April 20 2024 13:01:08
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
SimRacing CZ
Zifi
Máte někdo přehled o české sim racing komunitě? Existuje nějaká CZ obdoba místních stránek? Obstaral jsem si slušný volant, pedály, řadičku a chtěl bych se tomu věnovat víc
 
clone9cz
Kolik máš peněz? Teda, jaký poměr HW:SW do toho chceš vrazit?
 
http://www.wwii-illusion.net
Zifi
Mám T300 s volantem z T500, TH8A, T3PA PRO. Na učení to zatím asi bude stačit. Jezdím GT Legends, GTR2, Automobilistu a trochu Assetto Corsu ale to mi přijde moc sterilní. PC 1. a 2. je jen pěkná grafika. Zatím se učím techniku jízdy a Setup. Jsem ještě pomalej, ale zajíždím stabilní časy. Takže už cítím, kde asi dělám chyby a co je třeba vyladit v setupu. Neskutečně mě baví hledat cesty jak zlepšovat časy. Ty jezdíš iRacing. K tomu mám ještě dlouhou cestu. Navíc jezdím jen pro zábavu. Vážně beru reálný sport. Nad financemi vůbec nepřemýšlím. Nemám touhu se v tom prosadit nějakým způsobem. Spíš to vnímám tak, že jsem sám sobě největším soupeřem. A pocit z jízdy i ve stařičkých GT Legends je naprosto parádní
 
AJaromir
Domluv se s Paurou. V závodních simech trhá světové rekordy.
 
Zifi
Mě jde o to jestli existuje nějaká obecná cz komunita. Zatím nikde nemůžu nic najít. Našel jsem jen menší separáty RBR a AC.
 
clone9cz
Je to každý svůj píseček. V zásadě se potřebuješ na začátku rozhodnout podle toho
- jak často chceš startovat
- jak se do závodu a kdy přihlásit
- jaká má být délka závodu
- jaká pravidla
- kdo bude pravidla vymáhat
- stejné vozy
- jaký vůz
- zda se bude v MP doplňovat pole AI
- jestli chceš řešit neoficiální mody
- sérii
- fixed/open setup
- multiclass
- teamové závodění
- jak se budou počítat výsledky do šampionátu
- jestli někomu nezkazíš závod, když nepřijdeš
- jestli je hosting OK, nebo se o to staraj lemplové
- zdali bude existovat náhradní druhý termín závodu šampionátu, když prošvihneš ten první.

A když dosáhneš shody, tak bude loterií šířka a kvalita startovního pole.

Z uvedeného ti vyplyne pak už jen málo možností. Prakticky jsme se nedostali ani k výběru SW.

- Asseto Corsa odpovídá ceně 3000CZK jen za krabici (vše bez slev).
- rFactor a rFactor2 odpovídá ceně 1600CZK jen za krabici (vše bez slev).
- Project CARS a Project CARS2 odpovídá 4800CZK jen za krabici (vše bez slev).
- První investice do iRacing se může vyšplhat až na 10000,- za tratě a vozy (A class oválová sezóna s 38 závody co týden kdy se musí prolézt ještě přes D, C a B s trochu jinými tratěmi), pak už se platí jen předplatné za hosting oficiálních sérií, vývoj, držení výsledů. K tomu lze v iRacing, jen účastí v oficiálních závodech, vydělat za rok $40 nedaněných kreditů a pokud by ses kvalifikoval do PRO série, tak se tam rozděluje $100000.
- Assetto Corsa Competizione slibuje implementaci obdoby SafetyRating a iRating jako je v iRacing

Za mně rozhodně přidej další dva boční monitory a pokud jezdíš formule, tak by nebylo špatný ani VR, vlastníš-li na to stroj. VR je ale třeba vybírat to správné.

Má nějaký simracingocvý server automatický split do více závodů (podle ratingu) jako iRacing, když přijde více lidí, než by se do jednoho závodu vešlo?
Upravil/a clone9cz dne 30-10-2018 10:11
 
http://www.wwii-illusion.net
Zifi
Díky za info. O Assetto Corsa Competizion přemýšlím. A čekám na GTR 3. s RaceRoom máš nějakou zkušenost?
 
clone9cz
Proč se ty F1 pohybují tak divně? Aha, to je to Codmasters neštěstí, který nefunguje ani na lokalní síti.
 
http://www.wwii-illusion.net
Zifi
Formule jsem jezdil jen V AC. A když jedu F1 2018, tak vůbec necítím podvozek stejně jako Project Cars. Ani mě to nevtáhne
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

34,730,242 návštěv