May 05 2024 08:56:04
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
Lanc
Hot_Dog napsal:
Tak sem jim tam tu pohádku trochu narušil svym názorem v očekávání, že dostanu banána a ani toho sem se nedočkalCool


Tak ti tam jeden nepriamo napisal, ze ''Come on guys, reconsider your unrealistic expectations, put yourself into their shoes for a split-second''. My sme asi mali prilis vysoke naroky. Ved hra je este len 5 rokov po vydani, plus dalsi cas na vyvoj. P-51 je vraj komplexne narocny stroj, chce to cas. A ako tvrdia, pri kazdom slube o vydani niecoho v nejakom termine dodaju magicku formulku, 'samozrejme ked sa nic neposere'. A kedy sa nic neposralo...?
2/JG26_Krak
 
http://squadron.achileus.cz/
Baron
Nuž ale to sa mýliš. Bodenplatte je pred vydaním. A ze sa niečo poondi? Poznal som špičkového managera, ktorý mal na stole vygravirovanu zlatú tabuľku s nápisom NPVSVD. Keď som sa ho pýtal co to tam ma, vysvetlil: Nejaká Prekliata Vec Sa Vždy Dodrbe. Úsměv
Hals - und Beinbruch!
 
Lanc
A v com konkretne, prosim ta?
Cisto teoreticky, kde by bol Box, keby si nechali WWI a tanky na po Bodenplatte? Druindin by mal tlak v pohode, boli by mustangy a ine mrchy, sice pokurvene ale boli.
Ten menezer mal urcite aj nejake skusenosti ked mal taku tabulku, urcite nerozhadzoval slubmi ked vedel, ze sa veci seru skoro furt.
2/JG26_Krak
 
http://squadron.achileus.cz/
jirik
Pokud se nepletu, tak na WWI pracuje jiná skupina (Ugra media) než na BOBP. Takže předpokládám, že tady ten důvod zpoždění spojeneckých WWII mašin nebude, nebo to alespoň nebude ten hlavní důvod. Mám spíš takové podezření, že chtěj mít toho poníka hodně precizně, aby snesl srovnání s DCS. Ale třeba jsem úplně mimo. Že WWII malinko proti plánu pokulhavá mě mrzí, ale za progres ve WWI jsem moc rád. Doufám, že se brzy dočkáme i chystaných map. A kdyby došlo na FC volume II, tak to by mě opravdu velice potěšilo. Mrknutí
 
Baron
Ako píše Jirko, FC aj CoP robia iné štúdia. A áno chcú mať Ponyho - a aj ostatné stroje - dobre urobene. Druindov tlak potom asi vyletí do nebeských výšin, obzvlášť z P38 a Tempest.
Hals - und Beinbruch!
 
Ajvn
A co furt kňamčíte pro blbé spojenecké letadla. stejně se s tím nedá pořádně lítat pro to jejich uchylné ovládání motoru. Šklebící se
 
Lanc
Prosim ta, taky Spit das plny plyn a neuberes az do pristania. Obcas dzignes do vrtule, jaka tam vysoka skola.
2/JG26_Krak
 
http://squadron.achileus.cz/
Ajvn
Jo akorát jedeš furt na max 70 nebo teď nevím snad max 75%. přidáš na max po chvíli zdechne.
A co P-40 nebo P-39 přidáš na max a ve "vteřině" motor zdechne. Takhle to určitě v reálu bylo. To by měli piloti v boji více sestřelů sebe samých než protivníků. Ale mi to celkem nevadí aspoň se mám čím bavit. Furt se v něčem hrabu. Abych nezdech sam od sebe.Šklebící se
Není nad skvělou sovětskou techniku: Lagg, Jak. pereš to na plný ceres 2 hodiny v kuse akorát si hlídáš teplotu. A jaké měli vymakané klapky. Vypustíš je a sofistikovaná hydraulická sovětská soustava sama vyhodnotí do jaké polohy je potřeba nastavit. Kam se hrabou němci se svým BF-109. Klapky vysouváš kolem od fůriku asi tak minutu. Plyn max asi 50% , přídáš na max a za tři sekundy si můžeš akorát hledat místo pro nouzák.
Ano skutečný simulátor. Se zvláštním přihlédnutím k : BF-109 a P-40. Jen tak dál aspoň je prdel. Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
Saburo
Ajvn napsal:
Není nad skvělou sovětskou techniku: A jaké měli vymakané klapky. Vypustíš je a sofistikovaná hydraulická sovětská soustava sama vyhodnotí do jaké polohy je potřeba nastavit.

No vidíš a zrovna tohle mají nasimulováno docela pěkně...
Ta tvá "sofistikovaná hydraulická sovětská soustava" je ve skutečnosti pneumatickej systém, která má dost malý výkon a při vyšších rychlostech nedokáže ty klapky vysunout s ohledem na odpor vzduchu... Zkus to samé ve Spitu co to udělá Mrknutí
Ajvn napsal:
Kam se hrabou němci se svým BF-109. Klapky vysouváš kolem od fůriku asi tak minutu.

Na YT je video kde vysouvá klapky na Bfku, 8 otáček tím kolem, rozhodně se nejedná o nic časově krátkého...

Lanc napsal:
Prosim ta, taky Spit das plny plyn a neuberes az do pristania. Obcas dzignes do vrtule, jaka tam vysoka skola.

Motory jsou v BoX tragédie od počátku, to je bohužel vlastnost zděděna po základu z WWI...
Bohužel buď nechápou nebo nedokážou nasimulovat fakt, že výkon je hlavně udáván plnícím tlakem a né otáčkami jako u WWI mašin kde byly pevné vrtule...
 
Ajvn
Dobré vědět. Opravuju se." Sofistikovaný pneumatický systém" .Šklebící se
 
606_Druindin
Lanc napsal:

Prosim ta, taky Spit das plny plyn a neuberes az do pristania. Obcas dzignes do vrtule, jaka tam vysoka skola.


Spit (oba) maj samozřejmě limity, stačí si to přečíst nebo vyzkoušet.
 
Ajvn
Všechny letadla mají v BoX své limity. Akorát ty ruské nemají žádné anebo toľko nimnožko.Šklebící se
 
Ajvn
Čau asi 14 dní jsem Box nehrál. A stalo se, že mi tam zmizela Bitva o Kubáň + dvě třetiny všech letadel+ všecny kolektory. Mám BoX přes Steam a tam je všechno v pořádku. Co se zase děje, neví někdo?
 
magot
u mě dobrý rejžo
 
Ajvn
Hm
 
RH_Killer
Nedávno jsem tu nadával na střelce v Pe-2 a dostalo se mi odpovědi, že modří střelci jsou taky strááášně moc nebezpeční. Nejde po dnešním lítaní říct nic jinýho, než že je to totální vykurvený ufo. Aby sundala 3-4 Bf za pět vteřin (dokonce dva ve stejný čas), další dva taliány poškodila, odlítla si pomalu nedotčená od flaku i od palby z letadel, jen lehce čoudící? To jako vážně? Moje Bf 110 byla zasažená ze šestý pěti zásahama z Migu a já za pancířem i střelcem, kterej byl záhadně živej, jsem okamžitě chcípnul. Zlatej starej zábavnej šturm. Fakt začínám litovat peněz vyhozenejch za tenhle rádoby simulátor. Jinak rád lítám i spojence a lituju je zrovna tak . Americký stroje? Zase špatně? Oni mají jiný 12,7 přeci. Rád bych se spletl a přál bych super P-51 a Tempesta. Ale P-51 na kterou nejsou nikde podklady, to bude oříšek. Pak celý sluníčkový fórum zase poděkuje za super paskvil a budou se tahat prachy na daší záživnej Pacifik ve vývoji. A teď do mě. :-)
 
606_Druindin
Mám dojem, že na TAWu používaj random kvalitu střelců. Někdy chytneš Zajceva, jindy tam máš ňoumu, kterej netrefí stodolu. Zajcev mě zatím vychází častějc Úsměv
Nutno ovšem říci, že střelci a jejich zbraně jsou v BOX předimenzovaní jako pjase. Když to vemu v porovnání s výzbrojí stíhaček tak ta účinnost je při stejné ráži jiná.

Snažej se tím evidentně udělat bombry víc lítatelný. Ovšem když se to přežene až tak, že se stíhači bojí na bombardér zaútočit, tak je to špatně Úsměv
Aktuálně mám v Pešce na cca 50 letů 5 sestřelů stíhaček střelcem a 8 asistencí (poškozenejch). Což není tak hrozny jak to dle Killerova popisu vypadá, ale nutno říci, že mě spousta stíhačů odignoruje Úsměv
Upravil/a 606_Druindin dne 12-08-2019 08:06
 
kopeda
Killer napsal:

Nedávno jsem tu nadával na střelce v Pe-2 a dostalo se mi odpovědi, že modří střelci jsou taky strááášně moc nebezpeční. Nejde po dnešním lítaní říct nic jinýho, než že je to totální vykurvený ufo. Aby sundala 3-4 Bf za pět vteřin (dokonce dva ve stejný čas), další dva taliány poškodila, odlítla si pomalu nedotčená od flaku i od palby z letadel, jen lehce čoudící? To jako vážně? Moje Bf 110 byla zasažená ze šestý pěti zásahama z Migu a já za pancířem i střelcem, kterej byl záhadně živej, jsem okamžitě chcípnul. Zlatej starej zábavnej šturm. Fakt začínám litovat peněz vyhozenejch za tenhle rádoby simulátor. Jinak rád lítám i spojence a lituju je zrovna tak . Americký stroje? Zase špatně? Oni mají jiný 12,7 přeci. Rád bych se spletl a přál bych super P-51 a Tempesta. Ale P-51 na kterou nejsou nikde podklady, to bude oříšek. Pak celý sluníčkový fórum zase poděkuje za super paskvil a budou se tahat prachy na daší záživnej Pacifik ve vývoji. A teď do mě. :-)


Naprosto chápu tvoji frustraci. Tenhle sim má tunu problémů co by potřebovali řešit. Ale nikdo je neřeší.
 
Paulus
Tak si lítejte v CLODu, tam jsou jiné ptákoviny.Šklebící se Jinak s Váma souhlasím!
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Tyler Durden
Nejlepší AI již od roku 2013.
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,818,679 návštěv