April 25 2024 05:47:05
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » Rise of flight (letový bojový simulátor z období první světové války) » Rise of flight - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Flying Circus – Volume One (2018)
Ajvn
Měli makat na FC a ne se srát s blbyma pancernama.Vyděšený
 
CSW_Cassius Chaerea
Měli odstraňovat staré chyby a ne se srát s FC, tanky a dalšíma kravinama. Úsměv Třeba teď hraju hru za 30 jůro a ty vole ona má frontu na server...tak lacino ušetřený čas, to bych nečekal (ne že by to neměly hry staré i 15-18 let). U jiných současných předražených her promrháš desítky hodin klikáním na plný server a furt po letech nic.
Upravil/a CSW_Cassius Chaerea dne 19-01-2020 11:04
 
Ajvn
Taky pravda.
 
Timofejic
Jo, díky za odpověď, už jenom pro upřesnění:
Ano, dělá se na tom.
Nebo:
Ano, je to u ledu.
 
Baron
Timofejic napsal:

Jo, díky za odpověď, už jenom pro upřesnění:
Ano, dělá se na tom.
Nebo:
Ano, je to u ledu.


Nemáš za čo. Ano, robí sa na tom - čiže a) je správne Úsměv
Hals - und Beinbruch!
 
Ajvn
Chvála bohu.Úsměv
 
Timofejic
Baron napsal:Nemáš za čo. Ano, robí sa na tom - čiže a) je správne Úsměv
Paráda, ještě jednou díky.

P.S. - Mohl bys něco profláknout, nebo nesmíš ani naznačovat?
 
Baron
Timofejic napsal:

Baron napsal:Nemáš za čo. Ano, robí sa na tom - čiže a) je správne Úsměv
Paráda, ještě jednou díky.

P.S. - Mohl bys něco profláknout, nebo nesmíš ani naznačovat?


Nemôžem, je mi ľúto.
Hals - und Beinbruch!
 
Timofejic
Jasný, v pohodě.
 
LEON
Jak se pls ve FC jmenuje funkce naklápění zbraní? Pod pojmenováním co se používá v ROF ji nemůžu v FC v nastavení kláves najít.
 
https://www.rcfree.eu
Timofejic
Vydrž, z hlavy nevím, ve čtvrtek dorazím domů a kouknu na to.

edit:
Tak sem se už kouk - change firing position.
Upravil/a Timofejic dne 20-02-2020 17:54
 
LEON
Nastaveno, díky Mrknutí Ještě mi není úplně jasný, když si v Quick Mission dám proti sobě náhodné Entente stíhačky, proč to proti mně posílá druhoválečný mašiny. Kde udělali soudruzi chybu? Šklebící se
 
https://www.rcfree.eu
310_cibule
Tak jsem si koupil ve slevě Flying Circus. Nikdy jsem s chmelnicemi moc nelétal, ale chci to zkusit.

Včera večer jsem si do toho sedl poprvé. Vzlétl, vzal trochu za knipl a málem to převrátil na záda. Důvod je, že neumím létat s citem resp. vůbec moc neumím létat. Ale říkal jsem si, jestli by to taky trochu nemohlo být i nastavením joyisticku. Najde se nějaký zkušený borec s MS FF Sidewinder 2, který by mi sem postnul svá nastavení na všechny tři osy? Viz.

i.ibb.co/5GPCcMh/osy.jpg

A další otázka: podle čeho se nastavujete směs a jak?

Díky předen za odpovědi.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Rumcajs
Směs nastavíš asi nejlépe tak, že se budeš snažit dosáhnout za letu v levelu co nejvyšší otáčky motoru. Tedy zahejbeš s tím nahoru a dolu a ony ty otáčky budou lítat kolem nějakého maxima. No a na ty maximální to tak nějak nastavíš. Se trefíš do středu intervalu, ve kterém máš nejvyšší RPM. Možná k jednotlivým lítadlům existují tabulky podle výšky. Ale ten trik s maximálními otáčkymi bude fungovat dobře. Jen připomenu, že v BOSku už tenhle trik nebude fungovat, protože ty potvory maj vrtule s konstantním řízením otáček.
 
310_cibule
Bezva, díky, V Bosku to u některých letadel jde podle čmoudů, ne? V CloD dokonce podle zabarvení plamenů z výfuků.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Rumcajs
Ano, v BOSku se to štelovávalo na barvu plamenů z výfuků. Než se přišlo na to, že to je asi šuma fuck a tak se to nechává na "rich". Tedy jestli se něco od doby mého honění Jaků ve výškách něco nezměnilo.
 
petsild
310_cibule napsal:

Tak jsem si koupil ve slevě Flying Circus. Nikdy jsem s chmelnicemi moc nelétal, ale chci to zkusit.

Včera večer jsem si do toho sedl poprvé. Vzlétl, vzal trochu za knipl a málem to převrátil na záda.

Pokud vím FC mělo dostat detailnější nastavení křivek. Dokud tuhle funkci nedodělaj, bude to na ho… u vzpínajících se letadel.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
Baron
Rumcajs napsal: Jen připomenu, že v BOSku už tenhle trik nebude fungovat, protože ty potvory maj vrtule s konstantním řízením otáček.


Omyl. V FC je spravne pouzivanie zmesy zásadné Z nemeckých strojov sa to týka iba Dr. 1, spojeneckých bez výnimky všetkých. Nemusíš s každým metrom meniť sýtost zmesi, ale keď sa na ňu vykašleš a máš stabilne 100 % zmesi, mašina zďaleka nelieta tak akoby mala. Týka sa aj chladenia motora: keď máš podchladený motor alebo príliš horúci, nedosahuje optimálnych rýchlosti pre danú výšku. Čo má potom vplyv na točivosť, stúpavosť, energiu atď. Presne to iste platí aj pre IL2 BoXY - síce to nie tak citeľne ako v FC, ale rozdiely tam sú.
Hals - und Beinbruch!
 
Rumcajs
Barone já přeci nerozporuju použití směsi. Jen jsem řekl, že v BOSku již tohle nastavení podle nejvyšších otáček nefunguje, protože otáčky zůstanou konstantní díky regulátoru konstantních otáček.
V ROFku a FC to funguje proto, že vrtule jsou všechny bez vyjímky pevné. Takže změna výkonu motoru se při ustáleném letu projeví jako změna otáček. A štelováním směsi měníš i výkon. Cílem toho nastavení směsi je maximalizovat výkon. Respektive nemáš jinou zpětnou vazbu než ty otáčky. V BOSku již nemáš ani tuhle zpětnou vazbu, protože jakmile změníš výkon, změní se díky regulátoru i nastavení vrtule a máš tak otáčky furt konstantní.
 
Baron
Aha. Moja chyba, zle som pochopil.
Hals - und Beinbruch!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,757,141 návštěv