August 08 2020 19:17:49
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
petsild

· Registrovaní piloti: 2,664
· Nejnovější pilot: PozorLetim
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS F-14B Tomcat
magot
USAF asia minor 1998!
YouTube Video

YouTube Video

.. a 18ctky který F-14 agressor později nahrazovaly
YouTube Video

tomcat A vs falcon N
YouTube Video

Upravil/a magot dne 15-10-2019 00:09

Saburo
V následujícím updatu DCS W by měl kocour dostat "funkční " AIM-7M rakety a navíc možnost podvěsit i starší model AIM-7F.

Ohledně "úspěšnosti" zásahu cíle (neuvěřitelně malé) Sparrowem vystřeleným z F-14B toho bylo dost napsáno na ED foru.

We've added the latest DCS AIM-7M as well as the 7F to our F-14 now, should be available in the next openbeta release.

Saburo
Dva obrázky z včerejší mise bombardování "hloupou" municí tábor teroristů.
Navrat byl už za soumraku a přistání za úplné tmy a pod oblačností 10/10...
TACAN přiblížení nic moc, ale dali jsme to Úsměv
i.imgur.com/HHO3Ty3.png
i.imgur.com/XH5gfzt.png
Dole pod mraky jsem už neměl čas na "típání obrázků".

magot
recenze v pc pilot
https://pcpilot.k...sueID=7969

Aces_Wild
Christmas Sale!! (-20% OFF!)

The award-winning Heatblur F-14 is on sale, just in time for the holidays! Grab it now for -20% off at www.heatblur.com, the ED E-Store, or Steam! Show santa your need for speed!

YouTube Video

Aces_Wild
Free Weekend

* chcete-li si vyzkoušet Tomcat, máte do 29.12. možnost

🍾🍾 Happy Holidays!! The F-14 is having a FREE WEEKEND until the 29th on Steam and standalone versions of DCS! Jump in and give the big cat a try while the sale is still on! 🍾

i.imgur.com/XZ0eXZn.jpg

Joe Hallenbeck
Mohu se zeptat? Po poslední aktualizaci mi zmizely z editoru misí přídavné nádrže pro Tomcata. Máte to taky tak? Nebo je chyba jen na mé straně přijímače? BTW v editoru mám prázdné kolonky u zbraní (v seznamu vybavení pozemních základen, nebo letadových lodí) tam, kde byly různé typy výzbroje...
313_FlyBoy
RY-C

magot
u mě dobrý rejžo
i.postimg.cc/Yk46QGFP/Screen-200104-093757.png
i.postimg.cc/Z4bJ13L7/Screen-200104-093839.png

Joe Hallenbeck
Nene Magote, já myslím seznam zbraní dostupných na letadlovce, nebo letišti. Viz obrázek. Prostě mi tam zmizela část seznamu dostupných přídavných nádrží. Nejen nádrží! Mám prázdné kolonky i v seznamech dalších zbraní ve stejné nabídce dostupných zásob pro objekty. Bohužel tam kde jsou ty prázdné řádky, tak tam byly i přídavné nádrže pro Tomcat. Zamračený Ano jsou tam sice 300gal nádrže, ale ty nejsou pro létatelnou F-14 (předpokládám že jen pro AI F-14A), jelikož i když jsou na letadlovce dostupné, tak je nejde pod létatelného Tomcata podvěsit.

i.imgur.com/rqjpFkq.jpg
Upravil/a Joe Hallenbeck dne 05-01-2020 02:02
313_FlyBoy
RY-C

MB2 PauraCZ
Zkus:
-nastavit neomezenou mun.
-změnit národnost
-změnit na červenou
-změnit na Carl V.
pak vymazat loď a dát novou

A během každého kroku ulož a nahraj jinou misi.
=MB2= 1.Flight - Falcon Flight; =UVP= Společné výcvikové centrum JTC;
=AVS= Aliance Virtuální letek - Kampaň tah Perským Jezdcem

magot
jde to (v betě)
-- postimage server selhal --
Ty prázdný místa jsou podezdřelé, zřejmě nastala chyba v matrixu. Radši si udělej novou čistou instalaci DCS.
Upravil/a magot dne 05-01-2020 15:32

Aces_Wild
Máš tam cosi rozbitého. Zkus si vytvořit čistou misi, případně někde nasdílej tu svojí, třeba se někomu podaří najít problém.
U mě dobrý (OpenBeta):

i.imgur.com/xI0nr7e.png

i.imgur.com/2DS6Dtl.png

i.imgur.com/HMHKdQ3.png

Joe Hallenbeck
Hmm tak nekde je neco spatne. Udelal jsem kompletni reinstal pres noc a, vcetne smazani instalacni slozky a chyba je porad stejna.... Naštvaný

EDIT:
Problém nalezen. Po updatu je asi něco někde rozhozené v původním souboru, protože když přidám další letadlovku, tak nová letadlovka má vše v pořádku. Zamračený Nechce se mi zase všechno osazovat znova, neexistuje neco jako sablona v editoru misi? Ze bych si "Task force" ulozil jako sablonu a pak ji jen dle potreby vyvolal a umistil do mapy?
Upravil/a Joe Hallenbeck dne 06-01-2020 12:19
313_FlyBoy
RY-C

magot
Ano, může to být starší misí která je nekompatibilní s aktuální verzí hry.
Preventivně editoru postav vše od nuly abys měl jsitotu že bude vše ok.

Fiks
Zachraň pilota Cougra - mise z filmu Top Gun v podání Paury CZ Úsměv
https://www.youtu...2&t=0s
Odkaz na stažení singl mise dole pod videem.

Aces_Wild
Joe Hallenbeck napsal:

Hmm tak nekde je neco spatne. Udelal jsem kompletni reinstal pres noc a, vcetne smazani instalacni slozky a chyba je porad stejna.... Naštvaný

EDIT:
Problém nalezen. Po updatu je asi něco někde rozhozené v původním souboru, protože když přidám další letadlovku, tak nová letadlovka má vše v pořádku. Zamračený Nechce se mi zase všechno osazovat znova, neexistuje neco jako sablona v editoru misi? Ze bych si "Task force" ulozil jako sablonu a pak ji jen dle potreby vyvolal a umistil do mapy?

Vytvoření šablony je poměrně jednoduché. Několik poznámek:
1. uživatelem vytvořené šablony se ukládají do %USERPROFILE%\Saved Games\DCS\StaticTemplate
2. letadla a vrtulníky nastavené pro klienty/hráče se mi do šablony uloží jako AI (netuším zda je to záměr nebo chyba); buďto si tedy klienty nastavit až při tvoření nové mise nebo je upravit na klient/hráč
3. šablonu lze použít pouze pro mapu, pod kterou byla vytvořena

Tady narychlo spíchnutý návod:

vytvoření CSG:
i.imgur.com/W8d1RSS.png

uložit jako šablonu:
i.imgur.com/HpoDIHv.png

nějaký ten název a popis šablony:
i.imgur.com/y5CBQXP.png

vytvoření nové mise a načtení šablony:
i.imgur.com/sjypUwa.png

i.imgur.com/IaslWmK.png

načteno:
i.imgur.com/3jaBprL.png

ověření funkčnosti:
i.imgur.com/rZx6bKF.png

magot
Detail Fakour-90 (IRIAF kopie Aim-54A)
militarywatchmagazine.com/articles/2019/05/21/article_5ce461a8bee7e0_29081904.jpg

tady je návod jak dát tři mouchy jednou ranou:
[img]https://aviationhumor.net/wp-content/uploads/2018/10/Adeli-F-14.jpg[/img] is not a valid Image.
Adeli: A few days after the war started, it was probably around 9PM we spotted some aircraft that are comming toward the Kharg Island
Masbough: Ground said they didn’t see anything and told me to enter the zone until they’d see them. First I thought it was one plane. When we got near, I realised it was 3 aircraft flying very close to each other.
Adeli: So we started accelerating toward them and getting close to their flight path. So if we have to fire a missile we need to be as close as possible to their flight path. And finally the radar station replied: We don’t have anything in the area, if you have them, just shoot them down.

Masbough: As soon as we found they were a flight of 3, our plane’s priority system chose the plane ahead as number one. Naturally the middle on was 2 and the one in the rear was 3.
Adeli: We continued towards the range that was an optimal range for the missile to be fired. We were above 20000ft and they were flying really low even though it was night, they were probably at around 2000ft.
Masbough: I told Adeli if we were going to shoot, we’d better hit the one in the middle. As they were flying close to each other, the blast might damage the other two as well. As soon the missile detached, the count down started on the screen. When it reached zero, I had nothing on the screen. I didn’t think we’d be able to hit all three of them, but we had.

Adeli: By the time our missile hit the target, it was just reaching the Kharg Island. We just saw a splash, and went back to our normal pattern. The next day we found out, they have found parts from 3 different aircraft at the crash site.

Upravil/a magot dne 19-01-2020 10:31

Aces_Wild
Q1 Mini-Update

* co v nejbližší budoucnosti Heatblur chystá pro Kocoura:

• The launch of the Forrestal
• The launch of AIM-54 improvements and TWS-A
• The launch of crew-position overhauls
• Launch of JESTER LANTIRN
• ..a few other more minor bits and bobs

* více info později
* během Q1 začnou informovat o F-14A

USS Forrestal (CV-59):
i.imgur.com/t1Y0zFq.jpg

Celá zpráva

Joe Hallenbeck
magot napsal:

Ano, může to být starší misí která je nekompatibilní s aktuální verzí hry.
Preventivně editoru postav vše od nuly abys měl jsitotu že bude vše ok.

Jj bylo to tím. Díky.
313_FlyBoy
RY-C

Aces_Wild
Learning Dogfight Technique With Expert

* jak na dogfight v Tomcatu

YouTube Video

Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

31-07-2020 13:51
Dnes je Black Tot Day, tak si dejte rum.

19-07-2020 21:13
Má 100% sRGB GAMUT. To není věc nastavení, ale kalibrace barev. V nastavení teploty barev v menu monitoru je možnost sRGB.

18-07-2020 11:35
Jaromíre, tady píšou že ten tvůj monitor nemá sRGB gamut option, tak jak je to s tím sRGB? Šklebící se https://www.tomsha
rdware.com/reviews
/aoc-agon-ag322qc4
-curved-freesync2-
gaming-monitor,593
3.html

03-07-2020 15:35
Hlavně 100% sRGB

03-07-2020 15:27
ale někdo ti ho ohnul, měl bys ho dát do svěráku a narovnat ho Šklebící se Jinak pěkný no těch 400 cd/m2 .. Úsměv

03-07-2020 14:58
Mám nový monitor. AOC AGON AG322QC4 - První dojem velmi dobrý. Za 10k neber to Šklebící se

01-07-2020 15:18
Rádo se stalo Úsměv

29-06-2020 15:09
10 let na fóru SVK. Díky.

29-06-2020 09:45
Dokonce jsem psal ve vláknu "pokud se jedná o 26.-28.8." ... jo zmatek ... ?

29-06-2020 09:44
Jejda, proč jsem si myslel, že je to v srpnu?

24,499,828 návštěv