibule dne 24-02-2021 13:48
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
HP je samostatně neprodává.
 
310_cibule
Tak jsem to zase posral Smutný
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Fucida
Cibule, ještě je tu možnost si půjčit moje. Já je použil naposledy před měsícem, tak když budeš mít chuť na nějakou střílečku, nebo Derail Valley, tak nemám problém ti je na pár týdnů (klidně i opakovaně) půjčit Úsměv
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 24-02-2021 13:31
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_cibule
1stCL_Fucida napsal:

Cibule, ještě je tu možnost si půjčit moje. Já je použil naposledy před měsícem, tak když budeš mít chuť na nějakou střílečku, nebo Derail Valley, tak nemám problém ti je na pár týdnů (klidně i opakovaně) půjčit Úsměv


Dík, to je ženerósní. Taky si mohu za US$ 270 koupit originál MS (prý s tím možná fungují). Tohle je moje klasika. Nikdo nevydělává tolik, aby mohl financovat moje nedomyšlené nákupy ; )

Za dvacet minut otevírá HP call centrum na východním pobřeží. Zkusím je utáhnout na to, že jsem seniorní debil z bývalé bolševické země, který do toho vrazil půlku svýho platu a je úplně zoufalý. A ani přitom nebudu moc lhát.

Ale spíš bych si tipl, že budu občas muset využít tvé nabídku. Sakra, hned v pátek jsem si chtěl koupit Train simulator a zaházet lopatou do kotle. Takhle budu muset jen létat, což je je blití (doslova).
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
310_cibule napsal:

Tak jsem to zase posral Smutný

pošli jim dotaz na support, jestli není nějaká možnost jak je získat
pokud si němcům ještě neplatil (dobírka), tak jim to pošli zpátky a kup si tady komplet set
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,799,270 návštěv