April 28 2024 07:13:12
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 1
petsild

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
RH_Killer
Teď jsem si jen tak otestoval 262 offline a zvuk totalně v řiti. Co je ale horší, nedrží energii a je líná jako prase. Jsem zvědavej, na jaký další takzvaně neupravený věci narazím. Nejde mi o 262, jde o to, že je to další správná nepsaná úprava něčeho.
 
311_Mart
Tak BoBP letadla prý do konce září...
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
Hot_Dog
Ne do konce září, ale na konci září, všechny najednou, prej sou nejsložitější, proto budou až naposled... Nemám slov...
 
Aces_Wild
Developer Diary #227
 
ringlett
Takže u mne pomohla až kompletní reinstalace a to se mi teď stahuje ještě nějaký update ...
Potěš pánbů.
Nelétám, občas se plazím ...
 
Ajvn
IImproved visibility distance of planes and ships. All this is impossible to model having only a black dot. The distant planes flying at high altitudes will have contrails and ships will have visible wakes. It is also important to have more or less equal terms for owners of different monitors. Having completed all these tasks, we'll increase the maximum visibility distance for planes and ships from 10 to 100 km and the resulting visibility distance will realistically correspond to the lighting and weather conditions.

Aď se vyserou na všechno a dělají na tomhle! Šklebící se
 
RH_Killer
Může prosím někdo popsat co dělat s tím zvukem?
 
RH_Killer
Jinak pro spojence je asi radost tohle číst. Hlavně že je další hadraplán a tančík.
 
petsild
Spojenci proto budou Úsměv slavit až do rána, ale žádný nepíše proč?
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
606_Druindin
Pro mě to teda žádná radost není, já su z těch keců snad nasranější jak u té minulé aktualizace. A vůbec na konci září kteryho roku?

A ty zbývající letadla jsou složitější všecky dohromady nebo každy jednotlivy zvlášť např. oproti tak jednoduchymu letadlu jako je šwalbina.

Jsem si zase poplakal, doufám, že mě někdo z opačnyho tábora napíše něco pěknyho na uklidnění. Úsměv
 
1stCL_Fucida
Klid Druindine, klid :-). Cassius spinká na baru a je pomalovanej od fixu jak debil:-) Není důvod se znepokojovat :-)

Já jsem zvědavý na tu simulaci únavy, to by mohlo být zajímavé.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
saldy
YouTube Video


 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
606_Druindin
1stCL_Fucida napsal:

Klid Druindine, klid :-). Cassius spinká na baru a je pomalovanej od fixu jak debil:-) Není důvod se znepokojovat :-)

Já jsem zvědavý na tu simulaci únavy, to by mohlo být zajímavé.



Zlil se po námořnicku, v ruskym stylu nebo to nakombinoval? A budou fotky? Šklebící se
 
Hot_Dog
1stCL_Fucida napsal:

Já jsem zvědavý na tu simulaci únavy, to by mohlo být zajímavé.


To je na tom to nejlepší, oni si sou sami vědomi, že to podělali a tak naplnili ten DD docela slušnou řádkou zajímavejch informací, aby všem zavřeli ústa. Výsledek je, že v diskuzi zas všichni chválili, všechno je super, růžový a vývojáři sou nejlepší tým... Tak sem jim tam tu pohádku trochu narušil svym názorem v očekávání, že dostanu banána a ani toho sem se nedočkalCool

Jinak ano, simulace únavy/fyziologických schopností člověka zní zajímavě, ale trochu se bojim, jak to pojmou... Sami píšou, že to změní způsob vedení leteckých bojů, což opět považu za správný, ale znova se bojim jak to doapdne... Známe třebas tu jejich únavu motorů, že. No naštěstí to při nejhoršim půjde vypnout, ikdyž to by muselo bejt ultra debilní aby to měla většina důležitejch full real serverů vypnutý.
 
Baron
Nič v zlom, ale tvoj príspevok nestal za to, aby si dostal banana.
Hals - und Beinbruch!
 
ringlett
606_Druindin napsal:

Pro mě to teda žádná radost není, já su z těch keců snad nasranější jak u té minulé aktualizace. A vůbec na konci září kteryho roku?

A ty zbývající letadla jsou složitější všecky dohromady nebo každy jednotlivy zvlášť např. oproti tak jednoduchymu letadlu jako je šwalbina.

Jsem si zase poplakal, doufám, že mě někdo z opačnyho tábora napíše něco pěknyho na uklidnění. Úsměv




Mě se dostalo odpovědi, že na ty čtyři letadla mají velmi málo vstupních dat a jejich rekonstrukce je velmi namáhavá...

Kurnik Mustang je v americe pomalu v každý vesnici, Mitchel v okresním městě akorát ta 38 je až v rakousích. Tempest, ok, ten fakt na každým rohu neni. Ale popisů jeho výkonů se pár najde a manuál bych možná vyhrabal v archivu ...
Nelétám, občas se plazím ...
 
Hot_Dog
Přesně Ringlette, chytaj takovou tu Ruskou naturu, vsechno poprit, zamaskovat, prekroutit, hlavne nic nepriznat. Delali to vzdy, ale posledni dobou pritvrzujou, viz Killer a zmenenej FM 262 bez jedinny poznamky, viz odstraneni prispevku z fora z oznameni BoK, kde bylo spousta slibu, ktery se nepovedlo implementovat, viz trapna vymluva, ze na P51 se shanej data blbe, ale 262 nebo dora, to staci zajit na letiste a zeptat se, jak to lita... Jak rikam, delali to furt, ale prijde mi, ze posledni dobou stale vic a vic...
 
Aces_Wild
Tak to je legrace. Pokud mají problém sehnat data k Mustangu, tak by mě vážně moc zajímalo kde sehnali data k Jugovi. Ona jim totiž nejprve vyhořela továrna včetně dokumentace a co neshořelo skartoval nový majitel. U konkurence používají FlowVision CFD, aby to FM u Juga za něco stálo. Chápu, že BoX jsou nějaký ofuky u zádele, stačí se uskriptovat do kómatu, ale i tak se musím dotázat, dle čeho se v BoX dělal FM pro P-47?
 
ringlett
JO pánové, ono to vypadá spíš na přístup jistého polského vydavatelství technické a historické literatury, tohle nevíme, tak si to vycucáme z prstu, pěkně tak aby zákazník udělal "ÁÁÁCHHHHH tak takhle to opravdu bylo"
Nelétám, občas se plazím ...
 
Lanc
...'having a G-suit'.. ved to tu uz davno je! Co opijaju rozkom, bazmeci!

606_Druindin napsal:
Jsem si zase poplakal, doufám, že mě někdo z opačnyho tábora napíše něco pěknyho na uklidnění. Úsměv


A co take by si rad pocul, meno moje? Vyděšený
2/JG26_Krak
 
http://squadron.achileus.cz/
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,772,757 návštěv