April 19 2024 02:49:29
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
i7 7700K + GTX 1070
Zifi
Pokud ten CPU Tvoje deska podporuje. Tak je to super volba. Minimální investice a dobrý upgrade
 
magot
Ceny nepojdu nizsie Úsměv
 
Zifi
Ceny půjdou níž. Problém je v tom, že se teď nedá koupit nic ani za maloobchodní ceny. Prakticky všechny GK mají v rukou překupníci nebo těžaři. Myslím si, že tohle dlouho nevydrží
 
olda Olde maly
Tak schválně Úsměv https://www.novin....seznam.cz
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
Zifi
Ta grafika bude mít pravděpodobně výkon jako GTX 1080Ti a pravděpodobně bude k dostání jen u překupníků tak za 13000 Kč až 15000 Kč.
 
magot
ono je Oldo už tak nějak jedno kolik budou stát, budou stejně existovat jen papírově ..
dokud budou lidi zalezlí doma kvůli koroně a hrát hry, tak trh nedokáží pokrýt
 
Zifi
To má taky určitě vliv na dostupnost. Ale mnohem větší vliv má cena Bitcoinu. Až ta bublina praskne, tak bude zase vše jak má být
 
magot
To se ani snad nemůže vyplatit nakoupit třeba 30x 3080 (25 0000 czk) = 750 000 CZK + když připočítáš že ten blockchain už je mnohem obtížnější vytěžit než před 4 rokama.
Bitcoin má sice extrémně velkou cenu, ta je ale dána tou obtížnosti těžby.
Myslím že než by se zaplatil 3/4 mega začlo to vydělávat, tak by to trvalo hodně dlouho ..
 
Shadowdeath
No v cechach s beznou cenou elektriny nejspis ne..

Co jsem si udelal takovy rychli pruzkum.. https://www.crypt...gPoolFee=1
Hashing power a power consumption pro 3080 -> https://www.niceh...g-hashrate
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
1stCL_Fucida
Já znám jen dva velkotěžaře a oba kradou elektřinu zaměstnavateli. Takže jsou v pohodě Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
AJaromir
Fuči, a kolik jim to žere? Ono ve fabrice, která sama o sobě žere přes 4MW, to je jen chyba měření. Šklebící se
 
Hot_Dog
Tak havně dneska už se netěží na GPU anóbrž na ASIC chipech, pokud chce mít člověk výnosnost...

A pak sou tu teda ještě čínští hackeři, kteří naopak těží na naprosto nevhodnym hardwaru, jako je třeba router, opakovač a vůbec všechny síťový prvky, který maj sice naprosto minimální hashing power, ale když jich má po světě infikovanejch 100 000, tak už se to dohromady vyplatí:-)
 
1stCL_Fucida
AJaromir napsal:

Fuči, a kolik jim to žere? Ono ve fabrice, která sama o sobě žere přes 4MW, to je jen chyba měření. Šklebící se


Hele já ani nevím, já jem jim oběma řekl, že se o tom vůlbec nebudeme bavit Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
magot
Před třema rokama známý těžil na gpu na úrovni 1050/gtx970, měl jich zhruba 15ks, elektriku měl taky "alternativně" dořešenou, něco jak popisuje Fuči Šklebící se
A vytěžil zhruba za 9 měsíců půl bitcoinu plus nějaký ty hromady dodge coinů. Elektrika vycházela jako kdyby zhruba + - 700 kč/ měs.
Ale tenkrát by blockchain o dost "kratší" - dnes už by nevytěžil ani 0,05% bitcoinu
 
Tyler Durden
Těžil jsem když byl ještě bitcoin k ničemu a pak mi havaroval disk a už jsem se k tomu nevratil. Měl jsem toho nějak 0,93 nebo tak. Kdyby člověk věděl... Úsměv
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,718,996 návštěv