April 19 2024 02:14:35
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
CSW žvanírna & nábor
606_Druindin
Jak jste si již určitě mnozí všimli začalo se po virtuálním nebi prohánět několik starých pilotů s novou značkou před jménem. Ta značka je CSW a znamená to CZECHOSLOVAK WING.

Pokud se ptáte proč, tak proto, že se jeden velitel jedné letky na chatě nudil a místo toho, aby dělal něco užitečnyho, tak začal vymejšlet. No a vymyslel uskupení z několika letek a jednotlivců, které využije stávající spolupráci v trochu viditelnější formě. Pak už stačilo jen vymyslet název, zvolit velitele, politického pracovníka, nástěnkáře a začít naplňovat společný cíl. Hlavní cíl našeho nového uskupení není nic menšího než porážka osy ve vzduchu i na zemi. Vedlejší cíl je nevyhynout na nedostatek pilotů a větší viditelností společného uskupení získat nové členy.

Takže pokud má někdo zájem, neváhejte a přidejte se k nám. Nováčky vycvičíme, starší piloty přeškolíme.

Jen upozorňuji, že lítáme spojence. Důraz je kladen na spolupráci a s tím spojenou poslušnost. Bereme stíhače, bitevníky i bombardéry. Věk není rozhodující.

Nutné vybavení:
- hra IL-2 sturmovik: Battle of Stalingrad
- TS3
- joystick
- dostatečně kvalitní internetové připojení

Propagandistický kanál:
www.facebook.com/...2619234717
 
ringlett
Zdar,
jak moc to vidíte s časovou náročností? Nějak si to neumím představit.
Nelétám, občas se plazím ...
 
CSW_Cassius Chaerea
ringlett napsal:

Zdar,
jak moc to vidíte s časovou náročností? Nějak si to neumím představit.
Furt, od večera do rána, včetně nočních útoků. První dovolená po vítězné přehlídce na Rudém náměstí.
 
Hot_Dog
Zdar,
no lítáš, když máš časÚsměv Myslím, že pár členů s náma ještě za existenci letky (přes dva měsíce) neletěloMrknutí
 
ringlett
CSW_Cassius Chaerea napsal:

ringlett napsal:

Zdar,
jak moc to vidíte s časovou náročností? Nějak si to neumím představit.


Furt, od večera do rána, včetně nočních útoků. První dovolená po vítězné přehlídce na Rudém náměstí.


Zase tak blbej nejsem člověče. Já se ptám na počet ofentiv za týden. A na pojistku v případě úmrtí. Taky jestli se vyplácí těch tisíc rublů a tak.
Nelétám, občas se plazím ...
 
magot
Když budeš lítat s bandaskou za imperialisty, budeš vyplácen tvrdou měnou z wallstreetu a kouřit lucky strike.
 
606_Druindin
ringlett napsal:

Zdar,
jak moc to vidíte s časovou náročností? Nějak si to neumím představit.


U nováčka čím častějc tím líp, u těch co už něco odlítali aspoň 2x týdně.
Většinou se lítá od 20:00 do 22:30 s tím že někdo příjde dřív, někdo pozdějc, to samé s odchodem.
Jsme na TSku SVK v sekci CSW a dle náhledu na stránkách vidíš kdy tam jsme a kolik nás tam je.

Ještě dodám, že lítáme takřka výhradně servry s "expert" nastavením, což je aktuálně TAW, KOTA, popř WOLnoGPS
 
3IAP_Dryjo
Zas někdy přijdu pánové, když už je ofiko letka, tak bych mohl zase chvíli lítat online.
 
CSW_Cassius Chaerea
Víš kde nás najdeš. Mrknutí
 
606_Druindin
Trocha propagandy nemůže uškodit, tak se vám trochu pochlubíme, že:

Dne 22.9.2019 obdrželo naše společné uskupení diplom za třetí místo v kategorii "BEST TANK KILLER SQUADS" v pořadí již 19 dynamické kampani na serveru "Tactical Air War"

[img]http://imgworld.cz/s3/C8C2KwGAEw.jpg[/img] is not a valid Image.

V rámci TAWu 19 jsme se dopředu rozhodli, že budeme patřit k úderným skupinám spojenců a že naše zaměření bude protitankové.


V rámci kampaně jsme absolvovali celkem 958 letů, při nichž jsme zničili 1525 pozemních cílů, z toho 330 německých tanků. Dále jsme sestřelili 88 nepřátelských letadel. Odlétali jsme dohromady 336 hodin 25 minut. Při našem snažení jsme ztratili 49 pilotů (KIA).


V rámci propagandy ještě podotknu, že při předchozí kampani (TAW 18) jsme se zaměřili na stíhání, resp. pokusili jsme se umístit v "Top 5 fighter squadron", což se nám těsně nepovedlo a skončili jsme 6.


Příští kampaň se hodláme zaměřit na ... , no to se možná dozvíte když k nám rychle vstoupíte Úsměv
 
ZVP Zdenek
Mám zájem.
Die Tschechen sind die lachende Bestien
 
310_cibule
Taky mám zájem. Nevadí, že jsem ještě žádný tank nikdy nesejmul, zato jsem se při každém pokusu o něco podobného zabil?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Rumcajs
310_cibule napsal:

Taky mám zájem. Nevadí, že jsem ještě žádný tank nikdy nesejmul, zato jsem se při každém pokusu o něco podobného zabil?
Tak na zabití se maj taky tabulky, ne? Tak povedou i tam.
 
Ondrej1
310_cibule napsal:

Taky mám zájem. Nevadí, že jsem ještě žádný tank nikdy nesejmul, zato jsem se při každém pokusu o něco podobného zabil?


Já jsem jednou trefil z kulometů (omylem) nějakou loď...
 
606_Druindin
310_cibule napsal:

Taky mám zájem. Nevadí, že jsem ještě žádný tank nikdy nesejmul, zato jsem se při každém pokusu o něco podobného zabil?


Tak to by samozřejmě vadilo. Pokud máš skutečný zájem, přijď na TSko, nějakou dobu s námi lítej a na základě oboustranných zkušeností zjistíme jestli bude naše spolupráce přínosem.

Pakliže se osvědčíš na frontě, budeš přizván k pohovoru s naším politickým pracovníkem (východní fronta) a pak tě ještě pošlem ke zpravodajskému důstojníku (západní fronta).

To mě připomíná, že Zdenda se na frontě už osvědčil, ale na ty pohovory jsme ho zapoměli poslat Šklebící se
 
310_cibule
Šklebící se
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Mira
Otázka na soudruhy z vedení. CSW se během tohoto kola chopilo úlohy bombardovací Úsměv ?
 
606_Druindin
https://youtu.be/...FO38?t=162
 
Hot_Dog
Stačí se upsat (ani nemusíš umět psát) a všechno se dozvíš:-)

YouTube Video


 
Mira
A jak se upíšu na TAW ? Musím obdržet nějakou pozvánku, či tak něco ?
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,718,883 návštěv