May 02 2024 14:41:22
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World 2017
magot
Mira napsal:

Takže jestli to chapu dobře..Ti co si připlatí, dostanou na Kamova Igly a pár dalších vychytávek + nový kokpit a externí model a ti co ne, pouze kokpit a externí model. Sorry, ale tohle se mi moc nelíbí.

To bude asi nějaká symbolická částka .. doufám ..
 
Aces_Wild
Buďto skalní fanoušek nebo Wagsovo auto. Šklebící se

i.imgur.com/7szEPob.jpg
 
Aces_Wild
Deka Ironwork Simulations Chinese Asset Pack

We are currently making 3 ground units for CAP.
The 1st to be completed is ZBD-04A.
Another two will be unveiled once they are near complete (one is SAM).
All 3 will be drivable.

We will try our best to add ZBD-04A in Jun 5th update

i.imgur.com/8Pk8Zws.jpg
 
magot
Razbam
So, using the time we got because of the delayed DCS update we have some new features of the FM that are added to the aircraft and currently in testing:

- Model altitude indicator and variometer behavior in transonic
- Stores failure, structural limits implemented
- Corrected timing for fuel starvation when inverted
- Added engine failure when below military power and at very high altitude
- Engine off induced drag behavior

let´s see if we can have these ready for the next update.

 
Trolicek
Mira napsal:

Takže jestli to chapu dobře..Ti co si připlatí, dostanou na Kamova Igly a pár dalších vychytávek + nový kokpit a externí model a ti co ne, pouze kokpit a externí model. Sorry, ale tohle se mi moc nelíbí.

Jo, před lety to bylo tématem anekdot a vtipných prupovídek na tsku, aneb budeme si u modulů kupovat DLC v podobě výzbroje a hle, ono se to naplnilo... Teď už jen chybí k dokonalosti, aby ED vydalo DLC v podobě množství munice a strojů, které když vystřílíte / zničíte, tak si budete muset dokoupit další "dodávku". Jdu jim to navrhnout, v ED jsou takoví kokoti, že by to mohlo vyjít Úsměv

Jo a než tu někdo napíše, že to přeci nemohou dělat zadarmo, uvědomte si, že někteří toho Kamova zaplatili 2x (BS1, BS2) a teď po nich bude chtít ED zacálovat tento modul potřetí... Aby se obhájcům této ubohosti, co ED předvádí, nestalo, že si budou kupovat třeba tu F16tku taky navíckrát - v základu bez výzbroje a za příplatek s municí Mrknutí

[img]https://media.giphy.com/media/lZd4oyt1EzC3C/giphy.gif[/img] is not a valid Image.
 
Mira
No u F16 jsem dlouho přemýšlel. Nakonec ale zvítězil rozum nad srdcem Úsměv Pro to občasné blbnutí v DCS mi zatím stačí Hornet. Jen tajně doufám že do konce roku bude vybaven AG radarem, ale nějak tomu sám moc nevěřím. Ale rád se nechám překvapit.
 
Aces_Wild
Trolicek napsal:

Jo a než tu někdo napíše, že to přeci nemohou dělat zadarmo, uvědomte si, že někteří toho Kamova zaplatili 2x (BS1, BS2) a teď po nich bude chtít ED zacálovat tento modul potřetí... Aby se obhájcům této ubohosti, co ED předvádí, nestalo, že si budou kupovat třeba tu F16tku taky navíckrát - v základu bez výzbroje a za příplatek s municí Mrknutí

"Jo a než tu někdo napíše, že to přeci nemohou dělat zadarmo, uvědomte si, že někteří ten Office zaplatili 9x (95, 97, 2000, XP, 2003, 2007, 2010, 2013, 2016) a teď po nich bude chtít MS zacálovat tento Office podesátý... Aby se obhájcům této ubohosti, co MS předvádí, nestalo, že si budou kupovat třeba ty Windows taky navíckrát - v základu bez solitaire a za příplatek s poznámkovým blokem Mrknutí"
 
Aces_Wild
Eagle Dynamics F/A-18C Hornet - AGM-154C JSOW Introduction

This is an introduction video regarding use of the AGM-154C JSOW for DCS: F/A-18C Hornet. The AGM-154C is planned to be included in the next Open Beta release.

The AGM-154C is an INS/GPS-guided air-to-surface glide bomb with a BROACH penetrator warhead. It allows excellent standoff range with a powerful and accurately delivered warhead designed to defeat hardened targets.

YouTube Video




Edit: Vzhledem k vydání Fw 190 A-8 a nedostatku času na testování se JSOW odkládá na 12.6.2019.

Hey everyone,

Because our test team has been focused on the Fw 190 A-8 release, we've been unable to allocate proper testing on the JSOW before an OB release. As such, we'll need to postpone to the 12 June OB. This will also allow us time to complete integration of the JSOW A version (still working on HT fuze settings).

Thanks

Zdroj
Upravil/a Aces_Wild dne 03-06-2019 18:30
 
magot
a to beztak budou implementovat natřikrát ..
 
Trolicek

Chapu, v kazde herni komunite se najde zaslepeny blb, ktery by byl schopen obhajit i DLC v podobe lejna a za vyvojare se bit, ze ostatni jsou akorat nevdecnici Úsměv
 
magot
Aces_Wild napsal:
"Jo a než tu někdo napíše, že to přeci nemohou dělat zadarmo, uvědomte si, že někteří ten Office zaplatili 9x (95, 97, 2000, XP, 2003, 2007, 2010, 2013, 2016) a teď po nich bude chtít MS zacálovat tento Office podesátý... Aby se obhájcům této ubohosti, co MS předvádí, nestalo, že si budou kupovat třeba ty Windows taky navíckrát - v základu bez solitaire a za příplatek s poznámkovým blokem Mrknutí"

A ještě připočítej zhruba od verze 2003 šla kvalita dolů až k úplné nestabilní sračce typu office365. Takže sis nekupoval stejný produkt, ale znatelně horší ..
 
Coffin Corner
Hrdě se hlásím k těm zaslepeným blbům. Mám doma krabičku s prvním BS, dvojku jsem koupil bez možnosti slevy a na placený systém President-S se už moc těším Úsměv
Jinak v jedné diskuzi na YT se Wags vyjádřil, že hned po zmodernizování A-10 a Ka-50, přijde na řadu Su-25T. Doufám, že se u něj dočkáme něčeho podobného jako u BS2.
...taky sem si nemyslel že bych mohl sestřelit německý letadlo. Dva roky po válce se mi to konečně podařilo.
Abraham Simpson
 
Paulus
No co, v jiných hrách je to normální, vystřílej si vylepšení tanku nebo si to kup(WT). A když vyplácáš munici kup si ji, poškodíš stroj zaplať. To by v DCS taky mohlo být, né?Šklebící se
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Aces_Wild
Trolicek napsal:

Chapu, v kazde herni komunite se najde zaslepeny blb, ktery by byl schopen obhajit i DLC v podobe lejna a za vyvojare se bit, ze ostatni jsou akorat nevdecnici Úsměv

Sebekritiku bych od tebe nečekal.
 
1stCL_Fucida
Trolicek napsal:
Chapu, v kazde herni komunite se najde zaslepeny blb, ktery by byl schopen obhajit i DLC v podobe lejna a za vyvojare se bit, ze ostatni jsou akorat nevdecnici Úsměv


Bez těch osobních invektiv, jo?
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
magot
Paulus napsal:

No co, v jiných hrách je to normální, vystřílej si vylepšení tanku nebo si to kup(WT). A když vyplácáš munici kup si ji, poškodíš stroj zaplať. To by v DCS taky mohlo být, né?Šklebící se

NE
 
petsild
Trolicek napsal:


Chapu, v kazde herni komunite se najde zaslepeny blb, ktery by byl schopen obhajit i DLC v podobe lejna a za vyvojare se bit, ze ostatni jsou akorat nevdecnici Úsměv

V tomhle má Trolicek naprostou pravdu, komunita by si přeci neměla nechat všechno líbit.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
Rapier
Aces_Wild: máš pravdu v tom, že mě nikdo mě nenutí kupovat produkty v předběžném přístupu (prakticky beta hratelná verze) a chápu i důvody proč to ED dělá (peníze na vývoj, uspokojení nedočkavých fanoušků). Nicméně nic to nemění na faktu, že sotva vydají jeden produkt v beta verzi, aniž by ho stihli celý řádně dodělat (ano mluvím tu o Hornetu) už oznámí a neprodleně vydají další beta produkt (ano mluvím tu o Falconovi). Přesto, že vím, že obě letadla mají spousty společné avioniky a dalších systému, respektive velmi podobných a dá se tedy očekávat, že po dodělání Hornetu do finální verze nejspíš bude pro ED snažší dodělat Falcona, přesto všechno se nemohu zbavit dojmu, že toho Falcona šijí horkou jehlou a z pohledu time managementu mě to nepřijde zrovna moc efektivní. Nevím možná mají v ED spousty programátorů, grafiků, apod. na to aby efektivně utáhly 2 a více projektů současně... kéž by to byla pravda.
Promiň, jak že to je dlouho co byl vydaný Hornet a kdy že to bude finálně hotový? Nevidíš v tom rozdíl nebo ho nechceš vidět?! Jakožto platící zákazník ED mám právo vyjádřit svůj názor, ať se to fanouškům DCS líbí nebo ne.

Aces_Wild+Magot:
Microsoft Office vs Office 365 aneb kvalita jde dolů a user platí za totéž po x té.
Aha promiňte pánové, takže když ED vydají novou verzi DCS World (ano mluvím teď o 2.5), tak kvalita jde pochopitelně jen nahoru a proto se nám snažíte sdělit fakt, že ED musí opravit každý samostatný modul aby byl plně kompatibilní s novou verzí DCS World.
V opačném případě je totiž řada již dříve vydaných modulů (kdysi skvěle odladěných pro konkrétní verzi DCS World) jako např. Mig-21 a dalších co jsem tak slyšel od lidí co je mají, dodnes neopravených. Takže nemají si s Microsoftem co vyčítat, jak v případě DCS platformy tak v případě Office 365, jsou to platící zákazníci, kteří jsou beta testeři.

Howg.
 
magot
ED si vzali příliš velké sousto. S každým novým modulem to bude stále hůře udržitelnější.
Nicméně všeobecně 2.5 oproti 1.5 je všeobecně odladěnějši.
1.5 bylo peklo pro procesory ...
Ale ano 1.5 byly moduly které byly v cajku a teď jsou rozesraný. To je úděl ED.
 
Jumbik
Ani bych se nedivil, kdyby ED časem zavedli formu předplatného. 15$ měsíčně, máte přístup ke všemu. Lidé co si pravidelně kupují moduly určitě utratí podobnou částku a pro nově příchozí to je možnost jak si vyzkoušet, co by je mohlo bavit nejvíce.

Ať je ED jaké chce, mě na nich mrzí jen jedna věc a to, že základní kámen na kterém staví, tedy celá platforma, se hýbe kupředu jen velmi pomalu. Modulů sází více než dost. Více než jsem schopen vstřebat. Ale vylepšení základní hry je na pětiletky.

Podpora Vulkan api, nové mraky, počasí, dynamická kampaň... leze to kupředu jak šnek.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,802,090 návštěv