April 19 2024 15:28:16
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Haná nebo nehaná?
alfik
Vážení přátelé a jiné indivindi. Jak se nám doneslo v rychlovkách, Haná nebude, neb nemůže Bobr, ani hospoda.
Vyhlašuji tedy závažnou institucionální krizi - a vyzývám vás, navrhněte místo, čas a tak dále, abychom mohli tuto krizi zažehnat.
Místo na kterém se odehrával sraz bylo pro většinu z celé republiky dosažitelné, a tím se hodilo. Nicméně, můžeme nouzově jinam, i v jiném termínu. Vhodné je místo s možností přespat, ačkoli (myslím) nebyl by problém spát na podlaze ve spacáku. Střecha stačí, a když to říkám já, který má problém jak uložit se tak i vstát Vyděšený , myslím, že mluvím za všechny.
Klidně bych vám navrhl nějaké podobné zařízení zde, v Jeseníku, ale toto město bohužel nesplňuje podmínku "aby to měli všichni zhruba stejně daleko".
Může to být i jindy? Zatím vím, že to nemůže být 28.6. kvůli Nascaru a 14.6. kvůli Ottawě Šklebící se Může to být jindy (v průb. prázdnin) ale na stejném místě? Můžu se tam zeptat, nevadilo-li by to účastníkům.
Pokud bude místo, můžu to vyřizovat (objednat, zaplatit vlezné - pak mi to vrátíte, snad... Úsměv ... apod).
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
magot
V krizi můžeš dorazit do Práglu na tour de beer kdyby nic Úsměv Ovšem mimo sezónu nascaru Šklebící se
 
LesniHU
Nemyslim, ze "vsichni stejne daleko" je nutna podminka, nehlede na to, ze neni realizovatelna. Pokud neco, tak malo stamgastu a klid, ne hluk. Takze za me je Jesenik perfektne ok. Pokud to nekdo bude mit daleko, muze to priste zorganizovat ve svem okoli.
 
alfik
Děkuju za první návrhy.
Takže popořadě:

Magote, tour de beer bude, protože 22.6. je sraz Palby Úsměv takže my dva se spolu s Clonem a Metrpivem asi uvidíme v pátek, nebo (snad) i v sobotu v muzeu a pak v hospě Úsměv a samozřejmě, uvítám přinde-li lidí z SVK víc!
Jenže, tahle akce je jiná. Třeba já musím (je-li to v Práglu) otravovat Clona s noclehem. Na Hanáckém je nocleh automaticky - a to je to, co je na této akci príma.

Hrozný Lesů Pane: Jeseník, kromě toho, že je to "prdel světa", a pro každého pravověrného Pražáka je Jeseník někde v povodí Kolymy Vyděšený tak je to taky a) vyhledávaná turistická destinace a b ) lázeňské město... tudíž, nocleh toho typu co na Hané stojí 100,- tak tady stojí 500,- Smutný což, jak předpokládám, nebude pro účastníky echt.
Pokud by to nevadilo, a pokud by nás bylo do deseti (beze mě), tak můžeme třeba Na Kovárnu. Což je hospa s ubytováním, pro 10 lidí, do centra nedaleko, takže... proč ne. Ale, s uvedenými nevýhodami. Jinak penzionů je tu plná dupa, ale cena je holt vyšší než na Hanáckém.

Takže, poprosím o další návrhy a názory.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
magot
Já bych se do povodí Kolymy klidně podíval, pokud něco vymslíte, tak rád dorazím Úsměv
 
alfik
Ještě PS: c) a není tady letecké muzeum Cool
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Georgeu
Ale to jsou smuté zprávy ....
A já se (vždycky) tak těšil....
 
AJaromir
Tak do Kunovic. To mám kousek. A muzeum tu je taky. Úsměv
 
LesniHU
Jeden rok, kdysi, jsme se byli podivat na druhou stranu Kostelce do jineho zarizeni, tehdy se uvazovalo, zda to tam nepresunout. Pamatuje si to nekdo? Dle street view bych hadal U Hochvaldu, ale je to dost odhad. Da se tam ubytovat, nevi nekdo?
 
alfik
Neztrácejte paniku Úsměv věc už se snažíme spolu s Clonem řešit Šklebící se ale klidně pište návrhy dál.
Zatím to vypadá na jiný termín - vadí to moc?
Jakmile budu vědět víc, vyhlásím termín a spustím vaše přihlašování Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
alfik
Haná je vyhlášena. Hlásiti se možno v příslušném wláknu.

Tohle vlákenko bych ponechal na plodné i neplodné celospolečenské diskuse nad palčivými otázkami, tedy např. jak dál s žízní, apod., tzn.:

Bobr, Alfik či někdo jiný (to je víceméně otázka na Bobra)?

Termín stejný či jiný, a to jaký?

Místo stejné, či jiné, a to jaké (dostal jsem už i jeden tip)?

Vaše názory zodpovědně pište, čtěte a sdílejte. Máme na to zase rok Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
alfik
Tak některé věci, jak dál pokračovat, se nám tak nějak samy vyjasnily Úsměv
Haná tam co vždycky, nebo jinde? Odpověď je - Haná! Tam co jindy Úsměv
Bobr či Alfik? No asi Alfik... Úsměv
Tremín? No tak zatím se všichni, kteří se účastnili letos, vyjádřili tak, že nejlepší by bylo dělat to v tom původním termínu.
Má někdo jiný návrh? Někomu lépe vyhovuje jiné datum? Sem s tím, ať se to vydiskutuje do příště.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
magot
alfíku, ještě máme rok čas Šklebící se
 
clone9cz
Tohle je organizační problém, který se musí vyřešit včas. Lidi musí pochopit, že nebude místo, pokud se budou chtít přihlásit na poslední chvíli a nebo podle toho, jestli se přihlásí někdo třetí na poslední chvíli, což je to samé.

Třeba co takový Klobouk, ten si kvůli neúčasti na srazu aspoň zlomit nohu, takže to musíme mít vyřešené předem, ideálně s termínem před sklizní, aby nám lez po stromech až po srazu a neměl se na co vymluvit.
 
http://www.wwii-illusion.net
alfik
Byl jsem upozorněn Bobrem, že majitel penzionu potřebuje, abychom domluvili termín už teď.
Něco podobného mi maj. naznačoval i když jsme tam byli, proto o tom furt píšu.
Takže, má někdo něco proti původnímu termínu? V příštím roce by to vycházelo na 3.7. až 5.7, kvůli posunu dnů v kalendáři.
Šlo by to i o týden dříve, pokud někomu kolidují prázdniny. Akorát že by to byl hned příští víkend po srazu Palby.
Ozvěte se s příp. námitkami rychle. Ideálně ihned, nejpozději okamžitě Úsměv
Neozvete-li se dost hlasitě a rychle, rozhodnu z velikosti majestátu svého pupku samoděržavně - a vy víte, že majestát mého panděra je veliký, převeliký! Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
magot
A taky ti můžu řict co přesně budu dělat 12. října 2053 v 17:03:22 ..
Ale tak mu napiš krleš .. a kdyby někoho přejela tramvaj nebo ho zatklo NKVD tak si ho holt škrtne no ..
 
LesniHU
Ja se primlouvam za drivejsi termin. I kdyz nevime, co presne bude, da se ocekavat, ze ruzne rodinne a jine akce budou u vice lidi kolidovat s cervencovym terminem.
 
alfik
Ok, takže ten dřívější, tedy od 26.6 do 28.6.
NKVD ať se mi do pijatyky nesere! Šklebící se
Tramvaj může... Mrknutí
Děkuji za názor a návrh Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Jirka
Zdarec. Protože jsem už za ta léta odvyknul sem chodit, tak samozřejmě nic nevím. Nicméně sám za sebe můžu říct, že krom posledního týdne v červenci a prvního týdne v srpnu roku 2020 mám čas furt. Úsměv A s Hanou samozřejmě počítám.
 
alfik
To datum už je dané - bohužel. Pan majitel letos potřeboval objednávky už v září, takže jsem to musel řešit.
Jediný, kdo se ozval s názorem, byl LesníHu, a tudíž platí (a je objednané) to datum 26-28.6.
U akcí tohoto typu vždy bude někdo, komu (jakékoli zvolené) datum nebude sedět. Nemám na to vliv - je to přírodní zákon, a ten, jak známo, ani Elitatistická Liga nezmění Úsměv I když se snaží Šklebící se
Samozřejmě, bude pak pozvánka v normálním vlákně. Tohle vzniklo jen za účelem diskuse co a jak dělat, když se to letos tak vyvrbilo.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,723,123 návštěv