March 28 2024 12:03:40
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy - řešení problémů
 Vytisknout diskuzi
Neuloží se nastavení
Joe Tempest
Pánové, prosím poraďte, co dělám špatně?

Mám Il2 1946 12.2 patch, na to HSFX 7,0,3 v české verzi (staženo z uložto jako celek). Vše chodí, jak má, s jediným problémem. Nastavím zvuky, pedály, joy a další nastavení ve hře, dám potvrdit, vše šlape, ale jakmile hru vypnu a pak zapnu, mám zase standardní nastavení...
Na množství nehleďte!
 
falkon
Mas hru nainstalovani v adresari Program Files, alebo inom "protected" adresari?
 
Joe Tempest
C - Ubisoft - IL-2 Sturmovik 1946
Na množství nehleďte!
 
Zifi
To jsi určitě stáhl můj upload. Tam je moje nastavení. Vyměňoval jsem desku a fungovalo všechno i tak. Pokud to nemáš na nějakém disku se zákazem zapisování, tak by neměl být problém. Mám tam i verzi bez HSFX (6GB ). Vyzkoušej to třeba
 
clone9cz
Config se ukládá až s vypnutím hry. Pokud ti program havaruje, tak se nic neuloží.

Neběží ti il2.exe na pozadí, i když se hra zdánlivě vypla?
 
http://www.wwii-illusion.net
magot
Widle blokujou zápis na disk.
Upravil/a magot dne 22-01-2018 19:37
 
Joe Tempest
Cítím šanci, že mi pomůžete. Protože očividně víte, o čem píšete. Tak teď na mě pomalu prosím. Byl jsem celý nadšený, že jsem si mohl stáhnout nějaký ucelený soubor, abych to nemusel vše postupně instalovat. Pokud je od Tebe Zifi, tak Pánbůh zaplať:-)

A teď prosím mi nějak jasně napište, co že to mám udělat. Já právě Zifi chci mít verzi HSFX, tak se mi nechce ji odinstalovat. Jediné, s čím mám problém, je to "zapamatování si" nastavení.

2 Paulus: vůbec na hardware nesáhnu, Warthog joy a Hotas se nedotknu, jen vypnu sturm (jen hru, nevypnu celý PC), zapnu hru a zase základní nastavení...
Na množství nehleďte!
 
magot
Pokud máš jiný disk než disk C, tak to na něj zkopíruj (celou instalaci šturma) ctrl+c, ctrl+v. Pak to zkus spustit z jiného disku, nastavit a znovu spustit.
 
Joe Tempest
To nemám.
Na množství nehleďte!
 
Zifi
To nastavení je tam vytvořené právě pro Warthog HOTAS. Jestli to nevyřešíš, tak to v sobotu vyzkouším a dám vědět. Ale asi bude problém jinde než v té instalaci. Kde přesně to máš uložené? A jaký provozuješ OS?

teda pokud se bavíme o tomto https://www.ulozt...0-3-cz-rar
Upravil/a Zifi dne 22-01-2018 20:24
 
Joe Tempest
Ano. Je to ono.

Pro Warthog? Nastavení je ale "stock", vyjma křidélek a výškovky je všechno v základu na klávesnici...

Mám W7 Home Premium, mám to uložené přímo na na C disku, ve složce Ubisoft a Il2. Ne tedy v Program Files či v adresáři Games.
Na množství nehleďte!
 
Zifi
Tak jsem to možná nenastavoval. Je to asi blbost, ale dej ten adresář někam jinam a spusť hlavně ten hsfx exáč. Nebo jestli ti to zapisování nějak neblokuje antivir. A dotaz jestli to máš z toho raru extrahované, je určitě zbytečný
 
Joe Tempest
Nevím, co myslíš, když píšeš " ale dej ten adresář někam jinam a spusť hlavně ten hsfx exáč.".

Mám toto:

[img]http://imgWorld.cz/nahledy3/9lHSyJzrS9.jpg[/img] is not a valid Image.

Vše jede, nahrávání bez problémů, všechna letadla i hra je funkční. Jen to nastavení.
Na množství nehleďte!
 
Joe Tempest
Jo a antivir ne, ten jsem vypl a stále stejný problém.
Na množství nehleďte!
 
Zifi
Jakým souborem spouštíš hru? Tu instalačku nakopiruj někam jinam a vyzkoušej jestli ti bude fungovat to nastavení
 
Joe Tempest
Když jsem dal (aktivoval jako poslední, za mody, které jsem vyfotil ve screenu výše) aktivovat v JSGME "Stock 4.12.1" mod, tak už nastavení zůstává stále (správně) stejné.
Ale co z toho plyne, když chci mít aktivovaný HSFX?
Na množství nehleďte!
 
TozziFan
Zkus aktivovat čistě jen History mod a spusť hru. Vymaž všechny profily a vytvoř si nového pilota (profil). Vypni hru a znovu ji spusť. Dej vědět, zda je to pořád stejné.
 
Joe Tempest
TozziFan napsal:

Zkus aktivovat čistě jen History mod a spusť hru. Vymaž všechny profily a vytvoř si nového pilota (profil). Vypni hru a znovu ji spusť. Dej vědět, zda je to pořád stejné.


Vše podle tohoto návodu uděláno a žádná změna, resp. stále stejný problém...
Na množství nehleďte!
 
magot
a čistá nemodovaná hra se ti ukládá nastavení?
Upravil/a magot dne 24-01-2018 12:19
 
Joe Tempest
Jdu to zjistit. Nová instalace...
Na množství nehleďte!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,596,152 návštěv