March 28 2024 22:10:39
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 2
Ajvn, LesniHU

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
ringlett
Hot_Dog napsal:

Baron napsal:

Ohľadne Mustanga, Tempestu, Lightningu a Mitchella - mali by vyjsť podľa zverejneného plánu. To sa týka aj mapy BP.


Barone, pokud mužeš odpovědět, jseš furt ohledně toho vydání Mustanga podle plánu optimista? Plán zněl Mustang v červnu, možná s lehkým spožděním v červenci. Popravdě sem teda čekal, že si ho včera zalítám... Díky za případnou odpověďMrknutí

PS: Musím si postesknout, že jako spojenecký pilot jsem dostal poslední letadlo 24. května 2018Smutný P-47 budu zahrnovat, až jí opravěj ten DM (draku i motoru)


Taky se cítím dotčen!

Úsměv
Nelétám, občas se plazím ...
 
Aces_Wild
Tapi napsal:

Mě přijde, že by stačilo, kdyby CaptoGlove měly fotocitlivý nebo dotekový vypínač/spínač na dlani: když čapnu knipl nebo plynovku, tak se senzory na rukavici vypnou. Jakmile je pustím, senzory se zapnou a můžu v klidu cvakat čudlíkama nebo ovládat virtuální páčky...

Našel jsem PointCTRL, funguje s HOTAS.
 
Tapi
Velmi zajímavé! Díky za info Wilde.
Pro DCS klikací kokpity by to mohlo být přínosné. Aktuálně to vypadá, že to ten chlápek má teprve ve stádiu prototypu.
WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
Baron
Hot_Dog napsal:

Baron napsal:

Ohľadne Mustanga, Tempestu, Lightningu a Mitchella - mali by vyjsť podľa zverejneného plánu. To sa týka aj mapy BP.


Barone, pokud mužeš odpovědět, jseš furt ohledně toho vydání Mustanga podle plánu optimista? Plán zněl Mustang v červnu, možná s lehkým spožděním v červenci. Popravdě sem teda čekal, že si ho včera zalítám... Díky za případnou odpověďMrknutí

PS: Musím si postesknout, že jako spojenecký pilot jsem dostal poslední letadlo 24. května 2018Smutný P-47 budu zahrnovat, až jí opravěj ten DM (draku i motoru)


O tom čo bude alebo nebude vydané nerozhodujem. Z toho dôvodu by bola moja odpoveď irelevantná. Úsměv
Upravil/a Baron dne 18-07-2019 16:46
Hals - und Beinbruch!
 
Art
Barone,

plánuje se ještě nějaká větší úprava letového modelu P47D ?

Předem díky za odpověď.
 
Baron
Aktuálne nie je P47 prioritou. Plánované zmeny sú u viacerých strojov, nielen u P47.
Hals - und Beinbruch!
 
Ajvn
Barone asi v předposledním reportu od vývojářů byla taky nesmělá zmínka o zlepšení dohlednosti.
Myslíš, že by to mohlo vyjít v BoB? Zeptám se jako laik: Týkala by se tato změna celého BoX a nebo jen BoB?
 
Baron
Celého.
Hals - und Beinbruch!
 
Ajvn
Výborně. Díky Barone.
 
Zifi
Dohlednost se také výrazně zvýší velikostí a rozlišením monitoru
 
Rumcajs
Zifi, jako trošičku jo, ale jinak to byl vtip, že?

Asi jsi měl na mysli viditelnost. Ne dohlednost. Dohled je dán tím, co hra vykreslí. Viditelnost je dána tím, co monitor zobrazí. Jo, na první dobrou to vypadá jako to samé, ale jsou tam jemné odstíny rozdílu.
 
Zifi
Když porovnám FHD a QHD, tak vidím podstatně dál ostřeji. Rozhodně bych to nedefinoval "trošku". Když jsem jel na FHD, tak mi to nepřišlo, ale když si to teď zapnu, tak nevidím skoro nic. Jinak chápu, že když se od určité vzdálenosti nezobrazují objekty, tak mi vyšší rozlišení nepomůže. .... Každopádně v dohlednosti problém nevidím. Ale já si spíš jen tak poletuju a kochám se.
 
Ajvn
Ja mám monitor ve kterém poletuju a kochám se ve WT nebo SC bez problému na totální ultra full. Když mi to moje železo stíhá hry kde je grafika ojedno století dál, tak v monitoru asi kurva problém nebude. I když lepší monitor si samozřejmě pořídím.
 
Rumcajs
Ajvne a v čem je tedy problém, když vlastně problém nemáš? kurva! Pff
 
311_Mart
Zifi napsal:

Když porovnám FHD a QHD, tak vidím podstatně dál ostřeji. Rozhodně bych to nedefinoval "trošku". Když jsem jel na FHD, tak mi to nepřišlo, ale když si to teď zapnu, tak nevidím skoro nic. Jinak chápu, že když se od určité vzdálenosti nezobrazují objekty, tak mi vyšší rozlišení nepomůže. .... Každopádně v dohlednosti problém nevidím. Ale já si spíš jen tak poletuju a kochám se.


Na kochání dobrý, ale při zaměřování cíle z větší výšky (level bombing) už je problém - nezbývá čas pro korekci kurzu. Ze 3 km je to v pohodě, ale to je one way ticket...
Takže pokud se zvedne vzdálenost vykreslování, bombři budou jedině rádi Úsměv

A ještě dvě otázky na Barona...
1) Nevíš prosím tě, jestli se chystá možnost volby konvergence pro jednotlivé zbraně, popř. skupiny zbraní např. hlavňové zvlášť, rakety zvlášť? Vlastně nevím, jestli u raket tady ta možnost byla nebo se lišila typ od typu anebo jsem jen zhýčkaný starým Šturmem. Díky Úsměv
2) Plánuje se rozšířit skladba výzbroje, např. o tříštivé pumy, kazety AŽ-2?
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
Baron
1. Nie. I keď nikdy nehovor nikdy, myslím si, že pri raketach z WW2 by to asi nemalo veľký vyznam.
2. Neviem o tom.
Hals - und Beinbruch!
 
311_Mart
Škoda, ale díky Barone Mrknutí

Já jsem ohledně raket zdeformovaný z přípravy na SEOW Kursk ve starém Šturmovi, kdy jsem to vypiloval a měl je nastavené na 130 m. A i když od některého patche (4.10?) lítaly hore dole, tak na tu vzdálenost nestihly minout Šklebící se
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
Baron
Nemáš za čo Marty. Ja osobne rakety odpalujem na cca 800 metrov a málokedy minú cieľ. Vrátane rakiet z Bf, FW a ME proti bombarderom. Chce to ale cvik, zvlášť na Bf, kedy sú rakety vystrelovane pod uhlom smerom hore. Zase keď trafis, alebo výbuchnu blízko cieľa, tak to stojí za to. V tomto je excelentný zameriavac na P47 a Me262, nastavíš si vzdialenosť a veľkosť cieľa a skóruješ
(zjednodušene povedané).
Hals - und Beinbruch!
 
Ajvn
Rumcajs neser ku...Šklebící se
 
Hot_Dog
Tak update je tu: https://forum.il2...ent=799995 Schválně kdo uhodne, v čem je problém... Mě teda nas****!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,598,579 návštěv