May 17 2024 08:36:45
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 1
CSW_Rannisokol

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Existuje obdoba offline dyn.kom. na online?
torr
Když hrajete offline dynamickou kampan,tak jste v zavislosti na vývoji války a vašich schopností povyšováni,přesouváni na základny atp.Existuje něco takovýho i na online?Protože at hraju kdekoliv online, tak vždy ta mise má sice nějaký ůkol,jenže to je bez jakékoliv návaznosti na misi co byla nebo co bude následovat.vlastně může pouze ovlivnit to že mise se dřív ukončí.Prostě bych si představoval že se zaregistrujete nejlépe v nejnižší možné hodnosti a pak z větší části na vás bude záviset chod událostí(přířazení k jednotkám,bojové ůspěchy,posouvání fronty atp.).Třeba i taková věci že když jste zraněn tak nemůžete 1h lítat,vaše smrt 12h nelítaní,jste špatnej stíhač budete za trest přeřazeni třeba ke štukám ( představte si třeba Fučidu kdyby měl špatný obdobý a musel by pilotovat He-111 Šklebící se )
 
rudidlo
ADW War - momentálně se updatuje nová verze.
Co jsem pochytil co to všechno umí:
- kontroluje stavy pozemních jednotek, obsazenost měst, dopravních uzlů a továren.
- kontroluje stavy munice, paliva a letadel. (když letíš na misi a mezitím ti nepřátelští bitevníci vybombí letiště, na příští misi nemáš s čím letět)
- v závislosti na úspěšnosti letky jsou přiřazovány medaile velitelům a Ti je pak hrstěma rozhazují do davu podřízených. Úsměv
- transfer na jiné letiště trvá hodinu
- letka má přižazený stroj, se kteým létá

...na víc si z hlavy nevzpomenu, ale je to tam popsáno.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
313_OTU_oblak
český návod na ADW War by se šikl...hlavně kapitola jak začít. btw. pořád je tam jenom jedna mapa?:sm54:
 
rudidlo
OTU_oblak napsal:
český návod na ADW War by se šikl...hlavně kapitola jak začít. btw. pořád je tam jenom jedna mapa?:sm54:
ADW War je od 20.1.2006 v ostré verzi, která je tam mapa nevím.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Jirka
teda rudidlo, ty mě připadáš jako ADW agent. Šklebící seŠklebící seŠklebící se Tenhle systém je možná dobrej, ale v praxi má dost much. A člověku co si chce zahrát pořádnou kampaň bych ho vůbec nedoporučil. Zapoměl jsi dodat, že je to postavené na dogfightu a že se tam třikrát do tejdne otočí ta samá mapa. A že jsou ji schopni točit i několik týdnů pořád dokola. Já osobně bych spíše doporučil kampaně založené na NGEN co je součást ila nebo i DCG i když tenhle míň.
Upravil/a Jirka dne 17-02-2006 10:22
 
rudidlo
Jirka EAF310 napsal:
teda rudidlo, ty mě připadáš jako ADW agent. Šklebící seŠklebící seŠklebící se Tenhle systém je možná dobrej, ale v praxi má dost much. A člověku co si chce zahrát pořádnou kampaň bych ho vůbec nedoporučil. Zapoměl jsi dodat, že je to postavené na dogfightu a že se tam třikrát do tejdne otočí ta samá mapa. A že jsou ji schopni točit i několik týdnů pořád dokola. Já osobně bych spíše doporučil kampaně založené na NGEN co je součást ila nebo i DCG i když tenhle míň.
DCG dokáže nahradit i NGEN.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Jirka
rudidlo napsal:
Jirka EAF310 napsal:
teda rudidlo, ty mě připadáš jako ADW agent. Šklebící seŠklebící seŠklebící se Tenhle systém je možná dobrej, ale v praxi má dost much. A člověku co si chce zahrát pořádnou kampaň bych ho vůbec nedoporučil. Zapoměl jsi dodat, že je to postavené na dogfightu a že se tam třikrát do tejdne otočí ta samá mapa. A že jsou ji schopni točit i několik týdnů pořád dokola. Já osobně bych spíše doporučil kampaně založené na NGEN co je součást ila nebo i DCG i když tenhle míň.
DCG dokáže nahradit i NGEN.


Ovšem to záleží na tom, z které strany se na to díváš. Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
torr
Jak je to vůbec bombardováním.má smysl bombardovat letiště v tom smyslu aby vznikly krátery?Jsou funkční?Tzn. když letadlo pojíždí a skutečně spadne do kráteru a zničí letadlo nebo je to jen "kosmetický flek" že tam dopadla bomba a to je vše.
 
MK_Paja
torr napsal:
Jak je to vůbec bombardováním.má smysl bombardovat letiště v tom smyslu aby vznikly krátery?Jsou funkční?Tzn. když letadlo pojíždí a skutečně spadne do kráteru a zničí letadlo nebo je to jen "kosmetický flek" že tam dopadla bomba a to je vše.


Krátery se poměrně rychle "zasypou" takže nemá Úsměv

On-line kampaní založených na coop misích , v současné době jede několik. Svého času byl docela vychytaný Bellumwar a následně na jeho enginu, většinou různě upraveném, rozjeté alternativy.
 
rudidlo
Jirka EAF310 napsal:
Ovšem to záleží na tom, z které strany se na to díváš. Šklebící seŠklebící seŠklebící se

L2R
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
57MH_Zvire
Můžu technickou? Ona existuje nějaká spolehlivá dynamické kampaň do offline?
 
airspace.cz
rudidlo
57MH_Zvire napsal:
Můžu technickou? Ona existuje nějaká spolehlivá dynamické kampaň do offline?
Co myslíš slovem spolehlivá?
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
57MH_Zvire
NO asi tak, že se mi vygeneruje dynamická kampaň pro Japonce a nebudu startovat s přetíženým letadlem z nejkratší letadlovky, co japončíci mají, nebudu startovat s celou letkou do kopce, takže se mi z 12 letadel 11 nezvedne a rozbije se o kopec a podobné perličky.
 
airspace.cz
57MH_Zvire
A hlavně se bude dát rozumně nastavit kampaň za Japonce. :hoper2:
 
airspace.cz
rudidlo
57MH_Zvire napsal:
NO asi tak, že se mi vygeneruje dynamická kampaň pro Japonce a nebudu startovat s přetíženým letadlem z nejkratší letadlovky, co japončíci mají, nebudu startovat s celou letkou do kopce, takže se mi z 12 letadel 11 nezvedne a rozbije se o kopec a podobné perličky.

Osobně létám v DCG hlavně východní frontu, mám nastaveno max 63 letadel v jedné misi a většina ztrát na obou stranách spíše vznikne bojem nebo srážkami ve vzduchu než konfliktem se zemí.

Včera jsem si opět zaletěl jednu z misí ve své JABO kampani a zjistil jsem:
- že při počtu 20+ letounů na jednom místě je dobré zapomenout na to, že AI je "slabší" než živý pilot, protože nikdy nevíte kdo se za vámi objeví Úsměv . Prostě takové situace se na online nestávají vůbec nebo jen zřídka.
- že dohnat LaGG s Bf 109 E-4/B je nad mé síly
- v křídelních kanonech u Emila je zatraceně málo nábojů.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Opitze
jeste je tady Scorched Earth... rozjel jsem si to pro sebe a znamy, jen nechapu, jak se tam vsechno ovlada, ale vypada to zajimave a navic to ma dobry statisticky modul.
ovsem myslim, ze nejlepsi byl stejne czechwar a ze kdybysme nepodlehli te zasrane historicke korektnosti a smazali cele forum, tak to jede dodnes a v pohode. nojono, ale vsichni vime jak to dopadlo, ale jsem si jistej, ze kdyby se to znovu objevilo, tak by to bylo zase strasne popularni...

Jiri nebud labut a dej nam ten kod Úsměv
Upravil/a Opitze dne 20-02-2006 10:05
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
WT_Flan
A ti JABO na vychode se chovaji jako JABO s pudem sebezachovy, nebo jako sebevrazi ?Úsměv
V ruznych obdobach jsem na zapade zazil nasledujici :
Vyskrabat se s obombovanym letadlem do 5 km.....hmmmmm....a nad cilem v nejtezsim flaku vyletnim tempem klesat ve spirale. A to tak zvolna dokud nejsou vsichni mrtvi driv nez se zautoci na cil. Smrt nastava pricinenim flaku a dorazivsich stihacu. :-)
 
57MH_Zvire
rudidlo napsal:
57MH_Zvire napsal:
NO asi tak, že se mi vygeneruje dynamická kampaň pro Japonce a nebudu startovat s přetíženým letadlem z nejkratší letadlovky, co japončíci mají, nebudu startovat s celou letkou do kopce, takže se mi z 12 letadel 11 nezvedne a rozbije se o kopec a podobné perličky.

Osobně létám v DCG hlavně východní frontu, mám nastaveno max 63 letadel v jedné misi a většina ztrát na obou stranách spíše vznikne bojem nebo srážkami ve vzduchu než konfliktem se zemí.

Včera jsem si opět zaletěl jednu z misí ve své JABO kampani a zjistil jsem:
- že při počtu 20+ letounů na jednom místě je dobré zapomenout na to, že AI je "slabší" než živý pilot, protože nikdy nevíte kdo se za vámi objeví Úsměv . Prostě takové situace se na online nestávají vůbec nebo jen zřídka.
- že dohnat LaGG s Bf 109 E-4/B je nad mé síly
- v křídelních kanonech u Emila je zatraceně málo nábojů.


Kde je k mání poslední funkční verze DCG?
 
airspace.cz
Jirka
CZ_Opitz napsal:
jeste je tady Scorched Earth... rozjel jsem si to pro sebe a znamy, jen nechapu, jak se tam vsechno ovlada, ale vypada to zajimave a navic to ma dobry statisticky modul.
ovsem myslim, ze nejlepsi byl stejne czechwar a ze kdybysme nepodlehli te zasrane historicke korektnosti a smazali cele forum, tak to jede dodnes a v pohode. nojono, ale vsichni vime jak to dopadlo, ale jsem si jistej, ze kdyby se to znovu objevilo, tak by to bylo zase strasne popularni...

Jiri nebud labut a dej nam ten kod Úsměv


Kód mají pánové z EAF19 plus hoši z LeLv t.j. EIF skvadra a taky Bigl z Lionů, který prý také cosi chystá.

A navíc ... , si myslím, že je těch virtuálních válek na HL plná pr.el. A je to jen ke škodě. Člověk tam musí čekat jako magor když si chce něco zalítat. A navíc, mám rozepsanou novou verzi a sem tam do ní klofnu. Až to bude hotové, tak se uvidí co s tím. Moc času a chuti po tom všem to pustit už ale nemám. Šklebící seŠklebící seŠklebící se
Upravil/a Jirka dne 20-02-2006 10:19
 
57MH_Zvire
Mě by v podstatě stačily orig. kampaně z PF, ale to by Oleg nesměl být :sm19: a neudělat všechny kampaně ve stylu: Ihned po objevení se na ploše se na vás sesype padesát emerickejch letadel a rozsekají vás na maděru. Celou kampaň od začátku do konce neděláte nic jiného, než že se pasivně bráníte náletům miliónů emerických überletadel v šesti papírových dracích, co jim někdo sebral zásobníky. Začátek války, kdy absolutně neschopní amerikanci v absolutně zastaralých letadlech umírali po stovkách prostě Oleg nemohl zpracovat. To by mu ti (velká spousta hodně sportých slov) pruhovanci nekupovali. :sm41:
Upravil/a 57MH_Zvire dne 20-02-2006 10:26
 
airspace.cz
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,891,669 návštěv