April 20 2024 00:46:48
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Máte nebo plánujete VR headset?
310_cibule
Tak jsem něco zjevně povoral a nemůžu to spravit.

Zničehonic (i když možná jsem sáhl na něco, na co neměl) se mi posunul pohled v kokpitu tak, jako by pilot seděl nahoře na levém okraji kabiny. A nechce za žádnou cenu zpátky.

Už jsem v settings vyzkoušel všechno a sedí tam jak přibitý.

Není to něco v konfiguráku?

Pomóóóóc!
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hot_Dog
ach jo, jak to dokážete:-D

v \data\LuaScripts\snapviews\ najdi .svc soubor s názvem letadla, který si pokazil a vymaž ho..
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
magot
Pilot Head Control = Default VR View
V krizi zruš VR mod, přes F10 resetuj pozici kamery a znovu aktivuj VR mod.
 
310_cibule
Hot_Dog napsal:

ach jo, jak to dokážete:-D

v \data\LuaScripts\snapviews\ najdi .svc soubor s názvem letadla, který si pokazil a vymaž ho..


To je ono! Moc dík, Hot_Dogu.

magot napsal:

Pilot Head Control = Default VR View
V krizi zruš VR mod, přes F10 resetuj pozici kamery a znovu aktivuj VR mod.


F 10 právě vůbec nefungoval. Teď už ano. Jdu lítat nad pláže, to bude mrtvejch... : )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
Tak teď se mi pro změnu nepřipojuje headset (ani po restartování). Chyba 7-14. Před chvílí jen nešel zvuk.

Tenhle svět už nejni pro mě ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Fucida
Vytáhni a zasuň USB.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_cibule
1stCL_Fucida napsal:

Vytáhni a zasuň USB.


Nepomohlo. Ani jiné USB. Asi odešel kábl : (
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hot_Dog
Jo, odcházející zvuk býval prvním projevem odcházejícího kabelu... Máš předpokládám ten vyreklamovanej - novou revizi už?
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
310_cibule
Hot_Dog napsal:

Jo, odcházející zvuk býval prvním projevem odcházejícího kabelu... Máš předpokládám ten vyreklamovanej - novou revizi už?


Nemám, doteď mi to chodilo s tím starým bez problémů.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Fucida
Cibule, ta reklamace by snad měla proběhnout bezprobémově. Kdybys chtěl, tak než ti z HP pošlou novej kabel, tak bych ti mohl půjčit ten svůj starej (měnil jsem to preventivně - je funkční).
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_cibule
1stCL_Fucida napsal:

Cibule, ta reklamace by snad měla proběhnout bezprobémově. Kdybys chtěl, tak než ti z HP pošlou novej kabel, tak bych ti mohl půjčit ten svůj starej (měnil jsem to preventivně - je funkční).


To bych docela uvítal. Dík. Rád bych se pokochal. Kde se tě dá zastihnout?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hot_Dog
310_cibule napsal:

Hot_Dog napsal:

Jo, odcházející zvuk býval prvním projevem odcházejícího kabelu... Máš předpokládám ten vyreklamovanej - novou revizi už?


Nemám, doteď mi to chodilo s tím starým bez problémů.


Tak tím se to vysvětluje, to ti vydržela ta původní revize docela dlouho... Tak budeš mít novej, eště lepšíÚsměv
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
1stCL_Fucida
310_cibule napsal:
To bych docela uvítal. Dík. Rád bych se pokochal. Kde se tě dá zastihnout?


Kdybys měl cestu na Prahu 9, tak si ho můžeš vyzvednout u mě doma v Čakovicích, případně ti ho můžu hodit třeba zítra po práci (pravděpodobně okolo 18.) domů Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_cibule
PM.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
606_Druindin
jsem se rozhod, že ten kabel taky vyměním (blbne to čím dál víc)
Ale dle HP stránek a sériovyho čísla už mám po záruce, která trvala od 31 March 2021 do 29 April 2022
A prodejce (obchod z kterýho to pochází - www.eod.cz) už zkrachoval.
Jsem trochu rozčarován Úsměv

Má cenu to zkoušet s něma nějak vyválčit (stalo se to už někomu a byl v tom úspěšný?) Nebo radši koupit novej kabel za svoje a na HP si pořádně zanadávat?
Mám to ještě komplikovaný v tom, že jsem to nekupoval já, ale mám to přeprodaný z letky (mu to nefungovalo skrz HW a já byl hodnej).
Upravil/a 606_Druindin dne 11-09-2022 15:05
 
310_cibule
606_Druindin napsal:
Má cenu to zkoušet s něma nějak vyválčit (stalo se to už někomu a byl v tom úspěšný?) Nebo radši koupit novej kabel za svoje a na HP si pořádně zanadávat?
Mám to ještě komplikovaný v tom, že jsem to nekupoval já, ale mám to přeprodaný z letky (mu to nefungovalo skrz HW a já byl hodnej).


Já přesně to teď zkouším u českého HP (kupoval jsem v Německu). Dám vědět, jak jsem dopadl.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hot_Dog
pokud to bylo kupované na ičo, tak dává HP na cokoliv jenom jeden rok záruky, ale dost možná ikdyž to bylo koupený na fyzickou osobu a ze zákoníku je 2-letá záruka, tak ty stránky HP ukazujou jen ten jeden rok záruky HP...

Každopádně já bych to udělal tak, že bych zavolal na HP support a neříkal nic o tom, že se tenhle kabel mechanicky pokazil, ale řek bych že sem si nově koupil sestavu AMD a že chci tu novou revizi kabelu, protože mi na starym kabelu to na AMD nefunguje dobře a že sis našel, že se ty kabely měnej kvůli AMD...
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
magot
Oni vůbec v HP neřeší jestli to je v záruce nebo po záruce, sdělí se jim jen serial number a fertig.
Vopruz je dokazovat jim, že je skutečně v prdeli jen ten kabel a ne to zařízení a posílat jim fotky a videa co to přesně dělá, respektive nedělá.
Takže do toho Druindine jdi, nemáš co ztratit Úsměv
 
Hot_Dog
To já žádný problémy dokazovat nemusel, jen sem zavolal a říkám:

Já: "Dobrý den, chci novou revizi kabelu, mám AMD sestavu a špatně mi to s ní funguje"
Support: "Co nefunguje?"
Já: "Klasika, vypadává zvuk, nejde připojit, ... Je to na internetu obecně popsaný, že sou s tím problémy a že mají všichni nárok na novou revizi kabelu, majitelé se sestavou AMD přednostně"
Support: "Hm, dobře, nadiktujte mi SN a adresu kam máme poslat nový kabel..."

ale to bylo rok zpátky a Reverb byl 4 měsíce starý v HP záruce a od tý doby to mohli změnit a současnej postup odpovídá asi tomu co píše Magot, že chtěj něco posílat...
Upravil/a Hot_Dog dne 11-09-2022 19:43
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
310_cibule
Přivezl jsem si dnes od Fučiho jeho starý kábl. Když jsem ho doma ukázal reverbu, strašně se lekl a začal fungovat. A funguje doteď.

Už tomuhle světu nerozumím... Fučimu každopádně dík.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

34,727,369 návštěv