April 27 2024 17:39:31
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS SW help me
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna (řešení problémů)
606_Druindin
ZVP_DRAMA napsal:

Zdarec
Ví někdo jak dostat pilota z kabiny při nouzovém přistání s poškozeným letadlem v terénu? LCtrl+E je k ničemu, akorát odpadne překryt a pilot sedí v kabině, utírá si nos a čeká až to bouchne, ale to já nechci.
Díky


Tak to nechce nikdo, že Úsměv
Vylézt z kokpitu ta hra zatím neumí. Je to velice nepříjemné, když letadlo hoří, nebo když přistaneš na vodě. Řeší se to čekáním až se aktivuje zelené tlačítko pro "finish flight" a to trvá.
Z výše uvedeného vyplývá, že když ti zapálí letadlo tak nesedáš, ale stoupneš a skáčeš. No a nesedáš na vodě. Pokud jseš nad mořem, tak skáčeš a dáváš "finish flight" před dopadem do ní.
 
Kukuloo
Ty cece, toto som nevedel. Tiez dik Mrknutí
Letka_13/Kukulo
 
LEON
Bosovská voda oheň uhasit neumí? Zamračený
 
https://www.rcfree.eu
606_Temp
Umí, ale instantně zhasne i tebe :-(
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Algy
Posledný update sa mi nechce stiahnut... mám podozrenie že po začatí sťahovania som ho neúmyselne vypol (prerušil) a teraz sa mi po spustení !Launchra" objaví len okno sťahovania s neúplným číslom objemu sťahovania ale samotné sťahovanie sa opätovne nespustí..... vie niekto čo s tým ???
Letka_13/Algy

www.letka13.sk
 
www.letka13.sk
ringlett
Algy napsal:

Posledný update sa mi nechce stiahnut... mám podozrenie že po začatí sťahovania som ho neúmyselne vypol (prerušil) a teraz sa mi po spustení !Launchra" objaví len okno sťahovania s neúplným číslom objemu sťahovania ale samotné sťahovanie sa opätovne nespustí..... vie niekto čo s tým ???


Smazal bych složku aktualizací např.
C:\Program Files (x86)\1C Game Studios\IL-2 Sturmovik Great Battles\updates
a zkusil to prubnout znovu.
Nelétám, občas se plazím ...
 
Algy
Ano.... už to funguje.... Ďakujem ringlett
Letka_13/Algy

www.letka13.sk
 
www.letka13.sk
ringlett
Algy napsal:

Ano.... už to funguje.... Ďakujem ringlett


Není Z, je to pár týdnů co to tu někdo řešil
Nelétám, občas se plazím ...
 
Ondrej1
Přesně takhle jsem to měl a tímto (asi jediným možným) způsobem řešil.
A ještě pozor na místo na disku. Prostě přestane stahovat, píše 0 kB/s a (bez jakéhokoliv upozornění) tě nechá čekat do nekonečna.
Tzn. např. pokud ti vypadne internetové připojení těsně před koncem stahování, tak nezbývá, než celou anabázi opakovat.
Stálo mě to tři dny času, než jsem si po delší odmlce mohl zalétnout těch pár misí. Škoda, že tak striktně vyžaduje aktuální verzi bez možnosti volby.
 
606_Temp
Možnost volby tam samozřejmě je. Pouštějí hru přímo a ne přes ten jejich spouštěč. Ve složce hry si najdi přímo exe soubor ila a vytáhni si ho na plochu.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
1stCL_Fucida
Tempíku, já myslím, že i ten "exe" soubor při startu hry testuje aktuálnost verze a nepustí tě dál.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
606_Temp
Netestuje. Já to tak používám a s novou verzí hry jen nevidíš online servery. Takže musím vyskočit, pustit Launcher a nechat to naaktualizovat.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
1stCL_Fucida
Zvláštní, protože mě to vždycky psalo "error č. bla bla" a že vyšla nová vere hry, ať to aktualizuju Úsměv

Takže tam bude ještě nějakej fígl, jak tu spustit i na starší verzi, kterej ale u mě nefunguje.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Ondrej1
Spouštět přímo z adresáře mi taky nešlo. Sice se spustí hra, ale vyskočí okno s nutností aktualizace.
 
606_Temp
Chm, to je nějaký divný. Je možný, že by se.to při různých patchich/mikropatchich chovalo rozdílně? Já jsem si celkem jistý, že jsem neviděl online servery a musel jsem někdy nedávno spustit Launcher a doinstalovat.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Hot_Dog
To se stane, když už máš spuštěnou hru a v průběhu toho přijde nový patch a nainstaluje se na ty servry...
 
606_Temp
Jo, to tak vlastně asi bylo. Takže jako bych nic neřekl.
A odpojit se od netu by nepomohlo? Že by hra nezjistila neaktuální verzi?
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
606_Druindin
a nestačí to přepnout na offline (tlačítko při přihlašování tam na to je), pak múžeš lítat kampaň na staré verzi, ne?
 
1stCL_Punkey
Mám dojem, že tuhle logickou věc do hry neimplementovali.....
 
pSipi
Mas spatny dojem.
Tlacitko Offline je rovno pod tlacitkom Enter.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,770,467 návštěv