April 25 2024 22:44:42
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 10

· Piloti on-line: 1
310_cibule

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Smrt kvalitnich her
LesniHU
K tomuto me vyprovokoval Zifiho nazor v Subnautica vlaknu, ze sleva pro financne uspesne bude znamenat smrt kvalitnich her. Nacez jsem zacal premyslet, co to vlastne kvalitni hra je a jak se to pozna. Dosel jsem k tomu, ze nejlepsi meritko je, ze na ni dlouho nezapomenete a radi vzpominate. Jednoduche :-), jen se to neda aplikovat na soucasnou produkci. Nacez jsem dosel k tomu, ze takhle vzpominam jen na hry, co byly tehdy velke a zname projekty. Mozna snad s vyjimkou Shadow Watch, to pusobilo trochu jako malo znama hricka, i kdyz samozrejme tezko hadat treba rozpocet.

Takze, mensi anketa, na jake hry z doby pred patnacti lety radi vzpominate? A z doby pred petadvaceti? Z hlavy, bez nahlizeni do archivu.
 
Deschain
15 let zpátky třeba Stronghold, Stronghold Crusader, Commandos, Total war: Rome, 1. Call of Duty, Medal of Honor...

I současně vznikají skvělé hry, Zaklínač 3, RPG typu Divinity original sin 2, skvělé komplexní strategie, konec konců i restart Dooma se mi hodně líbil
 
Rumcajs
Dune (jednička i dvojka), Heroes of the Magic and Might (asi trojka a čtyřka, dál už to nebylo to ono), Diablo, Doom. Ehm a z osmdesátých let asi Manic Miner.
 
hybca
Age of Empires II, Stronghold, IL-2 + IL-2 Forgotten Battles
Upravil/a hybca dne 19-12-2018 17:04
i.ibb.co/X77nbn3/banner2.jpg

i5-6600K @ 4.6 GHz, ASUS Z170 Pro Gaming, Gigabyte RX 5700 XT Gaming OC 8G, Kingston 8GB KIT DDR4 2400MHz CL12, Noctua NH-C12P SE14, Win 10 Pro
 
Zifi
Třeba Far Cry je skvělá ukázka kam to směřuje. První díl byl na nejťěžší obtížnost obrovská výzva. Far Cry 3 je hloupá střílečka pro pětileté děti. Má to překrásnou grafiku, ale jinak ubohost. Crysis to samé. Jsou i dnes mimořádně skvělé hry. Všechny díly Zaklínače. Hry od Larianu. Momentálně hraju po večerech s milovanou polovičkou Detroit: Become Human. To je pecka pro filmové nadšence. Když se nad tím zamyslím, tak jsem s tím tvrzením asi úplně neměl pravdu. Jen mi leží v žaludku ten Ubisoft
 
magot
90s 8bit
ElviraII, Project firestart, Fighter bomber, elite, The crypt, Turrican

x86
Alone in the Dark 1, Doom, Resident Evil 1, Command and Conquer, Dune 2, Dungeon Master

psx - silent hill 1

Millenium
Alien vs Predator, Sin, Half Life, Undying, HIND, IL2 Sturmovik, Falcon, Age of Empires 2
Upravil/a magot dne 19-12-2018 13:28
 
Mira
R-Type, Doom, Half-Life, Falcon 4.0..
 
LEON
Moje legendy

8-bit
Letecké: Mig Aley Ace (multiplayer přes rozdělenou obrazovku), AH-64 Apache, F-15 Strike Eagle

PC
Letecké: Secret weapons of the Luftwaffe, LHX, Chuck Yeagers Air Combat, F-22 Retaliator, TFX, EF2000, Janes Combat
Strategické: Settlers I/II (rozdělená obrazovka a dvě myši v době kdy ještě nebylo USB!), UFO EU a XCOM Terror from the Deep
Automobilové: Driver
 
https://www.rcfree.eu
olda Olde maly
Tak jasně že IL-2, Silent Hunter III, Red Orchestra I, Theatre of War, Man of War. Ještě jsme s kámošema mastili NHL Úsměv
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
311_Mart
Knights and Merchants, Age of Empires 2, Stronghold, Operace Flashpoint, Call of Duty, Medal of Honor AA. Občas si ještě dnes dám Mafiu a starý Šturm je aktuální každou neděli na SEOW Vyděšený
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
pSipi
Baldur's Gate 1+2, Vsetky hry od Black Isle
 
Paulus
Jak to stihnete tyhle všechny hry hrát? Mrknutí
Pro mne je špička první Crysis, další už né! Call of duty, ty první, Warfare už ne. Často si znovu zahraju Medal of Honor, Brothers in arms. Šapatný nebyl ani Sniper elite. Starý IL 2 a Silent Hunter už je pro mne dnes pasé ale jsou to stále dobré hry. CLOD už taky patří do starého železa, taky jsem v něm rád létal. Rise of Flight mne nezaujalo…
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
LEON
To Paulius: Tady se bavíme o 15, 25 let starých legendárních hrách, modernu nám sem netahej Mrknutí
 
https://www.rcfree.eu
AJaromir
Homeworld; Earth 2140; C&C; Dungeon Master; BnW; Freelancer; System Shock; Conflict:Freespace, Dune (1,2); Indiana Johnes od Františka Fuxoftu; Exolon; Kokotoni Wilf; Beyond the Ice Palace; Syberia; Neverhood, Heart of Darkness; F-22 Lightning II od Novalogic; sacrifice, KKND Krossfire; Settlers; Tyrian; UFO; Legend of Kyrandia; Mechwarrior; Descent; Duke Nukem (1,2,3D); Commander Keen; Metal Mutant; Prehistoric; Cosmo's Cosmic Adventure; Supaplex; Dizzy; Lion King; Alladin; Stunts; Transport Tycoon; Space Rangers; Total Annihilation
Upravil/a AJaromir dne 19-12-2018 17:01
 
1stCL_Fucida
15 let: IL-2 Úsměv
25 let: RedBaron, Stunts, Panzer General a Transport Tycoon Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Aces_Wild
U mě byl první hrou asi zcela určitě Manic Miner. Pěkně na kazetě s připojeným kazeťákem k Piešťanskému Mikropočítači Displejovým - PMD-85.
Překvapuje mě, že nikdo nezmínil Prince of Persia.
Worms, Lemmings, Theme Hospital byly zárukou věčného úsměvu. Ve Worms jsme pořádali turnaje, ze zakládajících 4 týmů nás po půl roce bylo cca 10. Můj tým se jmenoval Rychlá rota... Ano, byla v něm i Gedžitka. Úsměv
Civilization a Heroes of Might and Magic série (třetí díl považuji dodnes za nepřekonaný) byly ty tituly, kde vás z hraní "vyruší" východ Slunce. Komplexem "ještě jedno kolo" trpím u Civilization dodnes.
Sokoban, Golden Axe, Stunts, Ishar, Dune, Command & Conquer, Settlers, Panzer General, lehtivý Leisure Suit Larry, The Secret of Monkey Island (hádka s pirátem v anglickém slangu byl tuhý zásek), X-Wing, System Shock, Jagged Alliance, X-COM.
Střílečky Doom, Quake, Dukem Nukem 3D, Wolfenstein 3D.
A z těch lítacích Secret Weapons of the Luftwaffe, Aces Over Europe, Aces of the Pacific, B-17 Flying Fortress: The Mighty 8th.
Snad jsem se dostal pod rok 2000. Úsměv
Upravil/a Aces_Wild dne 19-12-2018 15:51
 
3IAP_Dryjo
Fallout 1, 2; Diablo, Mafia, Flashpoint, AOE 1, Highseas trader - toho hraju občas ještě dneska - doporučuju
 
saldy
Bez přemýšlení Civilizace 1, Panzer General, později Operace Flashpoint, Mafia, serie Silent Hunter, ale trojka asi 15 let mít nebude. Šturm mě doprovodí asi až do penálu Šklebící se
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Paulus
LEON napsal:

To Paulius: Tady se bavíme o 15, 25 let starých legendárních hrách, modernu nám sem netahej Mrknutí


15-20 let staré hry jsem nehrál, neb jsem neměl PCŠklebící se
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
olda Olde maly
saldy napsal:

serie Silent Hunter, ale trojka asi 15 let mít nebude.


Tak ještě budu počítat, jestli to má 15 nebo 13, ne? To by mě mohlo vohrát Šklebící se
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,760,973 návštěv