April 26 2024 16:35:17
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 1
Kukuloo

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Máte nebo plánujete VR headset?
Kozedub
Tak jsem to rozběhl a málem mi vytekl mozek očima. Zkusím to ještě poštelovat, ale asi to nebude pro mě. Mám RX 6800 XT, ale obávám se, že budu shánět trackir. Ještě uvidím.
 
Tapi
Další video s ukázkami "through the lenses" (zhruba uprostřed videa). Připadají mi lépe natočené než v přechozím videu. Osobně lituju, že nemám zbytečných 60K, abych je mohl utratit za headset této kvality Úsměv

YouTube Video



WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
Zifi
Vždycky budeš chtít víc než máš. Spoust lidí tady by řekli přesně to samé o Reverbu.
 
magot
Mě ta ostrost přijde stejně mizerná jako na předchozím videu. Sotva jdou přečíst nějaké menší nápisy. O ostrosti vzdálených oblastí nemluvě.
G2 mě přijde ostřejší teda .. Za 60K bych si představoval nějakej echt gold Šklebící se
 
Tapi
Mě by asi celkem stačilo, aby to bylo ostré jako G2, ale nejen uprostřed, ale po celé ploše displeje Úsměv A to by snad dle recenzí být mělo... Ale máš pravdu, za tu cenu by to mělo být bez kompromisů... No, recenzenti se rozplývají chválou, ale otázkou samozřejmě je, do jaké míry jsou nezaujatí, když dostali headset zapůjčen zdarma k recenzi Šklebící se
WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
1stCL_Fucida
Kozedub napsal:

Tak jsem to rozběhl a málem mi vytekl mozek očima. Zkusím to ještě poštelovat, ale asi to nebude pro mě. Mám RX 6800 XT, ale obávám se, že budu shánět trackir. Ještě uvidím.


Není to úplně jednoduchý na odladění. Reálně s tím člověk pěkných pár dní musí trávit. V obecné rovině je fajn, když udržíš stabilních 90 FPS, to je základ všeho. Ale jsou i tací, kterým nevadí dropy Šklebící se Další věc je překonání nevolnosti, která se u většiny lidí poměrně rychle dostaví. U mě to odeznělo po pár dnech. Paradoxně bylo dosti důležité odladit takový ptákoviny, jako je síla, kterou máš headset utažený na hlavě (jak moc volné tak moc utažné mé nevolnosti nepomáhalo). Další věc je ladění detailů vs. úrovně vyhlazování, přičemž pro mě osobně je důležitější úroveň vyhlazování než detailů. No prostě je to alchymie. Na druhou stranu ta 6800XT je natolik výkonná karta, že je vlastně škoda ji tím VRkem nepotrápit Šklebící se A když to odladíš a po pár dnech/týdnech si zvykneš, tak cesta zpět už skoro není. Zvláště tehdy, pokud nelétáš online, kde je VR přeci jen více omezující vůči lidem, kteří to nemají.
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 03-11-2021 23:30
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Ricrd
jak piše Fuči cesta zpět neniMrknutí
 
Hot_Dog
1stCL_Fucida napsal:
Zvláště tehdy, pokud nelétáš online, kde je VR přeci jen více omezující vůči lidem, kteří to nemají.


Já s touto větou zásadně nesouhlasímŠklebící se

Jediná věc, která mě skutečně znatelně omezuje proti tomu, když sem lítal na monitoru je, že to fakt kurva bolí se podívat na tu šestkuŠklebící se Na druhou stranu naopak zrcátka sou ve VR skutečně použitelná (jako např. zrcátka v autě) a není to jen okrasa pro pastvu oka jako na monitoru...

Co se ostatního týče, v něčem je to mírně lepší, v něčem mírně horší, ale obecně si teda rozhodně nemyslím, že by se ze mě po přechodu na VR stal horší online čistokrevný stíhačMrknutí
 
Shadowdeath
Hot_Dog napsal:

1stCL_Fucida napsal:
Zvláště tehdy, pokud nelétáš online, kde je VR přeci jen více omezující vůči lidem, kteří to nemají.


Já s touto větou zásadně nesouhlasímŠklebící se

Jediná věc, která mě skutečně znatelně omezuje proti tomu, když sem lítal na monitoru je, že to fakt kurva bolí se podívat na tu šestkuŠklebící se Na druhou stranu naopak zrcátka sou ve VR skutečně použitelná (jako např. zrcátka v autě) a není to jen okrasa pro pastvu oka jako na monitoru...

Co se ostatního týče, v něčem je to mírně lepší, v něčem mírně horší, ale obecně si teda rozhodně nemyslím, že by se ze mě po přechodu na VR stal horší online čistokrevný stíhačMrknutí


Prave z toho neustaleho kontrolovani sestky maji vsichni ukrouceny kabely a pak nadavaji na HP, ze dela sunt Šklebící se
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
Hot_Dog
PffPffPff
 
Tapi
Arpara VR headset - 5K rozlišení, velmi kvalitní micro OLED displeje, kvalitní "pancake" čočky, váha pouhých 200g!, zabudovaná možnost optické korekce pro ty, kteří by jinak museli mít brýle. Cena údajně pouze 600$.
Zatím sice nepoužitelné, kvůli nedoladěnosti trackování atd. - viz video - ale vypadá to, že tudy se bude ubírat vývoj VR.

P.S. Hádal bych, že se za pár let budeme svíjet smíchy, když se zpětně podíváme na monstra typu Pimex, která jsme si dávali na hlavu Šklebící se

YouTube Video



Upravil/a Tapi dne 06-11-2021 13:11
WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
magot
žaponská reklama na RE4 VR Šklebící se
YouTube Video



 
Tapi
To by si jeden skoro cvrnknul do kaťat Šklebící se
WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
magot
No to vůbec no tohle ... mě bohatě stačí horor v parní lokomotivě či v tomcatu Šklebící se
 
magot
pro čepičáře, kdo ještě nemá Half Life: Alyx, tak na steamu je teď 50% sleva
 
magot
Objevil jsem převratný vynález k VR, "room boundary" hardwarově. Aby se nemuselo používat software hnusné a rušivé grafické zobrazení.
Pořídil jsem perský koberec velikosti 1m x 0,5m a hodil ho k počítači tam kde po slepu narážím do zdí, třískám ovladačema o police, případně rozlévám plzeňské lahváče do pc.
Ten koberec perfektně rozměrově svýma zvýšenýma okrajema + odlišným druhem materiálu značí kam můžu a kam ne, páč to detekuju chodidlama. Už jsem nerozlil ani jedno pivo, všechny jsem poctivě vychlastal ..
Myslím že to je na úrovni vynálezu relaxační fólie pašíka Holdena! Nechám si to patentovat a budu milionář .. a ještě nějaký ti peršani Šklebící se
Upravil/a magot dne 28-11-2021 14:49
 
Hot_Dog
magot napsal:

Objevil jsem převratný vynález k VR, "room boundary" hardwarově. Aby se nemuselo používat software hnusné a rušivé grafické zobrazení.
Pořídil jsem perský koberec velikosti 1m x 0,5m a hodil ho k počítači tam kde po slepu narážím do zdí, třískám ovladačema o police, případně rozlévám plzeňské lahváče do pc.
Ten koberec perfektně rozměrově svýma zvýšenýma okrajema + odlišným druhem materiálu značí kam můžu a kam ne, páč to detekuju chodidlama. Už jsem nerozlil ani jedno pivo, všechny jsem poctivě vychlastal ..
Myslím že to je na úrovni vynálezu relaxační fólie pašíka Holdena! Nechám si to patentovat a budu milionář .. a ještě nějaký ty peršani Šklebící se


d39-a.sdn.cz/d_39/c_img_QK_i/GkUFV/video-2.jpeg

Zeman tě předběhl, ten má okraje své Virtuální Reality řešen nejen kobercem, ale pro jistotu i pokročilým HW "room boundary" kdyby náhodou jeho nohy ten koberec necejtili... Takže pospíchej, jinak nebudeš milionář ty, ale pan PrezidentŠklebící se
 
Shadowdeath
Jj, je to sikovne reseni, obdobne pouzivam uz nejakou dobu, jen tedy ne persan, ale nejaky obyc koberec co mam pod konferencim stolkem Úsměv

Kazdopadne par navstev co si chteli VR vyzkouset, danou HW zonu opoustili, asi se do toho VR tak ponorili, ze ignorovali me durazne doporuceni, "stuj na tom koberci"... Takze na to pozor, neni to v tom to pripade uplne 100%, ale nastesti jeste nemam vysklene skrinky, deravou televizi, atd. a ovladace, ackoliv pusobi celkem forove, tak uz prezili par rachnuti do steny nebo o zem Úsměv
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
magot
Hot_Dog napsal:
Zeman tě předběhl, ten má okraje své Virtuální Reality řešen nejen kobercem, ale pro jistotu i pokročilým HW "room boundary" kdyby náhodou jeho nohy ten koberec necejtili... Takže pospíchej, jinak nebudeš milionář ty, ale pan PrezidentŠklebící se

no tvl! Šklebící se

btw to mě připomnělo tuhle scénu Pff
digitalcine.b-cdn.net/wp-content/uploads/2017/04/dune-david-lynch-edition-2017-blu-ray-03.jpg
 
Hot_Dog
magot napsal:
no tvl! Šklebící se

btw to mě připomnělo tuhle scénu Pff
digitalcine.b-cdn.net/wp-content/uploads/2017/04/dune-david-lynch-edition-2017-blu-ray-03.jpg


To jako, že má náš pan Prezident po celoživotní konzumaci koření pozměněnou mysl a dokáže tak předpovídat a řídit kosmické lodě při nadsvětelných rychlostech?Zamračený To by dávalo jistý smyslÚsměv

PS: Sorry za OT, musel semŠklebící se Už končím...
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,765,417 návštěv