March 29 2024 06:56:07
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 13

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World 2017
Coffin Corner
[quote]magot napsal:

nastavení pro malé výšky mod 1 nejde a nad 2 km proti zemi tam je "slepá" plocha

Možná se pletu, ale zdá se mi že veškerá simulace rušení radaru proti povrchu země spočívá v přesvícení stínítka, takže se schová značka cíle. Ale sledování cíle pro něj není problém. Viz, WaffenCatovo video v 1:29:23

YouTube Video



...taky sem si nemyslel že bych mohl sestřelit německý letadlo. Dva roky po válce se mi to konečně podařilo.
Abraham Simpson
 
Mira
Už jsem si postěžoval i jinde, ale zeptám se i tady. Po dvou měsících jsem updatoval DCS a jaké překvapení když mi F18 pomalinku ale jistě rolluje do strany a já musím neustále trimovat. Jak mi bylo jinde řečeno jde o bug.
Viz. https://forums.ea...p?t=233505
Tak se chci jen zeptat, jestli jsem tím postižen jen já..
 
petsild
Je potřeba Míro aktualizovat častěji, pak máš větší šanci se trefit do méně závadné verse než je ta poslední. Tuhle roll větrnou vychytávku mají poctivě všichni Úsměv příchodem posledního patche.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
Nepa
Coffine zda sa ze mas pravdu.
 
magot
v tom videu lítá se zapnutým nočním režimem ve dne, denní režim vypadá krapet jinak.
Od toho tam byla ta guma aby to nepřesvítilo světlo, takže je to možné. Testnu to proti zemi s bombardérem až bude čas ..
 
Nepa
Magote mas ru alebo eng kokpit? pretoze v eng je popisok opacne ako v ru a podla ru ho ma v dennom rezime. A hadam v dennom rezime ma radar intenzivnejsie svietit co v tom videu svieti velmi intenzivne takze eng popisok je nespravne.
Upravil/a Nepa dne 06-03-2019 21:00
 
magot
Nj maš recht. Maj to blbě.
 
Aces_Wild
Heatblur Simulations F-14A&B Tomcat - LAUNCH TRAILER - This is War

Video shot & edited by Adrian Caparzo for Heatblur Simulations

Song: This is War by Matthew Raetzel, remixed by Meteor for Heatblur Simulations.

YouTube Video


 
Aces_Wild
RAZBAM Simulations AV-8B N/A

AV-8B upgrade WiP

i.imgur.com/5Xs7rXQ.jpg

i.imgur.com/iONUrBq.jpg

New AV-8B NA Flight Stick, part of the upgrade

i.imgur.com/a0JlQKc.png
 
Zifi
Tohle by prospělo většině DCS modulům. Třeba na Mig-15 a F-86, Su-27 se už vůbec nedá dívat. Mig-29, P-51, Bf-109 ty jsou po úpravě textur okulahodící
 
magot
aktivní rušení z B-52
i.postimg.cc/sXdVx4gw/jammed.png

ECCM v poloze ON - rušení čátečně odfiltrováno, ty "obláčky" je rozptýlenej odraz B-52
i.postimg.cc/ZqybJM4W/unjammed.png

"locknuto" - změřena vzdálenost, s odemknutým gyrem i bez pomocného "lock" obrazce na jednu dávku zásah na 3km
i.postimg.cc/4x04kgkC/Locked-3km.png

6 dávek, jeden průlet, 3 x B-52 s rušením dole Úsměv
i.postimg.cc/fRyWrbPj/3xdown.png
Upravil/a magot dne 09-03-2019 21:23
 
magot
já si klidně jako RIO někdy zalítnu, ale budu se muset naučit všechny postupy a to chvíli potrvá ..
ještě jsem přemejšlel jestli nebude lepší namapovat si RIO kokpit na xone pad, páč tam jsou dvě páky a RIO potřebuje obě ovládat.

btw pokud budeš chtít lítat tu PG kampaň tah perským jezdcem, oni používají ještě nějaký další placený sw, nějaký to rádio, awacs a asi ještě něco ..

ještě propagace 19ctky .. NVA v Iráku
i.postimg.cc/tgRGvR4t/NVA.jpg

skyhawk & kocour
i.postimg.cc/BQGSc0HN/1.jpg
Upravil/a magot dne 09-03-2019 23:37
 
AJaromir
Za mě, hrát pozici RIO bude zřejmě zábavnější, než to pilotovat.
 
petsild
Zeptám se, může RIO převzít ovládání letounu a se strojem přistát, jestli taková situace někdy v reálu nastala?
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
magot
Saburo napsal:
študuj magote Šklebící se
tady máš start z pohledu RIO
btw. na BlueFlag kampani na PG mapě by měl kocour lítat za Peršany...

Ta poslední verze zarovnání se zdá jako nejmenší zlo Úsměv Akorát nechápu ten rozdíl mezi tím když se to zarovnává 18 minut nebo 1,7 minuty.
Btw na Blue flag by měli být trpělivější a počkat aspoň na verzi A. Verzi B nikdy Irán neměl.
 
Mira
Na BF na PG mapě, má byt F14 za red. A red jsou tam právě ti, co jsou na Kavkaze blue. Na druhou stranu nevím za kterou barvu peršani lítaj.
 
Aces_Wild
petsild napsal:

Zeptám se, může RIO převzít ovládání letounu a se strojem přistát, jestli taková situace někdy v reálu nastala?

V případě F-14 nemůže RIO pilotovat.
 
magot
Q&A former RIO F-14A
https://www.reddi...a_rio_ama/
 
magot
Community A-4E-C Version 1.3 Available Now
i.imgur.com/MdgqSMc.png

Video od Merkera
https://www.youtu...KKQEAb40Lw

Full Changelog – Community A-4E-C Version 1.3

New Features:
- Chocks now hold aircraft in place, selectable via Ground Crew Interface. Carrier starts now possible.
- RwR now integrated. Including sounds.(AN/APR-23)
- A-4E can now be launched with the catapult. (see the A4E-Community Guide for details)
- Carriers can now have TACAN and ILS. (see the A4E-Community Guide for details)
- Reworked AWRS for more accurate system simulation
- Added joystick mapping axis for inst light and console light.
- Lights inside cockpit reworked. Now “Combat Red”
- Reworked CBUs release code for more accurate simulation
- New option to change trim speed in aircraft options menu
- New implementation of the AN/ALE-29A Chaff Dispensing System.
- New mission planner options for setting options for the AN/ALE-29A programmer
- New shrike search and lock system added. Behavior is similar to AIM-9 Sidewinders arming procedure.
- New volume control for shrike and sidewinder volume (placeholder model)
- Added carrier catapult launch sounds (cockpit-only)
- New menu music by Eric Haugen
- Completely new collision and damage model. Fixes previous damage issues.
- Wheelbrakes can now be bound to a (single) Axis.
- Improved ground handling
- Options/special/A-4E: several options have been added like "hide Stick" and "trimspeed"

Bug Fixes:
- Fully functional collision mesh
- Red floodlight switch no longer stuck.
- No CTD when spawning on carrier.
- Fixed canopy visibility in cockpit when open.
- CBU visibility has been fixed.
- Huffer now works on carriers.
- Standby compass bug fixed. UV mapping of backlight rotated 180 degrees.
- Fixed RAT animation when deployed
- Fixed CBU bomblet visual placement in SUU-7 dispenser
- Fixed issue where turning a knob with the scroll wheel will cause it to jump back to the beginning when it reaches the end.
- Tweaked weight of SUU-7 dispenser
- Fixed anti-collision light switch on exterior lighting panel
- Fixed TrackIR issues

Other Changes:
- Console and Instrument Backlighting now controlled by appropriate knobs.
- AWRS now selects appropriate ripple quantities.
- Increased Pilot Size to reflect reference imagery.
- Updated keybinding. Countermeasures release is now known as the JATO firing button. Function is the same.

Weapon Systems:
- SALVO mode will now correctly only dispense one weapon from each readied station per weapon release pulse from AWRSAWRS QTY SEL will now correctly limit the number of times the weapons are released in the RIPPLE modes.
- AWE-1(AWRS) now powered from the monitor dc bus. Master arm switch no longer turns off the AWE-1
- Weapons will no longer be released from centerline station when in STEP PAIRS or RIPPLE PAIRS
- Station of equal priority are now required for weapon release in PAIRS modes.
- CBU bomblets are now released in tubes (CBU-1/A, CBU-2/A, CBU-2/B)
- Added kneeboard page for CBU config to change the number of tubes of bomblets released per weapon pulse. (CBU-2/A, CBU-2B/A)
- Added options to set CBU config from the mission planner/editor
- Tweaked start condition of weapon system when spawning hot
Important:
You need to rebind your "Throttle Axis" and "Rudder Axis".
Read the A4E-Community Guide by heclak to avoid issues with the new carrier mechanics.




Download:
https://goo.gl/DX...

update manuálu k verzi v1.3 od Heclak
https://docs.goog...sp=sharing

Project Roadmap
Going forward, there are a few features on the horizon that we look forward to development. Check out these sneak peaks at what comes next.

Visible Damage Modelling and Texturing - Fixing the collision mesh, which calculates damage taken from weapons, is just the first step in much bigger plans we have for damage modelling on the A-4E-C. Our current model does not yet have visible damage animations, something we’d greatly like to fix. Our focus will be turning to this very big feature as we head into summer.

Additional RWR Options - In real life, the A-4 was an incredibly modified aircraft, with no two squadrons operating identical aircraft in US service. Systems were mixed and match to fit the mission sets and preferences of each squadron. For our mod, we hope to introduce a greater degree of options when it comes to the RWR, whose functionality varied wildly based upon the systems used in it.

Integrity Check Issues – Multiplayer compatibility is a serious issue in the mod, and one of our most requested fixes. We’re working to resolve these fixes going forward, however we can make no promises due to the nature of the mod. The scope of our mod is much greater than others, with many points of failure with IC. We’ll continue our eternal struggle with it going into the next patch.

The features are expected to be release in a Late Summer 2019 Update. Stay tuned for more!

Upravil/a magot dne 11-03-2019 00:28
 
AJaromir
YouTube Video


 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,600,329 návštěv