September 25 2021 04:40:15
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,694
· Nejnovější pilot: Cmelaci Koudy
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS F-14B Tomcat
magot
Tak to neznám, dobrý tip Úsměv
Nedávno jsem ale poslouchal "tales" mechaniků tomcatu, taky to nebylo špatné Úsměv
YouTube Video

Saburo
HB plánovalo na konec září velkej update pro F-14, ale údajně byly požádáni ED o pozdržení, ED možná chce něco vydat?

Nicméně v posunutém updatu, na 14. října, má být ten nový parník, LANTIRN pro JESTERa a také už správné ukazatele EGT pro motory F-110.

jardazov
Víkendová sleva na Tomcata :

We are hosting a 25% off flash sale for the iconic DCS: F-14A/B Tomcat. Take advantage of this great discount until Monday, the 6th of September at 15:00GMT

https://www.digit...usa/apply/

Aces_Wild
F-14 Tomcat Weekend Sale!

* a k tý slevě video Úsměv

YouTube Video

Saburo
Na netu visí odpovědi někoho z ED, pravost je potvrzená "komunity managerem".

F-4 Phantom is "definitely coming to DCS, and quite soon". Cool
Že by modul od HB co má přijít před A-6?

btw. ED bude dělat cargo mašinu ...
jo a Kiowu ani F-15 ještě v ED ani neviděli, natož aby je třeba už testovali, tak bych je asi spíš ani nečekal

EDIT: ten rozhovor je na YB
YouTube Video

magot
Ještě tedy znovu potvrdili 29. Black Shark 3 jsem pochopil že nebude, teda nějaké ty části co jsou utajené ..
Jinak nějaký developer z Polychop už před časem napsal na fóru, že nemají pro Kiowu FM, ani nikoho kdo by ho udělal. Takže to je to asi u ledu ..

magot
Ten transport, tak jak to strašně tajemně Jekatěrina popisuje bude imho V-22 Osprey Šklebící se

Saburo
A nebo C-47, měl by být brzy solidní anglický překlad, ne to "autotranslate" co už běží na Youtube.

EDIT: bignewy stále zarputile tvrdí na discortu, že ED nedělá na F-4, to by možná mohlo nakonec vypadat na HB produkt, což by nebylo špatné, IMHO.

magot
jj C-47 mě taky napadl. Každopádně budou v rámci toho i paragáni a pěchota a nějaká ta logika a skripty okolo.
ten auto-translate je fakt příšernej, naštěstí je těm rusům celkem rozumět, když člověk ovládá tu slovanštinu Úsměv

LesniHU
magot napsal:

Ještě tedy znovu potvrdili 29. Black Shark 3 jsem pochopil že nebude, teda nějaké ty části co jsou utajené ..
Jinak nějaký developer z Polychop už před časem napsal na fóru, že nemají pro Kiowu FM, ani nikoho kdo by ho udělal. Takže to je to asi u ledu ..
Z Polychopu jsem pred nějakou dobou získal dojem, ze je to hobby projekt jednoho člověka, co nemá čas ani tah ten vývoj rozšířit a dotáhnout. Bohužel.

magot
LesniHU napsal:

magot napsal:

Z Polychopu jsem pred nějakou dobou získal dojem, ze je to hobby projekt jednoho člověka, co nemá čas ani tah ten vývoj rozšířit a dotáhnout. Bohužel.

Jsou tři, 3D grafik, 2D grafik a kodér.

magot
YouTube Video

magot
zajímavá story s plochým vrtákem
YouTube Video

Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 2.7.-4.7.
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-09-2021 09:20
maddoxáckej mail a asi i přes linkáč, ale kašlem na něj, už nedělá simy .. Úsměv

20-09-2021 20:17
nepopřejeme Olegovi k svátku? magote, nemáš na něj kontakt? :-)

18-09-2021 11:24
Tak tak, vynálezce kapesní kalkulačky a prvního počálu na kterém jsem proháněl virtuální lítadla... Budiž mu křemík lehký.

17-09-2021 11:14
Zemřel Clive Sinclair, muž který nám všem změnil život. Ať ho na cestě provází zvuk nahrávaní z kazety.

16-08-2021 21:16
Tak hoši opäť tu mam búrku a opat vypadol internet, dobre polietajte

28-07-2021 14:55
Hoši včerajší let som bohužiaľ nedokončil, vypadol internet a doteraz nenabehol. Tak snáď to dnes večer zopakujeme Úsměv

25-06-2021 15:20
Já bych nabídl ubytování, ale jsem až v Ústí na severu.

25-06-2021 10:20
Kdyby někdo potřeboval na jihu Moravy pomocníky s lopatou, tak napište.

24-06-2021 15:00
Motas poslal jsem ti SZ

24-06-2021 09:38
Chalani polietal by niekto so mnou proti sebe? Kurna toto nieje dcs tu aby clovek premýšľal nad každou zátačkou 😂 Uz ma ide porazit z tých mojich pádov a blackoutov. Padak padak

27,076,039 návštěv