May 07 2024 19:41:34
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
Ajvn
No dyk. A taky mám pocit , že i když to samé provedu v pětkovém spitu, který točí na pětníku, tak mám tmu taky později. Ž by byly nasimlé ty dvoupatrovéÚsměv pedály?
 
Mira
Ze by to uměli až takhle nasimulovat?
 
Ajvn
A nebo je to tím že mi béefko nedovolí tak prudce zarvat zatáčku.
Ale zkoušel jsam na Berloze. Lavina točila prudce nahoru a doleva . Měl jsem sice šedo, ale utočil jsem ji a sundal. Nějak se mi zdá, že jsem tohle před tím nezažil.
 
Ajvn
Jo a taky v Jaku se mi zatmí v mžiku oproti výše zmiňovaným.
 
1stCL_Fucida
109 tuhne víc, než cokoliv jiného. tzn. nástup do té zatáčky nebývá ani zdaleka tak rychlý a přetížení není tak vysoké. Tak jako tak je chyba tohohle měření šílená a nemá smysl to takhle provádět.

V podstatě jediný způsob, jak si tohle aspoň trochu přesněji ověřit, je: Sejít se s někým dalším na TS, zavěsit se 10 m za něj a přesně kopírovat jeho zatáčku při konstantních rozdílech v rychlosti mezi vámi oběma. Ve starým Šturmovi ještě pomáhalo pustit kouře a letět v jejich dráze. No a pak už jen mudrujte, komu se pilot vypnul dřív Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_SaBot
1stCL_Fucida napsal:

109 tuhne víc, než cokoliv jiného. tzn. nástup do té zatáčky nebývá ani zdaleka tak rychlý a přetížení není tak vysoké. Tak jako tak je chyba tohohle měření šílená a nemá smysl to takhle provádět.

V podstatě jediný způsob, jak si tohle aspoň trochu přesněji ověřit, je: Sejít se s někým dalším na TS, zavěsit se 10 m za něj a přesně kopírovat jeho zatáčku při konstantních rozdílech v rychlosti mezi vámi oběma. Ve starým Šturmovi ještě pomáhalo pustit kouře a letět v jejich dráze. No a pak už jen mudrujte, komu se pilot vypnul dřív Úsměv.


jde to i sofistikovane pomoci TacView, kde se dostanes na konkretni hodnoty pretizeni :-)
 
1stCL_Fucida
To jo, ale tam to čteš až zpětně, ne (=> tzn. udělat hodně měření, než se trefíš do podobných hodnot G)?

Nebo se ten údaj dá promítat nějakým overlayem přímo na displej v reálným čase?
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_SaBot
Z duvodu cheatovani nejdo oba programy pustit na jednom pocitaci najednou.
Spis bych to resil tak, ze zacnu tocit a spustim kulomety, jakmile dostanu blackout, tak prestanu strilet.
Strelba je v TacView videt, takze jakmile dojde k jejimu preruseni, tak odectu hodnotu pretizeni.
 
1stCL_Fucida
To by taky šlo, ale ještě tam bude haprovat rychlost, s jakou se do toho přetížení dostaneš. Trochu se bojím, že tím dostaneme další velkou chybu měření a jednou přestaneš střílet na 8 G a podruhé na 6 G.

No, tak jako tak si nemyslím, že se tvůrci crcali s čímkoliv jiným, než nějakou elementární modelací AntiG kalhot u Amíků Úsměv.

Btw: Přijdeš v pátek zapít do Cobolisu mladýho "Bruna" Berryho? Já večer předtím doberu antibiotika, tak by měla být sranda Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_SaBot
pretizeni je jenom jedno, ne?
to za jakych rychlosti ho dosahnes by melo byt jedno

P.S: uvidim, jak mi to vyjde casove.
Upravil/a 1stCL_SaBot dne 06-11-2019 09:52
 
Art
Také si myslím, že to bohužel "nainstalovali" jen amíkům, ale uvidíme co nám řekne Baron. Každopádně by nebylo špatné vznést podmět aby to dali letadlům, která to umožňovala. Hodně by se změnilo Úsměv
 
Mira
No včera jsem po hodně dlouhé době lítal online a v Tempestu jsem byl furt v blackoutu, narozdíl od toho týpka za mnou v K4. Takže něco musí být špatně Šklebící se
Co mně ale fakt sejří, je ten scutering co mám. V offlinu mi to jede hladce jak po másle , ale na tom KOTA serveru, no škoda povídat. Low Latency na On a nic moc extra to nepomohlo. K čemu je v Graphics menu ta fičura Full Dynamic Cosi ? Tu jsem měl na 1.1. 1080Ti a 7700K..fakt netuším co s tím. Spouštět raději přes Launcher, nebo přímo přes exe ?
To už to DCS mi jede plynuleji Zamračený
Upravil/a Mira dne 06-11-2019 10:11
 
Hot_Dog
Jestli že se říká, že Anti-G oblek dovolil pilotovi kroutit v průměru o 1-2G více, než bez obleku, pak bych tak odhadnul, že nohy nahoře u němců, či na pedálech spitu dovolili tak v průměru o 0,1-0,2G více, možná v optimistickém případě 0,2-0,4G. Kdyby tomu bylo jinak, tak by se nikdo nesral s Anti-G oblekama a prostě dával pilotovi nohy nahoru.

Naopak si ale myslím, že tu zvýšenou polohu maj v BoX nasimulovanou (není to nic složitého pro anti-G oblek k funkci závislosti uspávání na G a čase přidat konstantu "A" a pro zvýšené nohy konstantu "B"Mrknutí A přijde mi, že to s těma zvýšenejma nohama zase přehnali a dali tomu skoro stejnou váhu jako Anti-G.

Mám němce za sebou, pomalu mu utahuju, postupně až na hranici uspání, on za mnou jede na stejné rychlosti stejnou trajektorii a furt tam drží a drží a drží, nakonec ho teda urvu, ale kdyby byl rozdíl mezi náma to 1G, musel bych ho urvat daleko dřív...
 
Baron
Skúšali sme P51 vs Fw10d9. Pilot v Mustangu vydržal dlhšie bez blackoutu ako pilot vo Fw. Lietali sa vo dvojici rovnaké manevre bez streľby. Tam, kde pilot Mustangu ešte stále ako-tak videl, pilot Fw už sníval. Rovnaké manévre, rovnaká rýchlosť.

P. S. Pripravte si miesto na disku.
Upravil/a Baron dne 06-11-2019 15:10
Hals - und Beinbruch!
 
606_Druindin
Miro máš něco špatně, mě to včera jelo v pohodě a to mám "jen" 6500K & 980ku
Low Latency dej na ultra.
 
310_cibule
Urááá!
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hot_Dog
Barone souhlasím, když mě němec dostatečně dlouho nechá, nakonec ho uspím nebo mě musí pustit, vydržím více... Jen mi subjektivně přijde opravdu malý rozdíl proti nim, čekal bych prostě větší. Nalítáno toho mám za poslední měsíc opravdu docela dost, v takovéhle situaci sem byl nespočetněkrát, není to postřeh z jednoho nebo dvou případů.

Na druhou stranu, je to subjektivní pocit, někteří modří mají zase subjektivní pocit, že by zase oni měli vydržet ještě víc než aktuálně vydrží, takže ve výsledku to možná je docela dobře... Mě osobně současná implementace nijak neuráží a přijde mi OK, můžu říct, že sem s ní i spokojen...

PS: Díky Barone, místo na disku připraveno, doufám, že patch nebude mít 30GB, pak bych začínal mít problém:-D
 
saldy
Trimy ve Fw 190 jdou dát jen na osu? Já bych raději zůstal u tlačítek Úsměv Jo a chtělo by to přidat i F verzi.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
310_cibule
FW nemá trimy, nebo jo?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Baron
Trimy na Fw na osu nedáš. Iba na tlačítka. Apropos - Fw trim nemá, ale ma Adjustable stabilizer.

Pre Saldyho - máš tam aj verziu F aj verziu G.
Hals - und Beinbruch!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

34,832,726 návštěv