May 17 2024 06:53:23
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
310_cibule
Nic tak krásného už člověk v životě nezažije...

Zejména když si ve finále při startu vypne v bé pětadvacítce jeden motor, narazí kvůli tomu do rolujících kolegů a pár jich zabije. Nádhera : )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Alan Grey
310_cibule napsal:

Nic tak krásného už člověk v životě nezažije...

Zejména když si ve finále při startu vypne v bé pětadvacítce jeden motor, narazí kvůli tomu do rolujících kolegů a pár jich zabije. Nádhera : )


Souhlasím. Nálet na Berlín byl taky masakr. Nedoletěl jsem... flak.

Nicméně zpět k IL2 GBS... mapa Normandie...
Možná bude možnost použít z části tohle:

riseofflight.ru/m/store/misc/ECMap_w800.jpg

a potom by se vývoj urychlil. Tato mapa v RoF je moc pěkná.
 
http://www.alan-grey-page.cz/
1stCL_Novotny
Úsměv
 
magot
Ano Alane, ona tam ta mapa už dávno existuje. Takže copy/ paste, zvolili cestu minimálního odporu.
Což je z bussines a zlatokopeckého pohledu oukej Úsměv
Upravil/a magot dne 28-11-2019 11:15
 
310_Snakes
Tak jsem si opět prohlídnul video k "Invazi". A mimo skvělých vzpomínek jsem si všimnul, že s příchodem BoN budeme mít vsechna letadla, která byla ve videu k Invazi (byť některá jen jako AI). Fuči, až doděláš diplomku, moh bys oprášit pravidla Invaze a dáme si repete Mrknutí Šklebící se
www.311raf.com/images/signature/sigsmall_Snakes.jpg
 
Baron
to Magot: Mýliš sa.
Hals - und Beinbruch!
 
magot
310_Snakes napsal:

Tak jsem si opět prohlídnul video k "Invazi". A mimo skvělých vzpomínek jsem si všimnul, že s příchodem BoN budeme mít vsechna letadla, která byla ve videu k Invazi (byť některá jen jako AI). Fuči, až doděláš diplomku, moh bys oprášit pravidla Invaze a dáme si repete Mrknutí Šklebící se

Jen už specku nikdo neudělá. Protože BOX je ne-user-friendly na spouštění private serverů a dělání misí takže prozatím proběhlo za těch x let co BOX existuje přesně 0 specek.
Takže ty svoje výpočty škrtni, protože žádná specka pravděpodobně nebude.

A přitom specky by bylo to nejlepší z BOXu kdyby to teoreticky někdo celé rozchodil ..
Upravil/a magot dne 28-11-2019 11:24
 
magot
Baron napsal:
to Magot: Mýliš sa.

jj bude jiný výsek, textury stejně musej předělat .. a hlavně ty útesy Šklebící se
 
1stCL_Fucida
magot napsal:

310_Snakes napsal:

Tak jsem si opět prohlídnul video k "Invazi". A mimo skvělých vzpomínek jsem si všimnul, že s příchodem BoN budeme mít vsechna letadla, která byla ve videu k Invazi (byť některá jen jako AI). Fuči, až doděláš diplomku, moh bys oprášit pravidla Invaze a dáme si repete Mrknutí Šklebící se

Jen už specku nikdo neudělá. Protože BOX je ne-user-friendly na spouštění private serverů a dělání misí takže prozatím proběhlo za těch x let co BOX existuje přesně 0 specek.
Takže ty svoje výpočty škrtni, protože žádná specka pravděpodobně nebude.

A přitom specky by bylo to nejlepší z BOXu kdyby to teoreticky někdo celé rozchodil ..


Jsem naprosto přesvědčený, že nemáš pravdu. V BOX neproběhla žádná velká specka ne proto, že by BOX byl blbou platformou, ale proto, že specku prostě nikdo neudělal. Jestli se ale nepletu, tak ty jsi se Magote speciálek neúčastnil, ne? Ty jsi mezi roky 2004 a 2011, kdy jsme tyhle velké akce pořádali, online nelétal buď vůbec, nebo málo? Nebo možná pod jiným nickem?

Ale Speciálky byly jen vrcholem ledovce obecně silné a zdravé komunity. Teď je speciálka neudělatelná ne kvůli platformě, ale kvůli lidem.

Jo Snaku, jednoho dne se může stát cokoliv Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
rudidlo
burnes napsal:
... a poté mě od compu vyndala manželka že to prej stačí.

Je mi te lito.
burnes napsal:
A k tomu nastavení ještě jednou DĚKUJU za pomoc, ten sim je na ovládání dost náročnej a novej hráč raději sáhne po hrách jako je WoWP , WT a nebo jim podobné protože je to jednoduchý a hlavně ZADARMO a za pár let zjistí že na mikroplatbách jim tam poslal nekolik ( možná i desítek ) tisic.

Ja jsem hral sim ve WT jen proto, ze jsem stary komp na kterem jsem hraval stareho Sturma dal na charitu a laptop nic jineho neutahl. Jedine prachy co ode me za dva a pul roku videli byly dva dolary za zmenu prezdivky.

Zato do noveho Sturma uz jsem nacpal par desitek liber, mozna uz ke dvema stovkam za dva mesice.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
rudidlo

Diky Fuci za rady a preji ti at se ti s plinkama lita stejne tak dobre jako ve virtualnim nebi. No a drzim palce s tou skolou.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
606_Druindin
Fuči v dnešní době, kdy stará komunita dospěla do fotříků, workoholiků, alkoholiků a kdovíčeho dalšího je těžky udržet v aktivitě aspoň část bývalých členů. O nových pilotech se nám tak akorát může zdát. To je štěstí, když se uchytí jeden z pěti v rámci pětiletky.
O tom, že by si někdo našel čas na budování servru a obsahu pro něj nemá ani cenu psát. Dneska už se to dá udržet jen na dobré náladě skrz TSko, web, videa a okořenit to nějakou soutěží. A je v celku jedno jestli někdo sbírá airkilly, groundkilly, nebo virtuální medaile a hodnosti.
 
rudidlo
Art napsal:
Nejlepší by pro nás bylo kdyby si je vzal pod křídla Microsoft propůjčil byl jim ten nový engine a dal jim menší finanční injekci. Jóo to by bylo Vyděšený

Proc by to proboha delal? Jako ze by delal Microsoft konkurencni produkt svemu Flight simulatoru?
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
1stCL_Fucida
Díky Rudidlo Úsměv

Jo Druindine, jenže já si před nějakými těmi 16 roky řekl, že mi nestačí to, co psali tehdejší fotříci a workoholici: "Že vlastně stačí udržovat náladu přes TS a rozdat si na konci měsíce medaile Úsměv ". My prostě musíme být nejen doplněni, ale i nahrazeni dravým mládím, stejně tak, jako jsme my začali doplňovat a posléze nahrazovat "Ty staré" před téměř dvěma dekádami. Jen je možný, že skončíme bez náhrady Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
rudidlo
magot napsal:
Protože BOX je ne-user-friendly na spouštění private serverů a dělání misí ..

Muzes to prosim rozvest? Dekuji.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
magot
rudidlo napsal:

magot napsal:
Protože BOX je ne-user-friendly na spouštění private serverů a dělání misí ..

Muzes to prosim rozvest? Dekuji.


To je jednoduché. Servery sice už teoreticky spouštět jdou. Pár lidí to už i umí.
Ale fakticky nejsou cz servery. Nedělají se specky. Neexistuje něco jako byla předtím u starého šturma (a jde to takto i u DCS), že existoval spoustu cz, sk a jiných private serverů.
Neexistuje že by sis pohodlně zbastlil v editoru misi. A pak ji jednoduše spustil online, a s kamarády si ji zalétl (zaheslovanou).
Ta komunita žije prostě jen na těch public serverech, protože jí nic jiného nezbývá.
BOX je na toto udělanej tak debilně, že pokud bys chtěl spustit server a udělat si misi (což jde) a lítat jí online, tak se na to každej vysere protože to je hroznej voser.
Proto se dodnes neletěla žádná specka v BOXu na nějakém cz/sk serveru.
Upravil/a magot dne 28-11-2019 12:00
 
606_Druindin
1stCL_Fucida napsal:

Díky Rudidlo Úsměv

Jo Druindine, jenže já si před nějakými těmi 16 roky řekl, že mi nestačí to, co psali tehdejší fotříci a workoholici: "Že vlastně stačí udržovat náladu přes TS a rozdat si na konci měsíce medaile Úsměv ". My prostě musíme být nejen doplněni, ale i nahrazeni dravým mládím, stejně tak, jako jsme my začali doplňovat a posléze nahrazovat "Ty staré" před téměř dvěma dekádami. Jen je možný, že skončíme bez náhrady Úsměv


No nevim esli to RanníSokol všechno zvládne Šklebící se
Asi bysme mu měli sehnat ještě nějaky posily. Zatím co sme zkusily tak nám moc nezafungovalo, ale napadá mě, že jsme ještě nezkusily "masivní, ale opravdu masivní letákovou kampaň" Úsměv

YouTube Video



 
Alan Grey
Ahoj Barone Šklebící se (První jsem napsal Magote.... už z toho BoX magořím Šklebící se )

mám na tebe dvě otázky. Budu rád zda budeš schopen alespoň trochu odpovědět.

1. Radiokomunikace - plánuje se něco podobného jako bylo v IL2 1946? To co je momentálně v IL2 GBS je pro SP hráče špatenka... a já jsem především SP hráč.
2. Mapa Bodenplatte - dojde někdy v budoucnu k přepracování mapy? Tohle je fakt velký nedodělek (dle mě je tlačí finance, a pokud by spustili předprodej BoN dříve, než by byla ukončená BoBp, spoustu lidí by to asi zarazilo).

Díky
Upravil/a Alan Grey dne 28-11-2019 12:21
 
http://www.alan-grey-page.cz/
Art
rudidlo napsal:

Art napsal:
Nejlepší by pro nás bylo kdyby si je vzal pod křídla Microsoft propůjčil byl jim ten nový engine a dal jim menší finanční injekci. Jóo to by bylo Vyděšený

Proc by to proboha delal? Jako ze by delal Microsoft konkurencni produkt svemu Flight simulatoru?


Jakou konkurenci? FS je čistě civilní simulátor. O druhé světové tam nebyla ani zmínka. Navíc Micro. slíbilo podporu módů.
 
Mira
Jenže dnešní doba a nabídka na trhu her, bohužel moc dravému mládí nenahrává. A spousta toho dravého mládí dá přednost DCS před BoX. Proč? Netuším. Já sám, stále přebíhám mezi zmíněnymi tituly a do toho navíc BMS. A jak už kdosi zmínil nade mnou. Investovat další peníze do pedálů, joystiku a ruzných těch rozhlížedel, je větší zlo, než klavesnice a myš za pár šupů, která ti stačí na kdejakou FPShru.Navíc potom skočit na server, kde se prohání jeden veterán vedle druhého a člověku nedají pořádně čuchnout jednoho taky odradí. Ale to už je jiná písnička.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,891,025 návštěv