April 19 2024 07:21:15
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 1
CSW_606_Thomas

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Tank Crew – Clash at Prokhorovka
magot
Co má znamenat to zmizení?
 
saldy
Respawn hráče.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
saldy
3.101b přinesl změny v nastavení kláves. Dal jem si práci s novým nastavením pro ovládání. Primárně pro nový T-34, je to použitelný i pro ostatní, ale pokud preferujete jiný tank, můžou zde být některé odlišnosti. Taky nepoužívám freetrack a nevím jestli má u tanků větší smysl.

T-34 je specifický tím, že velitel tanku je zároveň i střelec-máte tak ušetřeno jedno stanoviště. V nastavení přibyla nová klíčová klávesa jejíž opětovné stisknutí vás přesune do optiky, střešního periskopu nebo pohledu z vnitřku věže-případně ze střechy, pokud zde jste. Je dobrý si to namapovat na plynovku na rychle dostupném tlačítku a hned vedle dát tlačítko pro vystoupení na věž-smyslem je aby pravá ruka zůstala stále na myši a nemuseli jste očima hledat klávesy. Pokud nechcete riskovat sezení na věži odkud je nejlepší výhled, můžete pro rozhlížení použít periskop, který je téměř stejně efektivní, pouze je nutné přiřadit jiné klávesy pro pohyb v pravo/vlevo, ideálně poziční klobouček, já mám klasicky kurzor, protože mi nefunguje. Zoom je stejně jako všude jinde na kolečku myši.

Pro přepínání mezi stanovišti stačí opět jediná klávesa někde na plynovce a je to rychlé. Ostatně na řidiče se přepnu jen při dlouhém přesunu kdy nečekám útok. Pro otevření vrat u řidiče slouží stejná klávesa jako pro vystoupení na věž. Přední kulomet prakticky není nutné použít.

Pro pohyb tanku zůstává vše při starém, pouze plynovka a pedály, páka nemá využití.

Ovladatelnost tanku je nyní jednodušší, rychlejší a snadnější než předtím.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
datelko
Tak to hej hlavne ked na 20 metrov neprebiješ pancier z boku dobre je to po...Cool
Mrknutí
 
Baron
No, to sa mi ešte nestalo, aby som na 20 metrov neprebil pancier akéhokoľvek tanku. Overené so všetkými typmi v hre. Závisí od typu munície zvlášť u PZ. IIIM.
Hals - und Beinbruch!
 
saldy
On ten dlouhej 50mm kanon nebyl zas takové párátko a s APCR určitě ne. Tam je problém s rannou verzí T-34, má podivný DM, nejdou rozstřelit pásy a je extrémně odolná. Povedlo se zachytit ještě jeden boj s rannou 34, první 3 střely mohly sklouznout, ale poslední 2 ne, hráč se bohužel odpojil a tak nevím jak to s ním dopadlo, zřejmě došlo s poškození věže, ale byl stále mobilní. Druhý boj byl s pozdní T-34, který šel na 5 zásahů, sice zasáhl první, ale Pz III byl ve výhodě, protože byl natočen motorem dopředu. Poučení-nemiřte do motoru, ale do věže.

YouTube Video


 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
saldy
Rudí byli zase v převaze, tak jsem šel k modrým, Pz III je díky vysoké kadenci vhodný na pouliční boje, takže nevím proč hráči plýtvají s tygry a jezdí s nimi do vesnic. Někdy i přes zdánlivě jasnou výhodu je souboj ztracen, jak je vidět v jednom záběru. Problémem leteckých map, je věc, kdy narážíte i do malých předmětů typu dřevěný vozík, nebo se o ně i poškodíte.

YouTube Video


 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
BP_Iceman
Ahoj.
chci se zeptat,jestli nemá někdo podobný problém jako já.Je to hlavně u Ruských tanků. jsem venku z věže,uvidím nepřítele,natočím se k němu,přepnu se do střelce/zaměřovače a to je tak všechno. Pohyb věže se nedá ovládat,tedy dá,ale žije si svým životem a na povely myši téměř nereaguje a nebo reaguje opačně. Trvá to několik vteřin,než se ovládání chytne,ale to už si obyčejně beru nový tank,poněvadž jsem byl zabit.
Díky.
 
Richi
A co je vlastně cílem hry? Kdo se první trefí třicetkrát vyhrává?
Nějak z těch videi nevidím v té hře ani taktiku ani realismus a ani smysl.
Co mi uniká?
Upravil/a Richi dne 28-06-2019 02:13
 
CSW_Cassius Chaerea
V tom případě ti pomůže WoT.
 
magot
ostřikovače ostřikují, simulátor simuluje (nezaměňovat s tschechische simulantenbande, ta taky simuluje)
Takže, jaký je cíl ostřikovače?
 
1stCL_Fucida
magot napsal:
Takže, jaký je cíl ostřikovače?


No, až do mé návštevy servisu dva dny zpátky se mé ostřikovače staraly především o udržování čelního skla v suchu Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
magot
To proto že byly ve stavu open-beta Úsměv
 
saldy
Richi napsal:

A co je vlastně cílem hry? Kdo se první trefí třicetkrát vyhrává?
Nějak z těch videi nevidím v té hře ani taktiku ani realismus a ani smysl.
Co mi uniká?


Většinou se souboj vyřeší rychle, ale APCR asi není tak ničivá pro posádku, chci proto zkoušet APHE a uvidíme...Tanky jsou diagnoza a tím je to dané. Taky můžeš sednout do Henšlu nebo Šturmoviku a ničit odpor zase jinak.

@Iceman: Asi budeš přepnutý v periskopu, tam je s myší nějaký konflikt, já mám pohyb periskopu nastaven jinde. Pokud máš na mysli pohyb věže ve Shermanu tak ten je hodně divný.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Mira
1stCL_Fucida napsal:

magot napsal:
Takže, jaký je cíl ostřikovače?


No, až do mé návštevy servisu dva dny zpátky se mé ostřikovače staraly především o udržování čelního skla v suchu Úsměv


Taky jsi je zakoupil v Early Access ?
 
1stCL_Fucida
nn, já jsem je koupil spíš ve výprodeji nechtěného zboží Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
BP_Iceman
Jo,jo,pohyb věže v shermanu je divný, ale mě se tak chová i to nové téčko. Není to tak markantní ale i tak nepříjemné. No alespoň někdo to vnímá podobně,tak to asi nebude jen "rukama". Díky.
 
saldy
BP_Iceman napsal:

Jo,jo,pohyb věže v shermanu je divný, ale mě se tak chová i to nové téčko. Není to tak markantní ale i tak nepříjemné. No alespoň někdo to vnímá podobně,tak to asi nebude jen "rukama". Díky.


To je divný, mně se u téčka věž otáčí v pohodě. U Shermanu jsem to zatím blíž nezkoumal, ale vysoká rychlost otáčení je nějak kompenzována setrvačností a chce to asi hodně cviku. Každopádně Shermany úplně vymizely z boje, nikdo je nechce.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Ajvn
Richi, Ti dva ptáci jarabáci pod tebou zjevně nepochopili nač se ptáš.
Celý BoX totiž živoří bez jakékoli simulace bojišť WWII. Máme letadla máme tanky, máme dobré a vskutku rozsáhlé mapy-bojiště. Avšak jsou to virtuální prostory duchů, na kterých se většinou neděje sakumprásk vůbec nic. Bohužel. Ale pořád se tato hra pomalu vyvíjí takže neklesejme na mysli,neboď nic jiného nového v této branži stejně neexistuje.

DSC WWII : Zatím živá mrtvola. Bez obsahu , uděsná grafika zabugované až po sajtny, nedotažené, nedomrlé.

CoD : mrtvá mrtvola, bez obsahu, grafika 18cté století.

Wt : Dnes totálně sprasené. Bez komentáře.

WOT : Tohle je dobré jen v případě potřeby, místo prstu do krku.

Ještě je tady prozatím starý dobrý IL-2 1946.Mrknutí
 
DatavCZ
Ajvn napsal:

Richi, Ti dva ptáci jarabáci pod tebou zjevně nepochopili nač se ptáš.
Celý BoX totiž živoří bez jakékoli simulace bojišť WWII. Máme letadla máme tanky, máme dobré a vskutku rozsáhlé mapy-bojiště. Avšak jsou to virtuální prostory duchů, na kterých se většinou neděje sakumprásk vůbec nic. Bohužel. Ale pořád se tato hra pomalu vyvíjí takže neklesejme na mysli,neboď nic jiného nového v této branži stejně neexistuje.

DSC WWII : Zatím živá mrtvola. Bez obsahu , uděsná grafika zabugované až po sajtny, nedotažené, nedomrlé.

CoD : mrtvá mrtvola, bez obsahu, grafika 18cté století.

Wt : Dnes totálně sprasené. Bez komentáře.

WOT : Tohle je dobré jen v případě potřeby, místo prstu do krku.

Ještě je tady prozatím starý dobrý IL-2 1946.Mrknutí


to je 100% pravdaMrknutí
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,720,108 návštěv