May 02 2024 05:25:32
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
DatavCZ
Aces_Wild napsal:

DatavCZ napsal:
Ahoj, nemáte nějaké dobré nastavení pro ATI. díky

Používám následující (A10-7850k + R9 380 4GB, 2x4GB RAM):

i.imgur.com/FN8sd3q.png

Ve hře pak:

i.imgur.com/B6f68uK.png

s tím, že BoS ignoruje nastavení cílového FPS v Radeon profilu. I přes zámek na max 60 FPS musím mít VSYNC zapnutý, jinak se vlní obraz. 8xEQ (Enhanced Quality) pak nabízí ještě kvalitnější obraz než klasické 8x. Režim vyhlazování "Supervyhlazování" pak obdobně nabízí kvalitu na úkor výkonu. I přes toto nastavení funguje BoS obstojně. V případě nízkého FPS pošteluj jak samotné vyhlazování tak i jeho režim.


Díky podívám se na to
 
Baron
Novy Developer Diary. Teda ta nova 110ka vyzera sakra mnamozne. Uz sa neviem dockat.

https://forum.il2...ntry432034
Hals - und Beinbruch!
 
Rumcajs
No ta stodesítka má vytažené kladélko a chystá se asi kopulovat nějaký tančík, ne?
Non est specifica
 
CSW_Cassius Chaerea
Tož 37čku vidím, dvě mg 151 pod trupem vidím, ale kde jsú mk 108?
 
Fiks
Rumcajs napsal:

No ta stodesítka má vytažené kladélko a chystá se asi kopulovat nějaký tančík, ne?


Vona ho umí i zatáhnout? Vyděšený
 
Rumcajs
Fiks napsal:

Rumcajs napsal:

No ta stodesítka má vytažené kladélko a chystá se asi kopulovat nějaký tančík, ne?


Vona ho umí i zatáhnout? Vyděšený
Tak snad i jo, ale prý ty stodesítky trpěly na priapismus.
Non est specifica
 
Art
DD super. Jsem rád, že NVidia bude spolupracovat. Ohledně odolnosti, tak mě nejde furt do hlavy co ta Peska vydrží. Dost mě připomíná B 17. Menší dotaz, fungují ve hře Minengeschoss? Jinak Han se vyjádřil takto: "MeoW.Scharfi, on 02 Dec 2016 - 03:26, said:
Hey,

actually the damage model is pretty accurate BUT in fact russian planes take much more beating than german planes.

It disappoints many german sided players.

Han
Hey
Fact that all russan figters have weaker flight characteristics than german fighters is disappoints many soviet sided players. But we still do our simulator historicaly without any ballance.
Same here with your questions.
Russian planes have wooden airframe, wooden airframe have 2.0 reqired margin of durability. While metall airframe have 1.4 margin of durability. Plus Bf 109 have 1 longeron wing while La-5 and Yak-1 have 2 longeron wing. AND THIS why german planes supreme in flight characteristics - they're LIGHTER while engine have same or close power.
You want to force us to make unrealistic ballanced simulation? No, we will not."
 
1stCL_Fucida
Otázka o voze, Hanova odpověď o koze.

Ano, celé to působí tak, že Minen-Geschoss nefungují.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Bierglass
Nemá někdo zkušenosti jestli servery Boska běhají také na LINUX
 
Baron
Novy Developer Diary ohladne zmien vo FM pre Focke-Wulf:

https://forum.il2.../?p=434343
Upravil/a Baron dne 20-01-2017 19:51
Hals - und Beinbruch!
 
310_cibule
Baron napsal:

Novy Developer Diary ohladne zmien vo FM pre Focke-Wulf:

https://forum.il2.../?p=434343


No, to jsem zvědav. Ani ne tak na to, co se změní (stejně bych to nepoznal), ale na flejmy, které to vyvolá :-)
Upravil/a 310_cibule dne 20-01-2017 20:02
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Novotny
To zas bude besídka co Cibule. Všude krev a zvratky a spousta nádherných slov. Hotovej ráj na zemi to bude. Mrknutí
 
magot
když jde o fockewulf je v sázce všechno, celej simulátor Šklebící se
 
Art
magot napsal:

když jde o fockewulf je v sázce všechno, celej simulátor Šklebící se

Přesně tak Šklebící seCool
 
Mira
Chlapi, hlavně modří, chci se jen zeptat..vás to baví, lítat na Expertu, při takové početní převaze ? Nehledejte za mojí otázkou nic špatného, jen mně fakt zajímá váš nazor..naše skromná partička tam právě přestala chodit, protože lítat 50vs20 nas moc nebavilo a právě probíhá palácová revoluce a jednání o přestupu na druhou stranu, ale tam se nám zas nechce ze zjevně jasných důvodů Šklebící se koho by bavilo furt lítat zasobování Úsměv
Nemyslíte si, třeba, když už dostanou modří F4, že by si červena strana zasloužila aspon toho Jak1(69)..možná by to natahlo víc lidí..nevím..
Mně by se třeba líbil tento set..od začátku kampaně - I16, Mig3,Lagg3 + E7, F2.. později přidat P40+MC202..pak Jak1+F4...La5+G2,FW190 a nakonec přidat Jak1B+G4..
To samé na TAW..tam přidaj na mapu F4 a vlastně dvě kompletní mapy lítala proti LaGGu, než přišel Jak1(69)..
Přeci mi nechce nikdo namluvit, že se toho Jaku modří tak bojí Úsměv
Upravil/a 1stCL_Novotny dne 21-01-2017 16:19
 
Rumcajs
Hehe, ona by to byla vůbec mnohem větší švanda, kdyby se za obě strany prostě vynechaly F4, F2, G2 a Jaky 1. Protože souboje FW190, Macchi a E7 versus La 5, Mig 3 a LaGG 3 by měly mnohme větší náboj. Každý to letadlo je v něčem dobrý a v něčem zas ne.

Tyhle uber stroje jako F4 a Jaky kurvěj hru Cool
Non est specifica
 
CSW_Cassius Chaerea
Mira napsal:
Mně by se třeba líbil tento set..od začátku kampaně - I16, Mig3,Lagg3 + E7, F2..
To by si tam chtěl dát to nejlepší letadlo ve hře proti těm nejslabším náckům?
 
Mira
No vidíš, a pro mně , jakožto pro nováčka je to jedno z nějtěžších letadel..
Takže, třeba ty, by jsi to nechal tak jak je to momentálně nastaveno ?
 
CSW_Cassius Chaerea
Jo. Planeset je létatelný pro obě strany, tam chyby nehledej.
 
Mira
Tak kde je potom ta chyba? Proč takový unbalanc? Proč to ti lidi za rudé nelítají? Když je teda planetser fair..Napadá tě něco ?
Ale třeba začnou..
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,799,712 návštěv