April 19 2024 20:52:25
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 1
AJaromir

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
magot
CSW_Cassius Chaerea napsal:

Mapa zklamání - málo času, nebo málo lidí = málo detailů. Ruské rozlehlé vesnice s chatrčemi se proměnili na Německa města se středověkými baráky, která končí v polích. Na mapě neexistují "vesnice" a města nevypadají na rok 2019 nijak úžasně. Ale furt lepší než byl svého času normandský Stalingrad. Ale na průmyslové centrum Evropy a hlavní její ekonomickou oblast, mapa vypadá prázdně.


Jaký má ta mapa rozsah? (která města má na okrajích)
Přemejšlím jestli to má cenu kupovat ..
 
310_cibule
401 x 324 km, Amsterdam, Antverpy, Brusel (někteří by si mohli užít jeho bombardování ; ), Kolín nad Rýnem a tak.

Ta města resp. jejich velikost a okraje (přechody do polí) mne také zklamaly, ale jinak docela fajn.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
Dík .. říkáš zlatá mapa Slovenska ve starým šturmoj Šklebící se
 
petsild
Zapomněl zeptat, jestli lze nativně přiřadit osu trackir-Z na zoom?
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
310_cibule
magot napsal:

Dík .. říkáš zlatá mapa Slovenska ve starým šturmoj Šklebící se


Tak nic lepšího zatím nikdo neudělal. Tu hned tak někdo nepřekoná.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
Tak to je nářez. Na lightningovi jsou funkční i ty vyleštěné plošky na motorových gondolách, jejichž pomocí se vizuálně kontrolovala poloha podvozku. Normálně se tam ty podvozkové nohy odrážejí. Wow!
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
petsild
Tak dej obrázek...
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
ringlett
310_cibule napsal:

Tak to je nářez. Na lightningovi jsou funkční i ty vyleštěné plošky na motorových gondolách, jejichž pomocí se vizuálně kontrolovala poloha podvozku. Normálně se tam ty podvozkové nohy odrážejí. Wow!


fakt že jo. čuměl jsem jak tele na nový vrata
Nelétám, občas se plazím ...
 
310_cibule
i.ibb.co/zr9W0Qv/light.jpg

Funguje to stejně jako zpětné zrcátko čili animace (nejen sklápějící se podvozek, ale i krajina). Dost dobrý...
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
Tak ty trimy na osu mi asi nejsou souzený, či co...
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Baron
Niečo robíš zle priateľu.
Hals - und Beinbruch!
 
ringlett
310_cibule napsal:

Tak ty trimy na osu mi asi nejsou souzený, či co...


na šoupátka mi taky nešli dát, tak skončili na točítkách.

Ale zatím dojmy pozitivní. Na mapu jsem ještě nekoukal. Éra fajn, 150 oct Spit je docela síla. Zbytek jsem on line ještě nepotkal. Na off na mě udělal dojem Tempest a P-38-
Jsem o 10 FPS vejš, vidím trochu líp. Nemyslím si, že by to byl jen dojem. A nastavoval jsem jen ty trimy ...
Zmizel mi, doufám napořád, hlasitej brouk.
Nelétám, občas se plazím ...
 
RH_Killer
Postihla někoho taky škubačka? Koumal jsem a přestane to, jen když jdu z ultra na high. Rozdíl nepozoruju v kvalitě žádnej.
Já bych všechny ty internety a počítače zakázala. Věra Pohlová, 72 let, důchodkyně.
 
Ajvn
Cibule a zarveš tu páku nejdřív dolů a pak nahoru?Šklebící se
Trim výžkovky mám na páce a trim směrovky na otočném poťáku. Zarvu doleva, pak doprava.Šklebící se a v pohodě. Ja vím, že nejsi blbej, ale...Šklebící se
 
ZVP Zdenek
Killer: škubačku mám pořád, hrabáním do nastavení se to dá akorát zhoršit. A po updatu jak jsou všichni na maďarech a je to přeplněno kdoví kým tak je to ještě víc patrné. A to jsem si myslel že nové železo to vyřeší ale prd.... A nejsem sám, lehké a pravidelné microstuttery má například Requiem na svém kanálu, jak lítá s BP letadly, a to v single playeru. IMHO máme tenhle problém všichni ale ne každý ho registruje, nebo ventiluje. Zkusil jsi vypnout HUD ? To mi pomáhá (ale podezřívám že to nedělá HUD ale server zprávy v chatu)... Tedy, neodstraní microstutter úplně, ale je to na hranici vnímání...ale pořád to tam je, co sekunda to škub...Starý šturm je to samé v bledě modrém, řešením byla NVIDIA...s 5700 xt a ryzenem 3700x ho ani dnes nerozjedu plynule, pokud ho značně nezkrouhnu v konfigu (a i tak musím přivřít oči chvilkama)....
Die Tschechen sind die lachende Bestien
 
magot
310_cibule napsal:

Tak ty trimy na osu mi asi nejsou souzený, či co...

To nastavení v BOXu je fakt úplně zmatený .. mě ty trimy zase nejdou na tlačítka ale na osy jo Šklebící se
Ale jinak dobrý, bandaska bandaskuje ... mapa celkem ujde, je to takový ROFko rok 2009 Šklebící se
 
310_cibule
Ajvn napsal:

Cibule a zarveš tu páku nejdřív dolů a pak nahoru?Šklebící se
Trim výžkovky mám na páce a trim směrovky na otočném poťáku. Zarvu doleva, pak doprava.Šklebící se a v pohodě. Ja vím, že nejsi blbej, ale...Šklebící se


Jsem blbej, ale přesně takto to dělám : )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
RH_Killer
Postihlo mě to i offline. O tom serveru vím. Tam to škube vždycky. FPS vysoko, bez propadů a i tak ultra mít už nemůžu.
Já bych všechny ty internety a počítače zakázala. Věra Pohlová, 72 let, důchodkyně.
 
311_Mart
Cibule, jakou máš plynovku nebo trimbox? Na jiné ovládací prvky se chytne?
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
311_Vont
310_cibule napsal:

Ajvn napsal:

Cibule a zarveš tu páku nejdřív dolů a pak nahoru?Šklebící se
Trim výžkovky mám na páce a trim směrovky na otočném poťáku. Zarvu doleva, pak doprava.Šklebící se a v pohodě. Ja vím, že nejsi blbej, ale...Šklebící se


Jsem blbej, ale přesně takto to dělám : )



Nazdar Cibule,
pokud používáš ¨quadrant¨od saiteka, tak občas když už je poťák unavenej a máš na páce nějaké ty vůle, je dopré stánout páku dolů a mírně zatlačit do stran a to samé udělat i v horní poloze. Pak by to mělo chodit.
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

34,726,382 návštěv