April 18 2024 09:06:21
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,744
· Nejnovější pilot: AlecSalinas
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Instalace
josef
Mám orig. zakoupený disk CoD. Při instalaci to instaluje nějaký stream, ale dál už to nejde. Hra se nenainstaluje. Prosím o radu. Díky.
 
olda Olde maly
Instaluj ji ze Streamu. Myslím, že z placky to už nejde. Jedině přes ten Stream.
 
Fiks
olda maly napsal:

Instaluj ji ze Streamu. Myslím, že z placky to už nejde. Jedině přes ten Stream.


Stream a Steam jsou dvě naprosto různý věci Úsměv
 
olda Olde maly
OMG. Máš recht, myslel jsem Steam samozřejmě. Cool
 
Hoper
On si se streamem začal už pepík ;)

Josef - jelikož hru spustíš jen přes aplikaci Steam (na kterou se kdysi strašně nadávalo a teď se lidi bojejí, aby jim ji MS pomaloučku nezrušil...), tak ten Steam si nainstaluj a v něm hru pak aktivuj.
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
MIKI
Po poslednej aktualizacii COD Blitz sa hra nespustí...Po opetovnej aktualizacii stale error...vymazana casch,nepomohlo...Odinstalacia,znovu instalacia,to samé....

Kde može byt problem?
 
Rumcajs
MIKI napsal:

Po poslednej aktualizacii COD Blitz sa hra nespustí...Po opetovnej aktualizacii stale error...vymazana casch,nepomohlo...Odinstalacia,znovu instalacia,to samé....

Kde može byt problem?
Chce se mí říct, chyba je u nich.

Nepomůžu, nevím. Snad alespoň povím, že mě se tohle děje již od předposlední aktualizace. Páčto mě CloD už moc nezajímá, nechávám to ležet a neřeším to.
 
Aces_Wild
MIKI napsal:

Po poslednej aktualizacii COD Blitz sa hra nespustí...Po opetovnej aktualizacii stale error...vymazana casch,nepomohlo...Odinstalacia,znovu instalacia,to samé....

Kde može byt problem?

A co to hlásí za chybu? A máš nějaký antivirus?
 
Rumcajs
Hele tak u mě to po instalaci teď tý poslední verze začalo chodit. Předtím to začalo nabíhat, ukázalo se to antieliptický varování a pak to prostě zmizelo. Nenapsalo to nic, proces utekl z paměti a tím to končilo. Tak buď něco mezitím opravili M$, nebo je to vylepšený v poslední verzi CloDu.
 
petsild
MIKI napsal:

Po poslednej aktualizacii COD Blitz sa hra nespustí...Po opetovnej aktualizacii stale error...vymazana casch,nepomohlo...Odinstalacia,znovu instalacia,to samé....

Kde može byt problem?

Ve vlastnostech hry- místní soubory – ověřit integritu souborů jsi zkusil?
Ještě odškrtnout - povolit překrytí služby Steam ve hře.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
MIKI
Vzriešené....Cool Avast hádzal exáče do truhly a zabudol ma o tom informovať...Cool
 
AJaromir
No, bylo to asi předloni, co jsem odinstaloval AVAST, protože mě začal srát. Jeho automatický firewall mi blokoval skoro každou hru, než ji po týdnu automaticky odblokoval. Taky způsoboval BSOD při aktualizacích. Plus ty superotravná vyskakovací okna. Aplikaci DCS mi automaticky blokl a hodil do podezřelých cca na 3 dny, než bude otestován inženýry z Avastu. Ne, už nikdy.
 
Zifi
Ta aplikace má poměrně dost hejblátek v nastavení. Pokud by je kolega MIKI používal, tak by se mu to nestalo
 
alfik
AJaromir napsal:

No, bylo to asi předloni, co jsem odinstaloval AVAST, protože mě začal srát. Jeho automatický firewall mi blokoval skoro každou hru, než ji po týdnu automaticky odblokoval. Taky způsoboval BSOD při aktualizacích. Plus ty superotravná vyskakovací okna. Aplikaci DCS mi automaticky blokl a hodil do podezřelých cca na 3 dny, než bude otestován inženýry z Avastu. Ne, už nikdy.

Měl jsem podobný problém asi před 5 lety - Avast letěl z disku a bylo.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Hoper
Některé chytřejší AV se samy dotáží jestli chcete zapnout game mód a ty "pomalejší ve vývinu" holt musíte projít v nastavení a tam si to povolit. Pokud to tedy mají.

Byla to ta free verze AV ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
alfik
Ne, měl jsem ho v rámci koupě PC vč. sys. předplacený, a v době kdy jsem jej odinstaloval zbývaly tak 2 měs. do další platby.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,715,055 návštěv