May 17 2024 05:33:43
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Malá připomínka
torr
Když je nějaká mise z roku 1944,třeba jako na AH normandie-V1 je za červený dodán Tempest,takže když jsem kouknul na soupis strojů v akci tak dobrých 85% má právě Tempesta a zbytek má něco jiného.Já bych se velmi přimlouval za to že když je na mapě tempest tak at je tam Me-262.Vždyt jeden z ukolu byl práve lov Me-262-ek.Ono opravdu se 109G2/G6 moc proti tempestovy neuděléte a to nemluvím o líným traktoru jménem FW190.Prostě, tempestu se hodí jako protivník Me-262.Ostatně Galland nebyl náhodou sestřelen tempestem když letel v Me-262?Jednoduchá rovnice:tempest a zaroven Me-262.
Mimochodem ze serverů kam chodím jako první je právě AH a pak zbytek.I když je zde opomíjena Me-110.Nemáte někde link na to jaký máte mise a co obsahují?
 
GC3_Messik
No včera tam fakt bylo hodně Tempestů, sám jsem se divil jak do tý plečky lidi lezou.Mrknutí No zvykejte si, my v 41/42 toho taky moc nenaděláme proti FW A4/109F4,G2. :sm28::sm9:
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
GC3_Kane
jj ferovka je pro sraby Šklebící se Šklebící se Šklebící se
 
http://3iap.org/forum/news.php
WT_Horrido
Ja bych tam dal Do-335. Prece Clostermann potkal Do-335.
Na kazdy Tempest jeden Dornier! Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
GC3_Messik
No ale dornier by se šiknul. Musí to bejt nádhera ho sundat:sm37: Mrknutí
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
AH_James_Gastowski
Včera jsem letěl v Tempestovi na mapě Germany 1945. Letěl jsem si vysoko 6-7km, nikde nikdo. Tak jsem si klesnul a u země jsem viděl nějaký divný letadlo s vrtulí vzadu i vepředu(jak vystřižený z Velkýho Cirkusu Mrknutí), tak jsem za ním letěl, ale nebylo to jak ve velkým cirkusu, kdy mu Dornier uletěl, já jsem ho předletěl. Sice jsem ho pokropil, ale dorazil ho kdosi jiný.

Ale myslím, že Tempest není zas až tak rychlý letadlo, ze kterýho by měli mět Němci strach, to kdyby na naší straně byl FW190 D-9, tak by to podle mě bylo pro ně trošku horší (už jenom ta výzbroj..)
 
Rufu
3IAP_Messik napsal:
No ale dornier by se šiknul. Musí to bejt nádhera ho sundat:sm37: Mrknutí

To jo je tak velkej že pokud ho doženeš tak se trefí každýMrknutí
 
57MH_Zvire
Sem si vždycky myslel, že si na mapy dáváte letadla podle roku výroby a ne podle toho, aby měli rudí na vrch nebo modří na vrch. Vyděšený
 
airspace.cz
BP_Tyrl
57MH_Zvire napsal:
Sem si vždycky myslel, že si na mapy dáváte letadla podle roku výroby a ne podle toho, aby měli rudí na vrch nebo modří na vrch. Vyděšený


Depa. mi je tam dáváme podle Krakena.:jamamoto:
 
MK_Paja
torr napsal:
Ono opravdu se 109G2/G6 moc proti tempestovy neuděléte a to nemluvím o líným traktoru jménem FW190.


Mrknutí Von nám pomlouvá krasavce :sm29::sm11:
 
313_OTU_oblak
torre - to si trošku děláš prdel ne? v roku 44 dát na frontu Me262 jenom kvůli tomu že je tam tempest. takže v roku 42 je a-4 košér? a to že se tempesta bojíš ještě neznamená že nejde sestřelit.....ostatně, primárně šlo o to sestřelovat V-1 a honit nízkoletící FW co vozili bomby nad anglii (společně se spity XII)....
 
AH_Kraken
Na mapě normandie-V1 to velké množství Tempestů je chyba. Mělo tam být maximálně 6 Tempestů, ale došlo k chybě a na zmešení počtu Tempestů se pracuje. Prostě jsem neměl čas tu mapu po úpravě na server ještě poslat.
 
AH_Ronsoc
No ide o to ze kazdy potom lieta na Tempeste .Aj ked sa naslo zopar pilotov kdo lietal aj ine stroje .
 
1stCL_Fucida
paja_cz napsal:
torr napsal:
Ono opravdu se 109G2/G6 moc proti tempestovy neuděléte a to nemluvím o líným traktoru jménem FW190.


Mrknutí Von nám pomlouvá krasavce :sm29::sm11:


Ufffff...traktor...pffffff...to budu rozdejchávat dlouho VyděšenýŠklebící se

Me 262 byly myslím nasazené až po Normandii - KG51 je dostala snad někdy v průběhu pozdního léta 1944.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
313_OTU_oblak
aha, takže můžeme 262 očekávat na 44 mapách ??? Šklebící seŠklebící se
 
AH_Ronsoc
Traktor :sm6::sm38::sm50::sm51::Jiricek::sm35:
 
Noram
1stCL_Fucida napsal:
paja_cz napsal:
torr napsal:
Ono opravdu se 109G2/G6 moc proti tempestovy neuděléte a to nemluvím o líným traktoru jménem FW190.



Ufffff...traktor...pffffff...to budu rozdejchávat dlouho VyděšenýŠklebící se


silně protestuji takhle urážet traktor ,vždyť i z toho traktoru je líp vidět ven :sm29:
 
http://noram.youaremighty.com/
1stCL_Fucida
Norame..ty asi nevíš o tom bločku, který vozím ve svém Fw 190 a do něhož si zapisuji jména pilotů, které s Traktorem v brzké době poučíme, co?

PS: ..právě jsi v něm stoupl o několik míst nahoru Mrknutí
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
313_OTU_oblak
několik???čekal jsem desítek míst Úsměv))Pozor, v traktoru máš alespoň přední malé kola, co třeba Lakatoš nebo parní válec Úsměv
 
GC3_Messik
1stCL_Fucida napsal:
Norame..ty asi nevíš o tom bločku, který vozím ve svém Fw 190 a do něhož si zapisuji jména pilotů, které s Traktorem v brzké době poučíme, co?

PS: ..právě jsi v něm stoupl o několik míst nahoru Mrknutí


No však my máme taky bločky. Bohužel je občas zapomeneme na základně:lol::lol:
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,544 návštěv