April 16 2024 16:56:15
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 1
310_cibule

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
1stCL_Werner
Byla to skvělá skvělá střelecká platforma, když to sehnalo Emila, Emila letícího o 2 km níž, Emila letícího o 2 km níž v levelu. A pak tu byly ty ostatní situace....a pak Hurricane zajistil spolehlivé výsledky.
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
CSW_Cassius Chaerea
Tak nějak. Máme ve hře už spoustu letadel, která si můžou dovolovat jen na letadla co letí níže (p-47, LaGG). Jenom ten Hurricane má tak tlustý křídlo že ani v tom divu nedožene stoupající befko, aby uplatnil svojí skvělou střeleckou platformu, co má ve svém skvělém křídle, se kterým může jinak dělat spoustu skvělých věcí, třeba skvělé pomalu stoupat, skvělé pomalu točit, skvělé pomalu divevovat, skvělé pomalu letět. Prostě samá pozitiva a sociální jistoty.
Upravil/a CSW_Cassius Chaerea dne 19-10-2019 13:30
 
Hot_Dog
V tom případě, až něco sestřelim Hurricanem online na TAWku, tak budu za strašnýho borce?! Šklebící se
 
CSW_Cassius Chaerea
Hot_Dog napsal:

V tom případě, až něco sestřelim Hurricanem online na TAWku, tak budu za strašnýho borce?! Šklebící se
Rozhodně za většího než v P40, LaGGu. A když to i přežiješ tak budeš za většího borce než v Išaku. Úsměv
 
606_Druindin
Tak onehdá byl Herr Major v Fw190ce sestřelen rozjetym Hurrim MkIIc s tlustym křídlem. Sice to byl jinej simulátor a jiná doba, ale Alllite je dodneška za strašnýho borce Šklebící se
 
Mira
Hoši jak nastavím v offlinu at vidím pouze kompas ? Bud vidím kompletní udaje o letu, nebo nic..
 
606_Druindin
Pokud ještě někdo bojuje s mikroškubancema a "Low Latency Mode" na "ON" mu pomohlo jen částešně. Tak si to přepněte na "ULTRA". Včera jsem to na radu Hot_Doga udělal a mikroškubance zmizeli úplně.
 
1stCL_Werner
606_Druindin napsal:

Tak onehdá byl Herr Major v Fw190ce sestřelen rozjetym Hurrim MkIIc s tlustym křídlem. Sice to byl jinej simulátor a jiná doba, ale Alllite je dodneška za strašnýho borce Šklebící se

No to jen potvrzuje náš názor. Bylo to jednou a kdysi dávno a dodnes na to vzpomínáte. To my nepočítáme na jednou, my na to máme směrovky Úsměv
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
Baron
Mira napsal:

Hoši jak nastavím v offlinu at vidím pouze kompas ? Bud vidím kompletní udaje o letu, nebo nic..


Chod do nastavenia misie a tam si nastav co potrebuješ.
Hals - und Beinbruch!
 
Mira
Baron napsal:

Mira napsal:

Hoši jak nastavím v offlinu at vidím pouze kompas ? Bud vidím kompletní udaje o letu, nebo nic..


Chod do nastavenia misie a tam si nastav co potrebuješ.


Jo to jsem udělal, ale za boha se mi nedaří nastavit přesně to co potřebuju. Položka Instrument panel. Jak říkám. Buď vidím všechno ( kompas, rychlost, výšku, počet náboju ) nebo nic. A já chci vidět pouze kompas Smutný A takové nastavení jsem nenašel.
 
1stCL_Werner
V nastavení mise to musí být vypnuto a ve hře dej escape a v basic nastavení tsi zapni instrument panel a měl by tam být jen ten kompas.
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
Baron
Mira napsal:

Baron napsal:

Mira napsal:

Hoši jak nastavím v offlinu at vidím pouze kompas ? Bud vidím kompletní udaje o letu, nebo nic..


Chod do nastavenia misie a tam si nastav co potrebuješ.


Jo to jsem udělal, ale za boha se mi nedaří nastavit přesně to co potřebuju. Položka Instrument panel. Jak říkám. Buď vidím všechno ( kompas, rychlost, výšku, počet náboju ) nebo nic. A já chci vidět pouze kompas Smutný A takové nastavení jsem nenašel.


Nie. PRED spustením misie tam kde si vyberas aký typ misie vôbec poletis, je položka, kde nastavujes ci chceš letieť na nastavenie Normal, Expert, alebo Custom. Označ si Custom a zaskrtni si všetko co potrebuješ, presnejšie odskrtni to, čo nepotrebuješ. Počas misie sa to nedá spraviť, len pred misiou. Toť vsjo.
Hals - und Beinbruch!
 
Mira
1stCL_Werner napsal:

V nastavení mise to musí být vypnuto a ve hře dej escape a v basic nastavení tsi zapni instrument panel a měl by tam být jen ten kompas.


Mrknutí

V Basic nastavení Instrument panel zapnut + V nastavení mise Instrument panel vypnut = pouze kompas.

Díky
 
RH_Killer
Proč pilot nevyskočí nezraněn z pomalu leticiho letadla a naopak v hořícím letadle a po přitažení do svíčky vyskočí za vteřinu? To by musel bejt zaraženej v sedačce a ani by se kurva nehnul! Dvakrát jsem dneska chcípnuj jen pro tuhle chujovinu. Prostě si tam sedí dál jak debil a soupeř tě zozmašíruje v kabině. To je jako ta strašná únava a tak se ani nezvedne jo? Nemůže na nohy asi tvl.
Já bych všechny ty internety a počítače zakázala. Věra Pohlová, 72 let, důchodkyně.
 
Mira
Klucí.. Vaše preference. Tempest nebo Mustang Úsměv ? Já vím. P38 Pff
 
606_Druindin
Mira napsal:

Klucí.. Vaše preference. Tempest nebo Mustang Úsměv ? Já vím. P38 Pff


Bavíme-li se o stíhání a Bodenplatte, tak já to mám takhle:
Mustang, Tempest, Spit IX, P-38, P-47
 
Mira
Jo, stíhání v Bodenplatte. Mám to krátce, tak si jen lehce poletuju, pomalu se do toho snažím po pauze dostat a oba tyto stroje mi silně imponují Úsměv až tak moc, že nevím ke kterému se víc přiklonit.
 
Hot_Dog
Zas na druhou stranu, Tempest vs Mustang bude asi jako Yak vs Lavočka. Lavočka je lepší, ale vyžaduje lepší pilotáž. Pokud chce někdo s méně zkušenostma něco sestřelit, má víc šanci v yaku. Stejně tak si myslím, že tempest dá do začátku větší šanci sestřelu. Ale v Mustangu mám 40 hodin online, v Tempestu 0. Takže soudím, jen jak to lítá kolem mne, jak si myslím, že to mohlo být v reálu a jak to bylo ve starym ŠturmuÚsměv
 
1stCL_Fucida
To sis vybral snad ta nejodlišnější možná letadla :-)))
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Mira
1stCL_Fucida napsal:

To sis vybral snad ta nejodlišnější možná letadla :-)))


Klidně můžeš tuto myšlenku, pro mně rozvést trochu víc Úsměv Budu jen rád. Zatím jsem zjitil, že Tempets je rychlejší u země ( teda aspon dle toho, že z Mustanga jsem nedostal 600km/h narozdíl od Tempetsta ) a tudíž mi dává větší šanci zdrhnout Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads googe teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF.

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,706,833 návštěv