April 18 2024 17:39:06
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,744
· Nejnovější pilot: AlecSalinas
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Máte nebo plánujete VR headset?
petsild
Třeba v PC2 generačně VR nárůst o 69% a v DCS pouhých +3% co je špatně?
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
magot
Nic, ty RTX3 grafiky jsou stavěny na jiný typ zátěže. Na výpočet malé scény přecpané polygonama a nadbytečnejma efektama.
Na nablblý enginy typu Battlefield & Call of Duty apod. V Nvidia nepočítali s tím že by někdo seděl u her který renderujou 400 km2 s velkým detailem.
U mne se pohybuje nárůst mezi 10% - 40%. Čím náročnější je scéna tím poměr výkonu klesá. Je-li scéna extrémně přecpaná třeba 30x B-17 a 12x Fw-190, pak mám nárůst na 3090 10% o proti titaniu.
Já to psal už předtím neshánějte 3080 nebo 3090 ale titanium na ty naše nesmyslný simulátory Šklebící se
 
Zifi
Můžete mi někdo v krátkosti porovnat G1 vs G2? Jde mi spíše o nevýhody G1 vs G2
 
Tapi
Moje ne příliš pozitoïvní dojmy z VR v DCS na Discordu SVK: https://discord.c...0470796290
WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
310_cibule
Můžeš to sem prosím zkopírovat. Nejsem na Discordu (taky nemusím být úplně všude : ) a rád bych si to přečetl.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Tapi
Máme tam Cibule už dlouhou diskuzi s radami a postřehy, to se nedá kopírovat... Klikni sem https://discord.g...a otevře se ti Discord v prohlížeči. Netřeba nic instalovat, hned jsi tam Úsměv Pokud ti to fakt nepůjde, napiš a pošlu ti do PM alespoň ten můj článeček, kde píšu co mi (ne)jde...
WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
310_cibule
Díky, Tapi, ale bohužel jsem se tam nedostal ani tudy. Pošli prosím.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
310_cibule napsal:

Díky, Tapi, ale bohužel jsem se tam nedostal ani tudy. Pošli prosím.

Ty už tam Cibule ale jseš Šklebící se
310_cibule dorazil/a na party. včera v 22:25

 
310_cibule
magot napsal:

310_cibule napsal:

Díky, Tapi, ale bohužel jsem se tam nedostal ani tudy. Pošli prosím.

Ty už tam Cibule ale jseš Šklebící se
310_cibule dorazil/a na party. včera v 22:25


Fááákt? To byla zhruba po půl flašce džejmsna. Akorát že jsem tam nic neviděl (ne, nebylo to tím džejmsnem : ) Tak já to jdu ještě zkoušet.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
Aha, už jo. Díky. (asi to bylo tím džejmsnem ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
tak tím se vše vysvětluje Šklebící se
 
Zifi
Mám Reverb G1. Musím ještě udělat spoustu práce. Takže na to dnes bohužel nemůžu ani šáhnout. Spoustu měsíců jsem žádnou hru ani nezapl. Myslíte, že bude Šturm s GTX 1080 aspoň trošku šlapat? Případně DCS. Nebo to bude totální beznaděj?
 
1stCL_Fucida
Zifi napsal:

Mám Reverb G1. Musím ještě udělat spoustu práce. Takže na to dnes bohužel nemůžu ani šáhnout. Spoustu měsíců jsem žádnou hru ani nezapl. Myslíte, že bude Šturm s GTX 1080 aspoň trošku šlapat? Případně DCS. Nebo to bude totální beznaděj?


Neboj, na 1080 to bude fungovat celkem dobře.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Zifi
To jsem rád. Tak jsem se k tomu ještě dostal. Při připojeni HMD se mi nespustí instalace driverů, ale napíše mi to, že můj PC nepodporuje windows mixed reality. To bude ještě boj.

edit. Tak mám Windows 10 Pro N. A to "N" je asi velký problém pro Windows mixed reality
Upravil/a Zifi dne 05-04-2021 21:52
 
Zifi
FOV je naprosto dostačující. Pocit z rychlosti ve VR je ohromující. Ale to nekorektní zobrazení zaměřovače v BOX to všechno zabije
 
310_cibule
Čím je nekorektní?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Zifi
Pro každé oko se mi zobrazuje zvlášť. Takže abych byl mohl zaměřit, tak musím jedno oko zavřít. Ale asi to bude jen můj problém
 
310_cibule
Nemusíš. Stačí "posunout" pohled do strany, prostě se do zaměřovače dívat jen jedním okem. IMHO je to velmi realistické.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Fucida
Zifi napsal:

Pro každé oko se mi zobrazuje zvlášť. Takže abych byl mohl zaměřit, tak musím jedno oko zavřít. Ale asi to bude jen můj problém


Vypadá to, že jsi právě zjistil, proč jsou zaměřovače v mašinách Luftwaffe vyosené doprava Mrknutí.

BOS to zobrazuje naprosto správně Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Zifi
Takže ty zaměřovače jsou opravdu dělané pouze na jedno oko?
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,716,925 návštěv