April 19 2024 11:58:12
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 11

· Piloti on-line: 2
57thMH_Edison, magot

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
CSW žvanírna & nábor
606_Druindin
Tady jsou spojenci to musíš zacílit na jinou skupinu / letku Úsměv
 
kanisterCZ
Díky a promiň!
 
RH_Killer
Druindine, trošku spolupráce ne?Šklebící se Rovnou poslat k nám příště. Kanister, napiš mi PM. Prosím tě a co bys v tý CSW chtěl dělat? U nás jsou samý parády, přehlídky, vycházky...
Já bych všechny ty internety a počítače zakázala. Věra Pohlová, 72 let, důchodkyně.
 
606_Druindin
No, ale ty vaše stránky jsou napůl nefunkční, tak jsem se neodvažoval ho tam směřovat Úsměv
 
RH_Killer
Jo no, to bych se neodvážil ani já. Ty jsou mrtvý.
Já bych všechny ty internety a počítače zakázala. Věra Pohlová, 72 let, důchodkyně.
 
606_vencour
Ahoj, předběžně se budu "tomu všemu" trochu víc věnovat, během cca 2 měsíců poznám, zda má cenu se hlásit.
 
606_Druindin
Tak v rámci té přípravy začni chodit i na TSko Úsměv
 
606_vencour
606_Druindin napsal:

Tak v rámci té přípravy začni chodit i na TSko Úsměv


Staniž se. Hm. To asi budu muset brzo i víc poslouchat ...
Upravil/a 606_vencour dne 13-03-2021 15:27
 
311_Vont
Nazdar pánové, tak jak se daří v západní kampani? Očekávám stránkové reporty hrdinských činů udatných reků a ono stále nic....Šklebící seMrknutí
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
Paulus
Na naše hrdinné činy teprve dojde…Mrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
606_Druindin
311_Vont napsal:

Nazdar pánové, tak jak se daří v západní kampani? Očekávám stránkové reporty hrdinských činů udatných reků a ono stále nic....Šklebící seMrknutí


OLC má za sebou jeden test a jedno ostré kolo. Výsledky jsou pod hlavičkou přísně tajné. Takže nemožno nic mimo uskupení zveřejňovat Úsměv
 
311_Vont
CSW_Tommy - posílám gratulaci k úternímu poletu (7.6.2022) na CB, cos tam pro živého boha vyváděl? Cool To snad byla celá letka španělů ne? To už by si zasloužilo nějaký ten report. Mrknutí GJ a do dalšího létání čistou šestku Mrknutí
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
Tommy-
311_Vont napsal:

CSW_Tommy - posílám gratulaci k úternímu poletu (7.6.2022) na CB, cos tam pro živého boha vyváděl? Cool To snad byla celá letka španělů ne? To už by si zasloužilo nějaký ten report. Mrknutí GJ a do dalšího létání čistou šestku Mrknutí


Diky! Mrknutí

No na tych Spanielov sme tam natrafili viackrat a moc si ten vecer asi neuzili. Šklebící se
i.ibb.co/LNDZPtN/Tommy.png
 
VCAF_pavlou
Zdravím pánové, chtěl bych vstoupit do CSW. Kdysi jsem lítal warbirds, pak chvilku 1946, teď cca 15 let jsem byl mimo virtuální lítání. Potřeboval bych někoho, kdo by se mě ujal a ukázal mi jak to tady všechno funguje. Prostě mě vedl za ručičku, protože mi přijde, že ničemu tady nerozumím Šklebící se Joystick- oprášen a kupodivu po těch letech stále funguje. TS3 nainstalován. BoS + Bodenplatte nainstalované.Chcete mě ???Šklebící se
 
606_Druindin
Ahoj, o tom rozhodne velitel (Hot_Dog) a ten je aktuálně dost časově vytížen, ale předpokládám ti dá vědět co a jak.

Obecně bereme do CSW piloty, kteří jsou pro naše uskupení přínosem (nemusí se zrovna jednat jen o výkonost, ale jde o celkové posouzení).
Tzn. odlítat s námi nějakou dobu a pak se oboustraně uvidí.

Co se týče "vedení za ručičku" tak to se u nás nevylučuje, ale je to aktuálně horší s aktivitou pilotů co by se tomu mohli věnovat. Po poslední kampani TAW jsme teď ve fázi odpočinku a co nevidět nám začne trénink na speciálku. No a do toho ještě kluci lítaj DWO a OLC kampaně.
Takže možná se pro nováčka někdo občas urve, anebo taky ne Úsměv
Nejvíc si asi budeš muset stejně odmakat sám na sobě Mrknutí

Pokud potřebuješ poradit s nastavením apod odchyť někoho od nás na TSku SVK v sekci CSW (náhled vidíš na stránkách tady vpravo).
 
Hot_Dog
VCAF_pavlou napsal:

Chcete mě ???Šklebící se


Ahoj,

Zkráceně: Ano...

Rozepsaně: O piloty máme samozřejmě zájem v našem upadajícím dynosauřím koníčku, jak ale psal Druindin (mimochodem ještě před půl rokem byl on velitel CSW, a to od jeho počátku...), nedříve se s tebou seznámíme o oťukáme navzájem. Budeš s námi normálně lítat na TS, absolvovat s námi libovolné akce kterých se budem účastnit a až se navzájem poznáme a pokud budeš mít stále zájem, tak tě s největší pravděpodobností zařadíme do letkyÚsměv Je samozřejmě nějaká nenulová možnost, že bychom nebyli navzájem třeba "myšlenkově" kompatibilní, lítání by sis představoval jinak a pod, pak by vstup k nám do letky asi nedával moc smysl, ale v zásadě pokud chceš lítat na Full-Real serverech v naprosté většině (skoro bych řekl výhradně) na spojenecké straně, pak si dovolím tvrdit, že to téměř jistě klapne a není se čeho obávatMrknutí

"Vodění za ručičku" (jak si to sám nazval) zvládnem též, nevidím v tom problém, na oplátku bychom požadovali alespoň elementární snahu o spolupráci a přizpůsobení se letkové strategii, pokud tedy zrovna nějaká bude... Jak dlouho to bude trvat? No to záleží zejména na tom, jak často si s námi zalítáš, když na to přijde, muže bejt tvůj vstup do CSW hotovej klidně i za 14 dníŠklebící se

Doufám, že to nezní nějak strašně... Prostě si s námi přijď zalítat kdykoliv někoho z nás uvidíš na TS3 kanálech vwings.net tady v pravo. Většinou se tam budem vyskytovat na kanálech v CSW sekci "echo, foxtrot a golf"

Konkrétně já se ukážu nejspíš dnes a zítra, ale oba dva dny spíš až po 22. hodině, a pak až v pondělí, na víkend sem pryč...

Pár (doslova) otázek na tebe?


1) Vidíš se spíš v roli stíhače nebo bitevníka/bombardéra? To proto abych tě nasměroval na správné lidi u nás...
2) Jak vidíš časově své lítání, myslím v kolik večer, jak často, případně které dny v týdnu? Jen orientačně samozřejmě...
Upravil/a Hot_Dog dne 10-05-2023 11:39
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
VCAF_pavlou
Ahoj,
dík za info. Viděl bych se spíš u stíhačů, ikdyž ve warbirds mě JABO bavilo, ale ve šturmu raketama ani bombama netrefim nic a většinou se zabiju Šklebící se
Mohl bych lítat ob týden, protože když mám odpolední tak se vracím domů až po 23.hodině.
Chtěl bych lítat cca 3x týdně po 19.hodině-ted přes léto nevím jak to bude vycházet, takže bych zkusil lítat volně a trénoval s Váma a po prázdninách by se vidělo co bude Úsměv
Jenom mě děsí to lítání na full-real..to znamená kompletní nastavování motoru, směsí a podobnejch detailů ? To možná ani nevzlítnu nebo nenastartuju motor Cool
Vždycky jsem nejradši lítal západní spojence, nejradši RAF, ale amíky taky můžuMrknutí
Miluju spity a tak se chci zeptat, jestli se vyplatí přikoupit si tu sběratelskou 14ku a 5ku? ( spit 5 je má nejoblíbenější verze, ale v boji asi není moc použitelná)
 
Kukuloo
VCAF_pavlou napsal:
Miluju spity a tak se chci zeptat, jestli se vyplatí přikoupit si tu sběratelskou 14ku a 5ku? ( spit 5 je má nejoblíbenější verze, ale v boji asi není moc použitelná)

Cau. Nepatrim do CSW, ale chcem reagovat na to ci kupit Vku. Ak si spitfajrolog, nekupit Vku v aktualnej zlave je jednoducho konina. V tej zlave stoji prd. Zvlast ak sa zaujimas aj o historiu cs letcov v RAF. Mnozstvo historickych skinov od Ringleta ti ju este viac vyčanča. Inu Vku v hre aj tak nemame Šklebící se To ze nestiha na Wurgera je ok. Absencia pridavnej nadrze nie je ok, ale aj tak ju asi ziadny eroplan v BOX uz nedostane.
Letka_13/Kukulo
 
Hot_Dog
Určitě se vyplatí koupit teď tu Mk.Vb za 4.39USD, kor když je to tvoje nejoblíbenější letadlo... Ještě lepší by bylo koupit celou Premium Kubáň za 18USD aktuálně včetně toho Spita...

Mk.XIV taky, ale zase nejlíp koupit to s celopu Normandií, ikdyž tam to už bylo IMHO levnější než je teď... Ten novej Mk.XIVe s kapkovitou kabinou, to počkej až bude levnější...

Ale jinak do začátku teda začnem lítat hlavně na Mk.IXe, toho máš, takže uplně hned nic kupovat nemusíš... Na tý devítce tě vyškolímeÚsměv

Přiď někdy na TS, ideálně když tam budu já, Druindin, nebo Tommy...
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
CSW_Eda
Ahoj, chtěl bych ofiko zažádat o převelení do CSW letky.
DíkyÚsměv
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,721,506 návštěv