May 17 2024 04:18:47
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Existuje obdoba offline dyn.kom. na online?
ECL_BigL
No kdyz vydrzite jeste tyden, tak spustim jiz vyse avizovanou vitualni valku..:-) jeji jmeno je "Lion's WAR" Mrknutí www.czechlions.cz... a je urcena pro celou ceskou a slovenskou komunitu. Je postavena na kodu czechwaru a je v soucasne dobe otestovana a pripravena tak z 90%, uz chybi jen male drobnosti. Snad to stihnu dodelat driv, ale spustil bych to az pristi tyden protoze tu od ctvrtka nejsem, tak by nebalo moudre, aby to nikdo nehlidal co to dela a nedela Úsměv

BigL

P.S: registrovat se ale uz muzete Úsměv
 
www.czechlions.cz
torr
ECL_BigL napsal:
No kdyz vydrzite jeste tyden, tak spustim jiz vyse avizovanou vitualni valku..:-) jeji jmeno je "Lion's WAR" Mrknutí www.czechlions.cz... a je urcena pro celou ceskou a slovenskou komunitu. Je postavena na kodu czechwaru a je v soucasne dobe otestovana a pripravena tak z 90%, uz chybi jen male drobnosti. Snad to stihnu dodelat driv, ale spustil bych to az pristi tyden protoze tu od ctvrtka nejsem, tak by nebalo moudre, aby to nikdo nehlidal co to dela a nedela Úsměv

BigL

P.S: registrovat se ale uz muzete Úsměv


už se těším , a už jsem se registroval.Doufám že tam budou i Me-110.
mimochodem když je to pro českou a slovenskou komunitu proč je to v AJ?
Upravil/a torr dne 20-02-2006 10:45
 
WT_Flan
Zvire, here we go ! Úsměv

www.lowengrin.com

Ja DCG aktualne pouzivam a je to skutecne jine nez Dgen. Nejvyssi agent DCG je v Cechach ( a na Morave Šklebící se ) Rudidlo, ja jsem momentalne jen prosty pobijec much B-29 v Ki-84 :-), kdy po asi 6 misich stale ziju :-)

 
ECL_BigL
V AJ je to proto ze jsem zatim nenasel cas to prelozit do cestiny Úsměv ono dalo dost prace to rozbehnout a odladit.....preklad bude snad casem ale myslim ze je to jedno ne Mrknutí
Upravil/a ECL_BigL dne 20-02-2006 10:57
 
www.czechlions.cz
57MH_Zvire
WT_Flan napsal:
Zvire, here we go ! Úsměv

www.lowengrin.com

Ja DCG aktualne pouzivam a je to skutecne jine nez Dgen. Nejvyssi agent DCG je v Cechach ( a na Morave Šklebící se ) Rudidlo, ja jsem momentalne jen prosty pobijec much B-29 v Ki-84 :-), kdy po asi 6 misich stale ziju :-)


Doufám, že to bude fungovat....

Kolik much za misi sundáš?
 
airspace.cz
Ucho
ECL_BigL napsal:
No kdyz vydrzite jeste tyden, tak spustim jiz vyse avizovanou vitualni valku..


Vypadá to pěkně... S!
Žije, žije ve stepi jeden v suché otepi.
Druhý v láptích pod pařezem, třetí v díře mezi bezem.
Ať si jsou, tam kde jsou. Ať sem na nás nelezou.
 
torr
ECL_BigL napsal:
V AJ je to proto ze jsem zatim nenasel cas to prelozit do cestiny Úsměv ono dalo dost prace to rozbehnout a odladit.....preklad bude snad casem ale myslim ze je to jedno ne Mrknutí


AJ je v pohodě,hlavně že něco takového existuje a že se vůbec někdo najde kdo se s tím crcá.Upřesnuju ,nevšim se si ze AJ je pouze hlavní menu ale ukoly,navod atd je v ČJ takže supr
Upravil/a torr dne 20-02-2006 12:00
 
WT_Flan
57MH_Zvire napsal:
WT_Flan napsal:
Zvire, here we go ! Úsměv

www.lowengrin.com

Ja DCG aktualne pouzivam a je to skutecne jine nez Dgen. Nejvyssi agent DCG je v Cechach ( a na Morave Šklebící se ) Rudidlo, ja jsem momentalne jen prosty pobijec much B-29 v Ki-84 :-), kdy po asi 6 misich stale ziju :-)


Doufám, že to bude fungovat....

Kolik much za misi sundáš?



F podstate byvam rad za jednu masarku. Ne. ...Ja vlastne byvam rad, pokud to vubec preziju. A jsou mise kdy nepotkame nic. Nebo ja ty mouchy vidim, ale vrchni Japonec ve formaci dela, ze ma waipointy uplne jinam. Takova skoda. Ty masarky letaji bez doprovodu.
Ovsem i tady se projevuje jista mira demence umelych kolegu. Opakovane si to namiri 200m nad formaci B-29 na toho uplne vpredu. No, takze nez tam doleti, ma(ji) rozparanej pupek od hornich strlecu.

Ta nejnovejsi verze se da napatlat na DCG ne starsi nez 3.01. Jinak install na cisto.
 
rudidlo
WT_Flan napsal:
A ti JABO na vychode se chovaji jako JABO s pudem sebezachovy, nebo jako sebevrazi ?Úsměv
V ruznych obdobach jsem na zapade zazil nasledujici :
Vyskrabat se s obombovanym letadlem do 5 km.....hmmmmm....a nad cilem v nejtezsim flaku vyletnim tempem klesat ve spirale. A to tak zvolna dokud nejsou vsichni mrtvi driv nez se zautoci na cil. Smrt nastava pricinenim flaku a dorazivsich stihacu. :-)
No všichni letí v 5 km (nebo jak mají nastaveno buď u typu letadla nebo v konfiguraci generátoru), před cílem (nevím jak daleko ) začnou klesat a pak to tam prsknou. Nevím Někdy se netrefí, někdy jo.

Doteď lituju, že nemám nahráno, jak 11 letadel přede mnou shazuje své 250 kg na most, po kterém přejíždí kolona.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
WT_Flan
No, ze se to upravit spousta parametru pro kampan a mise, vcetne tohodle jsem odhalil, nicmene ne uplne prozkoumal. Zase nevim co to udela, kdyz jim dam litat v 1 km a nepritel bude v 5...apod. Šklebící se

Co jsem rozhodne upravil jako prvni je cestovni rychlost partaku. Preci jen cestovat za vsech okolnosti 400km/h znamena, ze pokud neostartuju vedoucimu za zadkem hrozi, ze uz ho do startu pristi mise neuvidim. Nebo jen jako tecku kdesi vpredu. Úsměv

Prubl jsem Tempesti JABO kampan. Sice se nekonalo ono krouzeni nad cilem z 5 km, proste se klesalo primo dolu, ale zase to vypadalo, ze je treba si udrzet a neprekrocit (!) maximalni cestovni rychlost nastavenou na 360km/h. Takze se na nas ritili stihaci, proti nam flak u cile mise a kolegove v klidu klesali svym vyletnim tempen na cil. Ja to nevydrzel s nervama, vyrazil vpred, hnedle nasel cil uprostred mesta chraneny flakem a nez jsem odpalil rachejtle ten flak me okamzite zabil do hlavy.:lol:
 
rudidlo
WT_Flan napsal:
Ja to nevydrzel s nervama, vyrazil vpred, hnedle nasel cil uprostred mesta chraneny flakem a nez jsem odpalil rachejtle ten flak me okamzite zabil do hlavy.:lol:

Tak zatlač na Gryzlova a s Paulem s tím něco uděláme Úsměv
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
WT_Flan
Jako ze ja zatlacim na Gryzlova, ten zatlaci na tebe a ty zatacis na Lowengrina ?

Mocny sibirsky tygre, vzyvam te a tlacim na tebe ! Úsměv

No a co ted ? Úsměv

Furt se nic nedeje...:sm26:
 
rudidlo
WT_Flan napsal:
Jako ze ja zatlacim na Gryzlova, ten zatlaci na tebe a ty zatacis na Lowengrina ?

Mocny sibirsky tygre, vzyvam te a tlacim na tebe ! Úsměv

No a co ted ? Úsměv

Furt se nic nedeje...:sm26:
Musíš zatlačit na Gryzlova, ať brzy dopočítá tabulku dostřelu flaků na vzdálenosti, na které se efektivně střílelo, já ji pošlu Paulovi a on ji namontuje do DCG. Pak bude mít flak daleko kratší dobu Tě zaměřit.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
WT_Flan
Jj, ftipuji. Úsměv Vim, ze Gryzlov ma flaky v kompetenci.

Tady ta vzdalenost pro mou smrt byla ok.
 
rudidlo
WT_Flan napsal:
Tady ta vzdalenost pro mou smrt byla ok.

Vzdálenost byla OK, ale flaky se zastřelují - tzn. Jejich rozptyl se snižuje tím míň, čím déle flak střílí. Stačí, aby se u flaku před tebou motal někdo jiný před tebou, paq odletěl a po tvém příletu na dostřel dostaneš tečku první ranou. IMHO právě tato skutečnost vedla Gryzlova k tomu, aby přepočítal tabulku tak, aby flak začal střílet na vzdálenost, na kterou se opravdu střílelo (on sice počítal dle jiných kritérií, ale i tak se trefil do reálných hodnot).
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
WT_Flan
No, tak me vubec nebude vadit, kdyz me flaky nebudou tak masakrovat. :-)
 
57MH_Zvire
WT_Flan napsal:
F podstate byvam rad za jednu masarku. Ne. ...Ja vlastne byvam rad, pokud to vubec preziju. A jsou mise kdy nepotkame nic. Nebo ja ty mouchy vidim, ale vrchni Japonec ve formaci dela, ze ma waipointy uplne jinam. Takova skoda. Ty masarky letaji bez doprovodu.
Ovsem i tady se projevuje jista mira demence umelych kolegu. Opakovane si to namiri 200m nad formaci B-29 na toho uplne vpredu. No, takze nez tam doleti, ma(ji) rozparanej pupek od hornich strlecu.

Ta nejnovejsi verze se da napatlat na DCG ne starsi nez 3.01. Jinak install na cisto.


Ano, to je přesně ten důvod, proč lítám všechny kampaně jako nejvyšší hodnost a vedu to. Já se zase setkávám s tím, že se mě moje letka neudrží. Já jim prostě ujedu nahoru a oni mě nedostoupají.

V momentě, kdy jim velíš se ztrácí 80% počítačové demence. Akorát se musíš srovnat s tím, že v momentě, kdy jim zavelíš se k tobě už 90% letky nevrátí. Proletí si jeden souboj a když není v dohledu žádný nepřítel, tak se prostě seberou a letí domů. A když se svoláváš, tak na tebe vesele hulákají, jak to rozumí a jak to splní. A za půl hoďky slyšíš, jak žádají o povolení k přistání. Děsný. Nemůžeš je taky odvolat. Když jim dojdou náboje nebo jsou poškození, tak je nemůžeš postal domů. Prstě tě neposlechnou a pak umírají. V dynamické kampani fakt chuťka.
Nejlepší je hned po zmerčení nepřítele požádat o posily. Než doletí, tak jsi uprostřed bitvy a posily se akorát hodí. Úsměv
 
airspace.cz
rudidlo
57MH_Zvire napsal:
Nejlepší je hned po zmerčení nepřítele požádat o posily. Než doletí, tak jsi uprostřed bitvy a posily se akorát hodí. Úsměv

Jako JABO toho hodně využívám Úsměv

btw: osobně lítám na toto nastavení (časem na totto téma u opitze napíšu článek):

Aircraft Downgrades- off
Active Front: - on
Aces Expansion Pack - on
Air Starts - Off
Delayed Start Times - off
Historical Production Dates - on
Island Palm Trees - on
Link Maximums to Flights/Squadron - off
Massed Bombers - on
Night Campaign: off
Normandy British Base - off
No Transfers - on
On-Line Briefings: on
Paratroopers: on
Primary Objectives on
Ships Remain Sunk on
Single Map Campaign off
Stats Reset on Death - on
Tank Downgrades: on
Track Losses: on
Track On-Line Players

General campaign settings:
Squadron density - teď nevím, jak se to jmenuje, ale je to ta prostřední hodnota
column density - full
Stationary object density - full
Maximum flights/squadron - three
Capital ship ROF - 1
DestroyerROF - 1
Bridge destroyed - random
Overal skill setting - squadron default
Ostatní mám nastaveno na Campaign defaults

Custom mission selection
Worst conditions - třetí nejhorší hodnota (teď nevím, jak se jmenuje.)
Upravil/a rudidlo dne 22-02-2006 09:38
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
57MH_Zvire
Jak tu kampaň implementujete do IL2? Mě to občas nějak většinou jakože vůbec nešlo.....
 
airspace.cz
WT_Flan
57MH_Zvire napsal:
WT_Flan napsal:
F podstate byvam rad za jednu masarku. Ne. ...Ja vlastne byvam rad, pokud to vubec preziju. A jsou mise kdy nepotkame nic. Nebo ja ty mouchy vidim, ale vrchni Japonec ve formaci dela, ze ma waipointy uplne jinam. Takova skoda. Ty masarky letaji bez doprovodu.
Ovsem i tady se projevuje jista mira demence umelych kolegu. Opakovane si to namiri 200m nad formaci B-29 na toho uplne vpredu. No, takze nez tam doleti, ma(ji) rozparanej pupek od hornich strlecu.

Ta nejnovejsi verze se da napatlat na DCG ne starsi nez 3.01. Jinak install na cisto.


Ano, to je přesně ten důvod, proč lítám všechny kampaně jako nejvyšší hodnost a vedu to. Já se zase setkávám s tím, že se mě moje letka neudrží. Já jim prostě ujedu nahoru a oni mě nedostoupají.

V momentě, kdy jim velíš se ztrácí 80% počítačové demence. Akorát se musíš srovnat s tím, že v momentě, kdy jim zavelíš se k tobě už 90% letky nevrátí. Proletí si jeden souboj a když není v dohledu žádný nepřítel, tak se prostě seberou a letí domů. A když se svoláváš, tak na tebe vesele hulákají, jak to rozumí a jak to splní. A za půl hoďky slyšíš, jak žádají o povolení k přistání. Děsný. Nemůžeš je taky odvolat. Když jim dojdou náboje nebo jsou poškození, tak je nemůžeš postal domů. Prstě tě neposlechnou a pak umírají. V dynamické kampani fakt chuťka.
Nejlepší je hned po zmerčení nepřítele požádat o posily. Než doletí, tak jsi uprostřed bitvy a posily se akorát hodí. Úsměv


Jj....nektere neduhy budou zit naveky :-) Nebo do BoBa. Tam prijdou jine. Šklebící se Zatim mam DCG radsi nez DGen, ackoliv samozr. neni vubec bez much a zas tak moc to offl. nelitam ( Priznivci DGenu necht me nechaji na pokoji Šklebící se ) DGenu jsem si uzil dost pred nastupem na online, ted se tak pozvolna prohrabavam DCG. Schvalne DCG zkus a porovnej s misemi za Japs v DGenu. To jsem docela zvedavej.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,092 návštěv