May 17 2024 05:01:02
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Sestřel Tempesta
1stCL Pepan
Tak mi to dámy a pánové nedá se nepochlubit nevšedním zážitkem...:jamamoto:
Dnes jsem se poprvé setkal online s Tempestem a ke své velké radosti mohu prohlásit že šel k zemi. Neskrývám velikou radost a potěšení zejména vzhledem ke skutečnosti že k tomu došlo s Bf 109 G6 late.
Souboj probíhal v cca 4 - 5km -(narozdíl od Spita IX mě alespoň nedostoupal) pak Termpest klesnul a začal lovit někde u země. Vše nakonec spravil cca 2km zoom - v zaměřovači byl dobře vidět - nikam se zbytečně nekroutil (tak to má bejt:-) - byla to vteřinová dávka z 20tek a byl bez křídla. Kéž by to takhle šlo pokaždé a kéž bych se k tomu ještě někdy dostal ...)
Jdu :sm17:
 
1stCL_Pospa
Nedávno jsem sejmul se spitem Doru .... Nebo dvě ? Fakt už nevim ...Joo už si vzpomínám byly 3 ...no je tohle možný doufám že se k tomu ještě někdy dostanu.

:lol:

P.S.: Pepane gratuluji
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
clone9cz
jojo, vcera na AH se mi taky postestilo s G6/AS Šklebící se
2 tempestici krouti s barrym nekde pod mrakama, tak tam vletim, ale v blbym smeru:mad:, opet teda nastoupam, abych se obratil spravnym smerem ... pri druhem sestupu z mraku pred sebou vidim tempestika v levy zatacceÚsměv, jen co se ale priblizim na dostrel, zacina kroutit pravou ... hned je mi jasny, ze ty gondoly se 108ckama nestihnu doprava pretocit vcas:sm19:, automaticky prestavam pritahovat, zatlacim paku doleva a pote ji narvu dopredu jak jen to de, tempestik se znova objevuje pod motorem a blizi se do krize, s konverhenci 350 a na negaticnich Gckach to schytava tempest z leve gondoly na prave kridlo, z prave gondoly na leve kridlo, dvackou a kulometama do trupu a slavnostne pada k zemi

:sm17:

PS: skoda jen, ze ten tepmest nemoh videt jak sem mu to proved
 
http://www.wwii-illusion.net
312_HeRa
Predevcirem jsem s LA5FN sestrelil dva Dorniery. Jestli s tim ty lidi budou takhle kroutit dal, budou umirat furt . :sm12:

Jdu :sm40:

PS: Pepane...nedostanes :sm12:

EDIT:Mezera
Upravil/a 312_HeRa dne 16-02-2006 14:05
 
312raf.com
1stCL_Jamamoto
Můj první Tempest dostal včera stoosmou do konečku křídla...a šel.
Při návratu se jich ale na mne vysypalo asi pět a bylo po srandě.....
 
310_cibule
Já jsem včera dostal v offline emila ve spitu devítce. Taky mne to potěšilo. Holt nemám takový nároky...Mrknutí
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL Pepan
313_cibule napsal:
Já jsem včera dostal v offline emila ve spitu devítce. Taky mne to potěšilo. Holt nemám takový nároky...Mrknutí



Kecáš Bruslaři!!! - to neni možný...:no:
 
310_cibule
Fakt, normálně jsem ho uzůmoval. Atačilo patnáct minut a byl můj. Dokonce jsem s tou svou zmasakrovanou kraksnou dokázal přistát. Na břicho. Heavilly wounded.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL Pepan
313_cibule napsal:
Fakt, normálně jsem ho uzůmoval. Atačilo patnáct minut a byl můj. Dokonce jsem s tou svou zmasakrovanou kraksnou dokázal přistát. Na břicho. Heavilly wounded.



No tak jo - kduž to říkáš - taky už se známe ňákej pátek- tak Ti věřim...
Hele a nechceš jít k nám do letky - tohle by jako podmínka pro vstup mohlo stačit... zeptám se Fučidy jestli chceš...Zamračený
 
310_cibule
Týýýý jóóó, to bys pro mne udělal? Ale to snad ani... mezi vás, jo? A představil bys mne Fučidovi? A Novotňasovi, SaBotovi či dokonce Jiříčkovi?

Teda já bych šel hned. Náš starej je ras. Furt po nás chce, abychom sundavali efka v laggách. Ale takovýhle výkony ocenit nedokáže.

Tak se zeptáš, jóóóóóó? Pepanéééééé, jóóóóó?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL Pepan
313_cibule napsal:
Týýýý jóóó, to bys pro mne udělal? Ale to snad ani... mezi vás, jo? A představil bys mne Fučidovi? A Novotňasovi, SaBotovi či dokonce Jiříčkovi?

Teda já bych šel hned. Náš starej je ras. Furt po nás chce, abychom sundavali efka v laggách. Ale takovýhle výkony ocenit nedokáže.

Tak se zeptáš, jóóóóóó? Pepanéééééé, jóóóóó?



Že váháš - zejtra to máš domluvený - dobrejch pilotů neni nikdy dost...Zamračený
Chceš lítat zadního střelce v bombru nebo na Fokáčích?? Befka už sou dost těžký a nadlouho - tak si to dobře rozmysli - nechám Tě hned zařadit...:rol:
 
1stCL_SaBot
Cibulu nebrat. Vsechny prumery by nam moc zvedl
jedine ze by jsme vzali jeste nejaky batole abstinenta, aby se to vyvazilo :sm14: :sm17:
 
313_Ffajtl
:sm16: Cibulko... preju hodne stesti v novem pusobisti
 
http://www.313.cz/
1stCL Pepan
Noo a Bruslař je náš!!
Tode co je to za velitele že si nechá takhle vyfouknout jedno ze svých nejlepších es???...:no:
 
clone9cz
no, kdyz uz, tak budem mit konecne tatku smoulu s vousamaŠklebící se
 
http://www.wwii-illusion.net
313_OTU_oblak
hmmm...jsem zvědav kdo založí vlákno že sestřelil online na spitu V dorniera..nebo novou K-4 Úsměv

 
57MH_Zvire
OTU_oblak napsal:
hmmm...jsem zvědav kdo založí vlákno že sestřelil online na spitu V dorniera..nebo novou K-4 Úsměv


Nooooooooooooo..... já jsem včera v Offline sejmul v Raidenu čtyři B-29 a ještě jednu otravnou pozemní kontrolu s flakem. (A pak že prej nemají náboje či co...) A ani jednou mě neškrábli. :hoper:
 
airspace.cz
clone9cz
OTU_oblak napsal:
hmmm...jsem zvědav kdo založí vlákno že sestřelil online na spitu V dorniera..nebo novou K-4 Úsměv



tys to zjevne nepochopil, pepan to napsal jen proto, aby ste se z tech tempestu nepos?ali
 
http://www.wwii-illusion.net
310_cibule
Pepane, a když tam v tom vašem klubu máš takový slovo; já bych nejradši zadního střelce na fokáčích. To by mi šlo. V tom jsem fakt dobrej.

Těm narážkám na abstinující batole nerozumím. Dyť já přece nepiju, JÁ JEN TAK MLSÁM.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
313_OTU_oblak
clone, tys to nepochopil Úsměv já to pochopil Úsměv ty jsi nepochopil že to byl žert Úsměv

- jj raiden je pěkná věc. ale radši bych flyable shidena (georgeÚsměv )
Upravil/a 313_OTU_oblak dne 16-02-2006 16:09
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,328 návštěv