May 03 2024 19:23:04
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Máte nebo plánujete VR headset?
Shadowdeath
1stCL_Fucida napsal:

Shadowdeath napsal:
Tech negativnich ohlasu na ten sweet spot je po internetu celkem dost, ale je mozne, ze treba jini vyrobci to maji jinak a G1 to ma podobne a prechod z G1 na G2 neni v tom to smeru tolik znatelny.
Viz clanek, ktery obsahuje obrazek, ktery ukazuje, ze na tom Questu 2 je ten obraz po vetsi plose ostry..
https://www.reddi..._q2_owner/


Zvláštní fotka toho rozmazaného reverbu - takhle - a to ani zdaleka - mi ani G1, ani G2 nevypadá.


Dobre presvedcil jsi me, jdu jim to tam cvaknout, do 14 dnu jim to dyztak vratit muzu vzdy Úsměv tak snad do leta budou mit i kousek pro me..
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
1stCL_Fucida
No já ještě čekám na ten problém s trackingem, protože pokud je to vlastnost a ne chyba toho mého kousku, tak je to dost blbý.

Ještě bych se na tvém místě úplně neukvapoval Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Hot_Dog
By to chtělo ten treking tvého kusu vyzkoušet na jiném místě, jako jinej kout pokoje, jiná místnost, jiné světelné podmínky atd, jestli tam nedochízí k něčemu, co to ruší... Ale chápu, že to je zdlouhavé...
 
petsild
1stCL_Fucida napsal:

No já ještě čekám na ten problém s trackingem, protože pokud je to vlastnost a ne chyba toho mého kousku, tak je to dost blbý.

Ještě bych se na tvém místě úplně neukvapoval Šklebící se

Můžeš Fuči poslat krátké video, jak moc to uskakuje Smutný pro případné srovnání dík.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
Shadowdeath
Na tracking jsem si lidi stezovat nevsiml, v podstate jen ten FOV a sweetspot.
Nepocitam, ze by pro me meli kousek v nejake kratke dobe, takze jestli to pak pohanis, tak objednavku zrusim :-)
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
magot
1stCL_Fucida napsal:
No já ještě čekám

T - 14 dní? Nebo můžeš počkat i déle?
 
cuckoo
1stCL_Fucida napsal:

No já ještě čekám na ten problém s trackingem, protože pokud je to vlastnost a ne chyba toho mého kousku, tak je to dost blbý.

Ještě bych se na tvém místě úplně neukvapoval Šklebící se


Jenom krátká poznámka - asi vlastnost tvých brýlí, s tímhle problém absolutně nemám. Když nehejbu hlavou, tak vidím v podstatě statický obrázek (točí se teda vrtule). Zkoušeno v BOX.

Jinak dojmy taky trochu rozpačité - jednak ABSOLUTNÍ NADŠENÍ z prostorového dojmu. Měl jsem na hlavě před několika roky VR brýle v ALZE, asi 5 minut, ale tohle je něco úplně jinýho. Člověk v tý kabině fakt sedí...
Pak ale spousta problémů - zvuk, ostrost... je toho nehezky hodně. Popíšu to pro všechny později.
 
Shadowdeath
cuckoo napsal:

1stCL_Fucida napsal:

No já ještě čekám na ten problém s trackingem, protože pokud je to vlastnost a ne chyba toho mého kousku, tak je to dost blbý.

Ještě bych se na tvém místě úplně neukvapoval Šklebící se


Jenom krátká poznámka - asi vlastnost tvých brýlí, s tímhle problém absolutně nemám. Když nehejbu hlavou, tak vidím v podstatě statický obrázek (točí se teda vrtule). Zkoušeno v BOX.

Jinak dojmy taky trochu rozpačité - jednak ABSOLUTNÍ NADŠENÍ z prostorového dojmu. Měl jsem na hlavě před několika roky VR brýle v ALZE, asi 5 minut, ale tohle je něco úplně jinýho. Člověk v tý kabině fakt sedí...
Pak ale spousta problémů - zvuk, ostrost... je toho nehezky hodně. Popíšu to pro všechny později.


Tak ze bych jeste chvilku tedy pockal? Šklebící se

Ono zase jsem jeste torchu googlil a hrozne moc informaci a clovek proste nevi... zlaty komunisti, kdy clovek nemel z ceho vybirat!! (samozrejmne vtip).
Ja bych to chtel prevazne na to jezdeni autickama :-) Nasel jsem si nejake video, kde hrozne vychvaluji PIMAX headsety, kterema maji super FOV.. obravdu to vypada, ze "standardni" VR headset je proti tomu jako kdyz se koukas pres rouru, je to fakt tak zle, jak to vypada? Úsměv Je jasny, ze porad to bude lepsi nez na mem 27palcovem monitoru...
YouTube Video



"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
1stCL_Fucida
Hot_Dog napsal:

By to chtělo ten treking tvého kusu vyzkoušet na jiném místě, jako jinej kout pokoje, jiná místnost, jiné světelné podmínky atd, jestli tam nedochízí k něčemu, co to ruší... Ale chápu, že to je zdlouhavé...


Zkusil jsem, ale nepomohlo. Zkusil jsem rozsvěcet lampičku i nechávat tmu, zkoušel jsem hlavní světlo i provoz za dne. Zkusil jsem se celý pootočit o 90° (tedy de facto změna prostoru). Zkusil jsem zhasínat světýlka v PC skříni i vypínat i zapínat monitor. Zkoušel jsem uklízet stůl i naopak dávat na něj více "bordelu", aby se senzory měly bezpečně čeho chytit. Zkoušel jsem zatemňovat jednotlivé senzory, zkoušel jsem pozici na místě i v prostoru...zkoušel jsem všechno, co má analytická mysl říkala Úsměv. Takže i jiný Display Port, jiné drivery na USB, jiné USB, jiný BIOS. Ještě musím zkusit úplně jiný pokoj na jiném počítači.

Shadowdeath: Pimaxu bych se spíše vyhnul, jejich podpora je příšerná a pořádný zastoupení v ČR není :-/. Před časem jsem je měl vyhlédnuté, ale už dávno jsem je zavrhnul.
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 06-01-2021 23:41
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Hot_Dog
Hm, pak to bude v tom případě mít podělaný gyro a/nebo akcelero senzory, který driftujou a ždycky když oddriftujou moc, tak si toho všimnou kamery a srovnaj ten pohled, dávalo by to logiku... Snad to bude opravdu jen vadným kusem a ne vlastnost všech G2...
 
1stCL_Fucida
petsild napsal:
Můžeš Fuči poslat krátké video, jak moc to uskakuje Smutný pro případné srovnání dík.


Zkusím to nějak udělat. Jen mi prosím dejte někdo nějaký jednoduchý tip na software pro grabování videa - já to snad v životě nedělal.
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 07-01-2021 00:14
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Hot_Dog
Přímo v nvidii máš shadowplay...
 
Shadowdeath
1stCL_Fucida napsal:
Shadowdeath: Pimaxu bych se spíše vyhnul, jejich podpora je příšerná a pořádný zastoupení v ČR není :-/. Před časem jsem je měl vyhlédnuté, ale už dávno jsem je zavrhnul.


jj, mas pravdu a to je duvod pro jsem nakonec, kliknul tu G2 na hp marketu, nic lepsiho asi aktualne nevymyslim a kdyby jo, tak stornovat to snad pujde..
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
magot
1stCL_Fucida napsal:

petsild napsal:
Můžeš Fuči poslat krátké video, jak moc to uskakuje Smutný pro případné srovnání dík.


Zkusím to nějak udělat. Jen mi prosím dejte někdo nějaký jednoduchý tip na software pro grabování videa - já to snad v životě nedělal.

přilep smartphone na optiku izolačkou Šklebící se
 
1stCL_Fucida
Mekgajvrovkou myslíš? Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
magot
to bude vono Šklebící se
 
1stCL_Fucida
Tak jsme si s dalším vlastníkem G2 z naší krásné metropole (Cuckoo) na den vyměnili headsety a problém u mě zůstal nevyřešen, resp. na jeho headsetu to u mě bylo +/- to samé (zatímco u něj můj headset pracoval v pořádku). U mě doma hodně pomáhá, když headset používám ve větším prostoru a nejsem moc blízko počítači a stěnám. Jenže můj koutek je pravým opakem tohoto. Budu testovat headset ještě u Bumíka, případně si dáme seanci s Cibulí, ale chci mít jistotu, že je co na té seanci prezentovat Úsměv

Obecně mi přijde, že po nedávných updatech Windows Mixed Reality tracking dostal tvrdý zásah, protože problémy teď pozoruju i na G1, kde dříve bylo vše bezproblémové. Dneska zároveň vyzvednu Occulus Quest 2, tak to všechno porovnám.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Tapi
No, pokud má G2 problémy s blízkostí stěn, tak to není dobrá zpráva Smutný Můj sim-koutek je také situován v rohu místnosti. Ale když jsem měl Rift S, tak jsem na tom samém místě problémy neměl...
Nemáš v pokoji něco, co by odráželo světlo a rušilo tak WMR, třeba knihovnu se skly, lesklý plakát na stěně apod.?

P.S. Pokud budeš mít i Quest 2, hodně by mě zajímalo, jak na tom jede simulátor. Já ho plánuju koupit pro děti, tak bych rád věděl, zda by mělo smysl si ho pak od nich občas půjčit i na polet Úsměv, dokud nebudu mít nějaký výkonnější headset...
WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
Tapi
Jedno video kokpitu "skrze čočky" G2:
YouTube Video



WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
Shadowdeath
Ajaj.. no take mam PC v koutku :-(
No nejake info o tom Ouestu 2 bych bral, respektive jestli je to aspon tak dobre, ze by za to stalo prekousnout ten facebook...
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,809,633 návštěv