April 20 2024 09:55:56
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 2
311_Mart, saldy

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Kingdom Come: Deliverance (spoiler alert)
alfik
Jestlipak bude season pass? Hmmm, už otevírám peněženku Šklebící se

Pro Cibule: jsou to "ty" Přibyslavice, dle stejného vzoru jako např. "ty" Bernartice, Linhartice, Nechanice, apod Úsměv

PS: Dohrál jsem to dvakrát a počítám s tím, že v rámci DLC to dám zase od začátku do konce Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
310_cibule
alfik napsal:

Jestlipak bude season pass? Hmmm, už otevírám peněženku Šklebící se

Pro Cibule: jsou to "ty" Přibyslavice, dle stejného vzoru jako např. "ty" Bernartice, Linhartice, Nechanice, apod Úsměv

PS: Dohrál jsem to dvakrát a počítám s tím, že v rámci DLC to dám zase od začátku do konce Úsměv


Dík, Alfíku.

Také to hraji již podruhé. Poprvé s mečem, teď s válečným kladivem. Docela účinná zbraň. Nicméně měli by ve hře nějak vymyslet, jak realističtěji bojovat proti více protivníkům. S jedním to jde, se dvěma to IMHO už moc realistické není.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
alfik
Njn, jenže realisticky by tě dvojice protivníků rozmázla tajak ty pavouka novinama... a to prostě ve hře nejde. Takže se to "ňákudělá", aby to bylo hratelné, rovná se jsi za superhrdinu co sám vykuchá kumánský tábor.
Některé hry tento nerozum obcházejí tím, že ti dají společníka, jako tř. Skyrim. Méně to pak bije do očí, i když... někdy ten společník je taky na dvě věci Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
310_cibule
No, nejsem odborník, ale dobře vycvičený rytíř se štítem by asi proti dvěma najatým ozbrojencům z družiny šanci mohl mít. Spíš jde o to, že se ve hře fixuješ jen na jednoho a přepínání je IMHO dost kostrbaté.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
pSipi
310_cibule napsal:

dobře vycvičený rytíř se štítem by asi proti dvěma najatým ozbrojencům z družiny šanci mohl mít


Ale ty niesy dobre vycviceny rytier, ty si kovarsky synek co sa vie akurat tak ohanat kostetem.
To "fixovanie na jeden ciel" sa da vypnut v nastaveniach.
 
Trolicek
Nijak jsem po tom na netu nepátral, ale určitě mi tu rád někdo odpoví - jak je na té mapě řešen konec? Nějaký neprostupný les, měsíční krajina jako v armě, nebo vzhledem k tomu, že se to odehrává v době, kdy se věřilo, že je Země placatá, tak dojdete na její kraj a spadnete?

media2.giphy.com/media/qGS2Wbjr0SJWg/giphy.gif
 
Mira
Neprostupné křoví Úsměv aspon teda tam kam jsem došel já.
 
310_cibule
pSipi napsal:

Ale ty niesy dobre vycviceny rytier, ty si kovarsky synek co sa vie akurat tak ohanat kostetem.


To bys koukal, jak mě Bernard vycepoval :-)

To "fixovanie na jeden ciel" sa da vypnut v nastaveniach.


Bezva, to jsem nevěděl. A jaké s tím máš zkušenosti? Bojuje se líp?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
pSipi
Trolicek napsal:

jak je na té mapě řešen konec?

Zrazu sa zastavis na ceste a nejde dalej. Jindra zacne brblat ze by si sa mal vratit aby si Racek nemyslel ze chces zdrhnut zo sluzby.
 
pSipi
310_cibule napsal:

Bezva, to jsem nevěděl. A jaké s tím máš zkušenosti? Bojuje se líp?

Je to lahsie aj tazsie zaroven. Lahsie lebo nemas ten lock na jeden charakter a tazsie lebo prave kvoli tej absencii locku musis viac davat pozor na to kam sa hybes na smer a orientaciu. Treba vyskusat co ti vyhovuje viac. Ja som tam nakoniec ten lock nechal.
 
310_cibule
No, nejspíš zůstanu u staré osvědčené taktiky. Vždycky u tábora lapků někde vykouknu, pár se jich za mnou rozběhne, ale postupně odpadávají resp. se vracejí. Posledního vytrvalce pak zabiju. A jdu si, tedy spíš jedu na koni, stejným způsobem pro dalšího. Trochu zdlouhavé, mírně nedůstojné, hodně nerealistické. Ale funkční :-)
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
saldy
Tam je tlačítko pro přepínání hvězdice, ale nikdy jsem to nepoužil, jak se natočím na jinýho nepřítele, hned to samo přeskočí. Základem je ustupovat tak aby vás neobešli zezadu. Někdy jsou čestní a čekají až přijdou na řadu. Žádný komba neumim, jen kryt za štítem a občas výpad palcátem/kladivem na odkrytý místo. Je to zábava. Ty jejich nový DLC hned kupuju, automaticky.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Tyler Durden
To jsem nevěděl že je problém s více soupeři. Vždycky jsem vběhl do tábora a všechny je pobil. Úsměv
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
alfik
Já se řídím radou od Bernarda.
"Když jdou na tebe dva lapkové, tak jednoho střelíš do oka, a druhého zabiješ mečem. Není to sice rytířské, ale je to účinné..."
Akorát že já raději střelím oba! Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Bart Simpson
Koniec hry je fakt krásny, v tom by problém nebol, ale v tom, že koniec vlastne nie je koniec...
"Sláva iba nafúkne vaše ego a hudobník začne veriť aj tomu, že jeho hovno vonia". - (J.J. Cale)
 
magot
U průvodce v Sázavském klášteře (IRL) je zahrnut i výklad "virtuálního" zobrazení jeskyně kde byl poustevník sv. Prokop pod klášterem v KCD, který dosud není zpřístupněn veřejnosti.
Do 4 let by ta jeskyně měla být přístupná.
Taky je v KCD zrekonstruován křížový kostel (rotunda) kterou od roku od 15 stol. nikdo neviděl (v zahradě kláštera). (V KCD nepřístupná uvnitř vyjma jedné místnosti).
Totéž platí o masových hrobech v sadu v okolí rotundy, v KCD jsou některé hroby ještě otevřené ..
Teoreticky by měl existovat v r. 1403 ještě dřevěný kostel po straně Sázavského kláštera, tam před jeskyní kde jsou jakési vykopávky a stavba, ale kdo ví ..
 
Bierglass
pSipi napsal:

310_cibule napsal:

Bezva, to jsem nevěděl. A jaké s tím máš zkušenosti? Bojuje se líp?

Je to lahsie aj tazsie zaroven. Lahsie lebo nemas ten lock na jeden charakter a tazsie lebo prave kvoli tej absencii locku musis viac davat pozor na to kam sa hybes na smer a orientaciu. Treba vyskusat co ti vyhovuje viac. Ja som tam nakoniec ten lock nechal.


A čím se ten Lock vypíná?
 
310_cibule
Patch 1.5 je venku. Tady je seznam oprav a doplňků https://forum.kin...otes/42808

Jindra teď může smýt své hříchy koupí odpustků. Zatracení papeženci, však on jim to bratr Žižka spočítá.

YouTube Video



Upravil/a 310_cibule dne 05-06-2018 16:16
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
CSW_Cassius Chaerea
310_cibule napsal:
Jindra teď může smýt své hříchy koupí odpustků. Zatracení papeženci, však on jim to bratr Žižka spočítá.
Odpustky budu kupovat jedině od lidí Benedikta XIII., přece nebudu podporovat Bonifáce IX.
 
petsild
Jan Hus přece kázal jasně, odpustky nebrat!!!
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

34,729,488 návštěv