April 27 2024 07:20:50
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » Rise of flight (letový bojový simulátor z období první světové války) » Rise of flight - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Flying Circus – Volume One (2018)
jirik
Anebo lítat něco rychlejšího než je Sopwith Camel. Před chvilkou jsem na onlinu musel urychleně vzít kramle v SE5a po krátkém kočkování s jednou Dé sedmičkou. Šklebící se
Jinak si myslím, že offline je bezva pro nácvik střelby. Přece jen si tam lze těch příležitostí ke střelbě vytvořit víc v kratší době. Úsměv
 
LEON
Ano, také bych seděl raději v něčem rychlejším, než je Camel, když bych chtěl zaútočit na Halberstadta Úsměv Škoda, že tady "Baloon Guns" nemají takový destruktivní účinek, jako v ROF, Spad s touto výzbojí by byl docela dobrý trhač na dvousedadlovky. V ROF při střelbě na letadlo Baloon Guny často něco utrhly, kus ocasní plochy, nějaký prkna apod. Ve FC dělají akorát díry do plátna, ale letadlo na kusy už nervou Smutný
 
https://www.rcfree.eu
petsild
Jako z Dr.1 už nejde udělat Úsměv dolno případně středoplošník?
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
Ajvn
No to právě očekávám od nového DM, že budou odlétávat nějaké ty štachety, kusy plátna, ocasní plochy apod.Mrknutí
 
jirik
Co se ještě týká dvousedadlovek. Nějak se mi zastesklo po DFW C.V a Sopwith Strutter. Přece jen Bristol a Halberstadt nejsou úplně klasická pozorovací letadla. Tak snad jednou. Zamračený
 
LEON
petsild napsal:

Jako z Dr.1 už nejde udělat Úsměv dolno případně středoplošník?


Pokud to v FC jde, ještě jsem to nezpozoroval. V ROF bylo ustřelování kusů letadel docela časté, nebylo vzácné potkávat dvouplošníky s chybějícím kusem křídla, s jednou polovinou výškovky atd., tam se zdál DM promakanější...
 
https://www.rcfree.eu
Ajvn
Věřím tomu, že s tím něco provedou. Opravdu zatím po zásazích jen dírky. Mrknutí
 
LEON
I v DM primitivního starého Aces High III jsem dokázal udělat ze svého Dr.1 pěkného mrzáka, o tom se nám dnes může v Next Gen simech jen zdát Šklebící se

YouTube Video



 
https://www.rcfree.eu
jirik
V ROFce to je někdy docela zajímavá disciplína, doletět se zmrzačeným letadlem a přežít. Úsměv TO Aces High vypadá zajímavě.
 
pSipi
Samozrejme ze ide ustrelit v FC kridlo.

Bezne to robim Se5, Spadom a u Dolphina je to naprosto jednoduche. Presna davka do korena horneho kridla a upadne.
Aj AI ide ustrelit kridlo ale tie su pancierove tak to chvilu trva.

Ovela efektivnejsie je ale strielat na pilota a motor, preto tie upadnute kridla niesu tak caste ako v ROF.
V ROF tie gulomety niesu velmi presne tak sa viac oplatilo mierit na kridla ako vacsi ciel. Tuna trafim kde mierim tak je pilot a motor proste lepsi ciel.
 
LEON
Ano, celé křídlo samozřejmě upadne, ale už se Ti v FC podařilo ustřelit jen kus křídla? Nebo kus výškovky? V ROF se dal odkrajovat letoun takhle kus po kusu, ale v FC se mi ještě nepodařilo mu cokoliv odstřelit, leda že by upadlo celé křídlo, jak píšeš. Často se mi v ROF taky stávalo, že mi někdo ustřelil křídelní vzpěry a nevyztužené horní křídlo pak pěkně pružilo. Pokud si člověk nedal pozor a rozkmitalo se moc, tak se nakonec ulomilo. Pozoroval někdo tento jev i v FC? Buď jsou tyto projevy DM v FC daleko vzácnější než v ROF, že se mi je ještě nepodařilo zahlédnout, nebo je zkrátka DM v FC jednodušší než DM v ROF, alespoň co se vizuálního zobrazení poškození týče.
 
https://www.rcfree.eu
Tyler Durden
V reálu byla ta tři křídla pevnostně jedno, takže zhroucení jednoho, či zničení vzpěry prakticky znamenalo zhroucení kompletní. Horní křídlo bylo totiž namáháno několikanásobně více (tuším skoro třikrát) než dolní křídla. Video z Aces High je tedy reálně nesmysl stejně jako chování v ROF.
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
1stCL_Fucida
No on zrovna ten Dr.I měl křídla dosti tuhá - de facto samonosná. Prototyp létal úplně bez vzpěr.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Fokker_Dr.I#/media/Soubor:Trprototype.jpg
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Tyler Durden
Protopyp měl taky menší křídla, která i tak kmitala jak hovado. Po zvětšení rozpětí se tam proto dala ta vzpěra. I tak se trhala náběžka horního křídla až po nosník.

Kdyby to reálu přišlo o kus nosníku křídla jako v simu, tak je to strukturálně v prdeli.
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
310_cibule
Tedy nejsem expert na tuhost, ale řekl bych, že kdyby dreidecker dělal ve vzduchu s rozstřílenými vzpěrami to, co ten na videu, tak by velmi rychle skončil na zemi jako hromádka dřeva, kovu a plátna.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
pSipi
LEON napsal:
Ano, celé křídlo samozřejmě upadne, ale už se Ti v FC podařilo ustřelit jen kus křídla? Nebo kus výškovky?


V D7 mi Spad ustrelil pol vyskovky a smerovku.
 
LEON
Tyler Durden napsal:

V reálu byla ta tři křídla pevnostně jedno, takže zhroucení jednoho, či zničení vzpěry prakticky znamenalo zhroucení kompletní. Horní křídlo bylo totiž namáháno několikanásobně více (tuším skoro třikrát) než dolní křídla. Video z Aces High je tedy reálně nesmysl stejně jako chování v ROF.


Jak píše Fuči, Dr.1 měl křídla samonosná, mohl létat i bez vzpěr.

pSipi napsal:

LEON napsal:
Ano, celé křídlo samozřejmě upadne, ale už se Ti v FC podařilo ustřelit jen kus křídla? Nebo kus výškovky?


V D7 mi Spad ustrelil pol vyskovky a smerovku.


Předpokládám, že šlo v Tvém případě v FC o jediný případ. A jak často jsi podobné případy viděl v ROF? Kdyby ta letadla byla pancéřovaná, tak neřeknu, ale střílíme kulometem do objektu z dřevěných latěk potažených plátnem, ta destrukce by tam podle mě měla být vidět minimálně tak často, jako byla v ROF.
Upravil/a LEON dne 31-03-2020 16:07
 
https://www.rcfree.eu
Baron
V novom DM je o. i. aj potrhany poťah, čo docela ovplyvňuje manevrovatelnost a ovladatelnost. Snáď sa to do patchu dostane.
Hals - und Beinbruch!
 
pSipi
LEON napsal:

Předpokládám, že šlo v Tvém případě v FC o jediný případ. A jak často jsi podobné případy viděl v ROF?


Jediny nie ale jediny co som si spomenul. Ale zase tak casto numieram aby som si robil statistiku.
Online sa striela na motor a pilota tak castejsie mam rozstrielany chladic alebo zraneneho pilota.
To ze som to videl v ROF ale neznamena ze tam to bolo spravne. Viz. absolutna nehorlavost lietadiel v ROF.
Neobhajujem ani absolutnu spravnost DM v FC len som vyvracal nazor ze sa to nestava alebo nejde.
Upravil/a pSipi dne 31-03-2020 16:47
 
jirik
Občas, spíše ale dost vyjímečně to někdo ve zdraví ukvedlal na zem i bez křídla. Zamračený


www.gwpda.org/photos/coppermine/albums/uploads/aviation/02636.jpg

Pilotoval seržant Andrew Courtney Campbell Jr. - Escadrille N. 124 (Lafayette).

Zdroj obrázku: http://www.theaerodrome.com
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,768,697 návštěv