May 24 2019 23:14:13
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 2
Hot_Dog, Hans-Assi

· Registrovaní piloti: 2,626
· Nejnovější pilot: Balu
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World 2017
Aces_Wild
Eagle Dynamics F/A-18C Hornet - Mini-Updates

Hey everyone,

A little update on the Hornet… as mentioned before, much of the Hornet team’s time is focused on the targeting pod, JSOW, MSI for LTWS, tuning of JDAM and JSOW flight profile and autopilots, and a deep dive on the INS and GPS navigation systems. We are also working on the HARM guidance system in cases where the seeker loses track (it is currently re-targeting to a different emitter, whereas it should continue along the bearing to the assigned target). All these tasks are rather involved and not low-hanging fruit that can be coded quickly. Earlier, we focused on tasks with faster turnarounds, but these current tasks are taking longer. Development of the Hornet has certainly NOT slowed down, rather, it’s simply shifted to tasks with longer development periods.

We expect to have the JSOW, BRU-55A/A, and MSI for LTWS available later this month, and the targeting pod will start internal testing later this month, with a planned release in June.

- Wags

Zdroj

magot
AJaromir napsal:
Takže se od toho ED logicky distancuje.

Hmm taky jsem to čekal. Snad mu zaplatěj aspoň dobrýho právníka. Sedět kvůli manuálu na áčkovýho falcona by byla fakt smůla ..

Aces_Wild
magot napsal:

Hmm taky jsem to čekal. Snad mu zaplatěj aspoň dobrýho právníka. Sedět kvůli manuálu na áčkovýho falcona by byla fakt smůla ..

Jó, kdyby to byla jenom F-16A...
i.imgur.com/nOXNcRy.png

magot
by mě zajímalo jak se dostane manuál raptora na ebay

Saburo
To obvinění se týká pokusu vyvézt ty manuály ven z USA a spiknutí za účelem obejití zákazu vyvézt ty dokumenty z USA bez povolení a asi i do země (Ruska) kam je naprostý zákaz vyvážet tyto dokumenty.

Není tam psáno, že ten manuál na F-22 koupil na e-bay.

LesniHU
Me by spis zajimalo, jestli dotycny vubec vkrocil na uzemi USA - to obvineni jsem jen prolitnul, mozna to tam je, ale prislo mi, ze jen opakujou, ze udelal na foru request a posilal to ten amik. Pokud ne, pak by me zajimalo, jak muze nekdo porusovat zakony statu, jehoz neni obcanem a na jehoz uzemi neni, obvineni v tom smeru otevira dost velkou plechovku cervu.

magot
Byl vydána žádost o vydání O.M.T. do Gruzie:
http://kslnewsrad...-doc-3.pdf
Zda ho reálně zatkli v Gruzii a vydali ho do států jsem se nikde nedočetl ..

Aces_Wild
magot napsal:

Byl vydána žádost o vydání O.M.T. do Gruzie:
http://kslnewsrad...-doc-3.pdf
Zda ho reálně zatkli v Gruzii a vydali ho do států jsem se nikde nedočetl ..

He was charged in a sealed indictment June 15, 2016, but could not be arrested until this year
after he traveled to Georgia and that nation agreed to extradite him. Russia does not have an
extradition treaty with the United States.

Aces_Wild
Eagle Dynamics F-16CM Block 50 Fighting Falcon

i.imgur.com/Y8t0MRl.jpg

magot
začátek konce Falcona BMS ..

Mira
Jak pro koho Magote Úsměv

Ale jinak moc hezky. Sice mi tam trošku chybí ten černy panel kolem těch motorových budíků, jako to má ta AM verze na obrázku. Protože ty se myslím v ramci modernizace montovaly i do Blocku50, ale to už je jen taková drobnůstka..
i.imgur.com/VynOjfT.jpg
i.imgur.com/uXwlz9j.jpgi.imgur.com/pS0mrH3.jpg

Aces_Wild
i.imgur.com/qFyGcF8.jpg

i.imgur.com/YWusAk3.jpg

------------------------------------------------------

Edit: NineLine na Hoggitu:

I feel like the Viper will be here soon than later, I just don't have a number, date, time I can or should share.

Že by to fakt dali ještě tento rok? Úsměv

------------------------------------------------------

Edit2: Wags informuje, že zítra bude k F-16C více info:

Nothing in the image is placeholder. All is operational and in the game.

As mentioned earlier, our work on the Hornet has allowed us to much more rapidly develop the Viper.

More news tomorrow...

Upravil/a Aces_Wild dne 16-05-2019 18:16

Mira
Však říkám, že v rámci modernizace. Stejně jako digitalní HSI. Viz :
YouTube Video

Neříkám, že Block50 má tohle od začátku vyroby.

A tento rok ? Bylo by to hezký, ale předpokládám, že dokud nebude F18 v top stavu, tak to asi nedají.

Mira

Edit2: Wags informuje, že zítra bude k F-16C více info:

Nothing in the image is placeholder. All is operational and in the game.

As mentioned earlier, our work on the Hornet has allowed us to much more rapidly develop the Viper.

More news tomorrow...

Mrknutí Tak to jsem hodně zvědavej.

Coffin Corner
K čemu je v tom videu o F-16 ten přidavný panýlek na levé straně?
...taky sem si nemyslel že bych mohl sestřelit německý letadlo. Dva roky po válce se mi to konečně podařilo.
Abraham Simpson

Saburo
ten Kanadský pilot tam přesně říká co to je
"...one of unique test F-16.."
tak k čemu tam bude ten panel s přepínači a lampou když ta mašina slouží k nějakým blíže nespecifikovaným testům?

Podle takové "upravené " mašiny hodnotit jestli je/bude DCSková F-16 namodelovaná přesně? Nebo podle MLU (obzvláště když je to upgrade hlavně Evropských Aček block15/20).
no nevím, asi bych podle nich nesoudil Úsměv

Mira
Ale já neříkám, že to není namodelováno přesně. Jen že ta verze s tím černým panelem se mi líbí víc Mrknutí
Co mně spíš mimochodem trochu zaráží, že RF přepínač je v režimu QUIET, ale FCR nám signalizuje RDY. No, jsem co se týče toho prohlášení

Nothing in the image is placeholder

trochu opatrný Úsměv

Trolicek
magot napsal:

začátek konce Falcona BMS ..

Trošku odvážné tvrzení. Jeden model letadýlka do prázdné platformy těžko může konkurovat komplexní simulaci kolem tohoto stroje v BMS. To je jako tvrdit, že když by takový model přišel do FSX, tak to bude taky konec BMS. A nebo ještě lépe - že díky WWII strojům v DCS je snad DCSko druhoválečný simulátor ve stylu BoX...

magot
Pro F-16 DCS rozhodně DCS prázdná platforma není. Pro WWII to je bída o tom žádná ..
BMS má jednu výhodu, např. simulace BVR boje tam je možné simulovat víceméně korektně. Netřeba se kysele ksichtit na retardovaný dosah amraamů, sparrow a podobně ..
Prostě nepodléhá omezením a regulacím.
A dynamické kampaně z BMS asi překonány nebudou. Ale zbytek bude už jen ošuntělá škareda jako starej šturm po kterej ani pes neštěkne.
Nicméně to má ještě čas a zatím lepší simulace F-16 není Úsměv Ale až to vyjde v DCS přepokládám že většina BMSkařů si tu DCS verzi ze zvědavosti pořídí a časem už u toho zůstane..
Upravil/a magot dne 17-05-2019 10:03

Mira
Tak určitě si F16 v DCS pořídím, ale BMS budu lítat dál. Taky jsem si myslel, že když si pořídím F18, že už se k BMS nevrátím a ejhle Úsměv Holt ta kampan prostě neomrzí. A on vyvoj BMS bude stejně ukončen, protože vyvojový tym ma před sebou poslední a nejtěžsí ukol a to je přechod na DX11 a nový engine, který by měl přijít s verzí 5.0 což bude poslední a konečná fáze vyvoje BMS. Ale i přesto, že na enginu se už pracuje, vydání je ve hvězdách.

Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-05-2019 17:12
Tak to bych si dovolil nenavrhnout 28.6.2019, protože to bude v Mostě Euro NASCAR.

22-05-2019 15:09
Bobře, nemůžeš ty, nebo nemůže ta hospa? Nešlo by to jinde, jindy, apod.? Kdybych věděl kde by to vyhovovalo, klidně to budu zařizovat já.

21-05-2019 20:28
TS mě hlásí že mám perma BAN... reasen: nickname můžete mě na to mrknout pls? ani nevím že bych byl někdy na TS SVK

18-05-2019 20:40
Smutný Ani nejaka minimalni varianta typu oznamim termin a postarejte se sami?

18-05-2019 19:01
HANÁ NENÍ

17-05-2019 18:22
Někdo s podpisem to zkazil. Nepište tam sakra.

17-05-2019 18:12
Magote, teď, teď tam najsou obrázky ani v podpisu a je to rychlé.

17-05-2019 17:04
2019

17-05-2019 16:48
To bylo pozvání?

17-05-2019 16:36
haná

22,113,373 návštěv