May 04 2024 17:31:38
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 2
2JG26Bus, Voyk

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » Rise of flight (letový bojový simulátor z období první světové války) » Rise of flight - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Flying Circus – Volume One (2018)
pSipi
jirik napsal:
Ale neskromně bych chtěl třeba Nieuport 17, Albatros D III ... a vůbec celou ROFku překlopit do FC. Úsměv

Vitaj v klube a zapis sa. Šklebící se
 
Ajvn
CHtělo by to nějaké bombarďáky, ať je do čeho mydlit.
No a taky ten cepelín!Úsměv
 
magot
Ajvn napsal:
No a taky ten cepelín!Úsměv

media1.tenor.com/images/e0e21207e614ee463429a95fb6fab97f/tenor.gif
 
petsild
Ještě ty bombarďáky…

[img]http://img.cas.sk/img/8/article/1092946_bridget-jones-bombardaky-nohavicky.jpg[/img] is not a valid Image.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
Ajvn
Úsměv
 
Rumcajs
Hele kluci dodělali do FC celkem realistickej letovej model.
YouTube Video


 
310_cibule
Už několik dní se marně snažím sundat halberstadta v QM FS (ve vembloudovi). Dycky mne dostane jeho zadní střelec, i když se snažím držet pod ním. Nemáte na to nějaký trik? ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
LEON
Útočit ve dvou. A když už jsem sám, tak útočit na čelňáka, AI s Halberstadtem se snaží opakovaně nalétávat čelně, to docela usnadňuje situaci a tam je zadní střelec při střelbě vpřed dost omezenej.
 
https://www.rcfree.eu
310_cibule
LEON napsal:

Útočit ve dvou. A když už jsem sám, tak útočit na čelňáka, AI s Halberstadtem se snaží opakovaně nalétávat čelně, to docela usnadňuje situaci a tam je zadní střelec při střelbě vpřed dost omezenej.


Zkusím, dík. Ale koukal jsem, že i dopředu umí. To jsem nevěděl.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
pSipi
Trik je strielat presne a zabit mu toho strelca. Alebo ho prinutit do manevroveho boja. Pri tom zadny strelec nedokaze zanierit.
 
310_cibule
pSipi napsal:

Trik je strielat presne a zabit mu toho strelca. Alebo ho prinutit do manevroveho boja. Pri tom zadny strelec nedokaze zanierit.


V QM jo. Naprosto přesně ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Baron
Nielen v QM. Aj v MP.
Hals - und Beinbruch!
 
310_cibule
Baron napsal:

Nielen v QM. Aj v MP.


Tam jen někteří, v QM všichni : )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
jirik
310_cibule napsal:

Už několik dní se marně snažím sundat halberstadta v QM FS (ve vembloudovi). Dycky mne dostane jeho zadní střelec, i když se snažím držet pod ním. Nemáte na to nějaký trik? ; )


Proti zadnímu střelci to bývá dost loterie. v QMB se mi celkem osvědčuje přestoupat a zaútočit hodně šikmo z hora (a k tomu ještě třeba ze strany). V horizontu pak útočit, když jde do zatáčky a ukáže celou plochu letadla. Rozhodně je potřeba se vyhnout parkování v jeho blízkosti (kdekoliv). Je lepší létat kolem rychle a zběsile, takový hit n run. Jeden útok zpravidla nestačí. A stejně je to pořád loterie. Šklebící se
 
310_cibule
Dík, mám stejné (nepříliš uspokojivé) poznatky ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
LEON
310_cibule napsal:

LEON napsal:

Útočit ve dvou. A když už jsem sám, tak útočit na čelňáka, AI s Halberstadtem se snaží opakovaně nalétávat čelně, to docela usnadňuje situaci a tam je zadní střelec při střelbě vpřed dost omezenej.


Zkusím, dík. Ale koukal jsem, že i dopředu umí. To jsem nevěděl.


Dopředu zadní střelec střílí jen šikmo vzhůru. Přímo vpřed pak střílí jen pilot vestavěnými kulomety, ten se ale netrefuje tak přesně jako zadní střelec. Ale na nějaký usmolený rychlý mise se vykašli, prostě přijď večer normálně na multiplayer, kde potkáš většinou "živý" Halberstadty, se kterými hráči často manévrují jako se stíhačkou a to pak zadní střelec lítá ve střelišti jako hadr na holi a místo střelby akorát zvrací pilotovi za krk, takže se tam po nich líp střílí. Nehledě na to, že tam občas potkáš i "živý" zadní střelce, který můžeš na rozdíl od AI střelců překvapit a popravit z několika metrů Mrknutí
 
https://www.rcfree.eu
310_cibule
LEON napsal:
Dopředu zadní střelec střílí jen šikmo vzhůru. Přímo vpřed pak střílí jen pilot vestavěnými kulomety, ten se ale netrefuje tak přesně jako zadní střelec. Ale na nějaký usmolený rychlý mise se vykašli, prostě přijď večer normálně na multiplayer, kde potkáš většinou "živý" Halberstadty, se kterými hráči často manévrují jako se stíhačkou a to pak zadní střelec lítá ve střelišti jako hadr na holi a místo střelby akorát zvrací pilotovi za krk, takže se tam po nich líp střílí. Nehledě na to, že tam občas potkáš i "živý" zadní střelce, který můžeš na rozdíl od AI střelců překvapit a popravit z několika metrů Mrknutí


Už jsem to párkrát i zkusil. Žádné setkání s nepřátelským strojem jsem nepřežil déle než minutu : ) Nemohl bys tam těm lidem říct, že mne to trochu demotivuje ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Novotny
Cibule doma můžeš cvičit jen pár věcí. Zbytek už musíš mezi lidi.
Doma si v QM nastav 8 x 8, starty ve vzduchu, čelní střet, stejná hladina-nebo nepřítel nad tebou. Hned jak chcípneš znova a znova. Koukej být agresivní a rychlej. Střílej na první dobrou! A tohle cvič dokud nezačnou nepřátelé padat jeden za druhým. Zbytek už najdeš jen s lidma.

Ps: Starty a přistání jdou samo taky doma.
 
LEON
Hlavně z toho singleplayeru může člověk dostat nezdravej dojem, jakej je ve vzduchu borec. Pár úspěšně odehraných kampaní a připadáš si fakt jako krutopřísný letecký eso. Pak se jednoho dne takovej člověk přihlásí na server a jenom třeští voči Šklebící se To nemluvím Cibule o Tobě, jen popisuju svoje začátky ve starým Šturmu Mrknutí
 
https://www.rcfree.eu
310_cibule
LEON napsal:

Hlavně z toho singleplayeru může člověk dostat nezdravej dojem, jakej je ve vzduchu borec. Pár úspěšně odehraných kampaní a připadáš si fakt jako krutopřísný letecký eso. Pak se jednoho dne takovej člověk přihlásí na server a jenom třeští voči Šklebící se To nemluvím Cibule o Tobě, jen popisuju svoje začátky ve starým Šturmu Mrknutí


Tímhle jsme si prošel u starýho ila, před mnoha a mnoha lety. Pak jsem na všech serverech světa nalétal stovky, možná i pár tisíc hodin, abych zjistil, že jsem pořád stejná lemra jako na začátku. A tak si zase zdvihám sebevědomí v QM. Teď mě zrovna strašně baví, že ve vembloudu utočím každé eso v jakémkoliv letadle : ))))

Novi, já už asi nikdy agresívní nebudu : ) Už aby mi udělal Microprose tu B-17. Když se v ní řítím dolů v plamenech, jsem nejspokojenější, protože vím, že proti nalétávajícím stodevadesátkám jsem stejně moc dělat nemohl : )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,814,932 návštěv