April 18 2024 11:29:33
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,744
· Nejnovější pilot: AlecSalinas
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
3.IAP David
CSW_Cassius Chaerea
3.IAP David alias David Hladík hrdina sovětského svazu leží v Kolíně v nemocnici a asi si už s námi nezalitá. Kdo jej poznal a nemá to moc daleko, je možné jej navštívit v pavilonu E v přízemí na lůžkovém. S Chroustem jej jdeme znovu navštívit v neděli odpoledne, kdyby se chtěl kdokoli přidat bude vítán. Čas upřesním.

Edit: Budeme tam po druhé hodině.
Upravil/a CSW_Cassius Chaerea dne 22-09-2018 17:52
 
1stCL_Jiricek
Vyřiď uctivé nepřátelské lionské pozdravy. A je-li to vhodné, přání brzkého návratu na frontu.
 
alfik
Tak zajet tam nezvládnu, ale pozdrav posílám a že držím všecka kopyta co vlastním.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
606_Druindin
Cassi se děsim toho cos napsal, nicméně doufám, že vše dobře dopadne. Osobně to asi nedám, ale za sebe a naši letku posílám Davidovi pozdrav a víru v uzdravení.
 
jirik
Moc držím palce, ať se z toho v rámci možností dobře dostane.
 
CSW_Cassius Chaerea
Pozdravy samozřejmě vyřídím.
 
CSW_Butys
Tak ať se drží a brzké uzdravení.
 
310_Max
Držím palce, ať se z toho dostane co nejdříve.
 
Ninja220
Mrknutí
 
1stCL_Novotny
Je to hodně těžké klucí, ale David je (co jsem se ptal) na poslední cestě . . . Smutný
 
CSW_Cassius Chaerea
[img]http://img24.cz/images/30396501252876733000.jpg[/img] is not a valid Image.

3.IAP David včera večer vyletěl na svůj poslední let a na naše letiště už se nikdy nevrátí. S Davidem končí jedna významná kapitola v dějinách naší letky a jsem velice rád, že jsem s ním mohl poslední dva roky zase aktivně létat.

Do 3. IAPu vstoupilo tohle vytáhle "květinové dítko" v prosinci 2006. Netrvalo dlouho a stal se jedním z nejdůležitějších lidí v letce. Pro svou rozvahu, rozhled a vtip byl všemi velmi oblíben. Ty stovky propařených hodin u starého Šturma popisovat nebudu. Před dvěma lety David znovu oprášil joystick a začal létat nového Šturma, napřed jako vyhlášený lager, ale netrvalo dlouho a zase začal vozit domů německé skalpy. Před třemi měsíci, si u nás vysloužil nejvyšší vyznamenání Hrdiny Sovětského Svazu a kdyby David včera nepřišel o životní streak, jistě by jsme si s ním v tom našem virtuálním nebi užili ještě hodně srandy.
Ještě začátkem září David létal, pak s kamarády odjel na víkend do Slovinska, kde omdlel. Převezli jej do Čech do nemocnice, zde doktoři zjistili několik ohnisek rakoviny v plicích a v mozku. Bohužel jeho stav byl natolik vážný, že se nenašel jediný lékař v ČR, který by jeho léčbu považoval za možnou. David po třech týdnech v nemocnici rakovině podlehl. Bylo mu 39 let.
Nevím jestli teď létá v nebi nebo v pekle. Ať létá, kde chce, bylo mi ctí s ním prožít část svého života. Jestli mu někdo bude připíjet na památku, tak měl rád rum Diplomático, ale asi se neurazí i za cokoli jiného.

O datu a místu pohřbu budu informovat, hned jak budu vědět. Pravděpodobně bude pohřeb v Kolíně. Kdo by chtěl případně přispět (za československou leteckou virtuální komunitu) na věnec, může poslat dar na účet: 670100-2210248265/6210
do poznámky uveďte "David".
Co se neutratí za kytky, to se propije po pohřbu.

Edit: Tak pohřeb bude už tenhle pátek (5.10.) v 9:30 na Kolínském hřbitově.

i.imgflip.com/2j7usy.gif

[img]http://img24.cz/images/17797866704706445566.jpg[/img] is not a valid Image.
Upravil/a CSW_Cassius Chaerea dne 03-10-2018 10:40
 
1stCL_Punkey
Slova jsou zbytečná.....připiji se dnes na Davida v Německu a přispívám na věnec. Smutný
 
606_Druindin
Přec pln života, skonal tak náhle. Zlomená křídla mám, smutek mi vládne.

Odpočívej v pokoji Davide. Rád jsem s tebou lítal.
 
606_JuLB
R.I.P.

Boh buď milostivý tvojej duši Davide.
 
CSW_Cassius Chaerea
Tak pohřeb bude už tenhle pátek (5.10.) v 9:30 na Kolínském hřbitově.
 
AJaromir
Sic jsem ho neznal, i tak posílám svoji kondolenci.
 
311_Mart
Na Davida Smutný
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
Rumcajs
Neznal jsem ho, ale rozumím tomu, Tchán před pár lety odešel právě takto. Nic mu nebylo, v úterý ho odvezli do nemocnice, že mu bylo blbě. Ve čtvrtek jsme ho byli navštívit a normálně s námi komunikoval, chodil, i když ne lehce. V sobotu upadl do bezvědomí a v pondělí odešel. Tak snad se David netrápil moc dlouho a začíná nový streak a vysedává v tom nebeském báru s ostatníma legendama. RIP.
 
Kukuloo
Odpocivaj v pokoji Davide +
Letka_13/Kukulo
 
kouty
Zapálil jsem svíci. Nechť jeho duše spočívá v pokoji.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,715,529 návštěv