May 02 2024 01:05:23
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
RH_Killer
CSL1_Vonty napsal:

Cau kluci, jak to lita ? Modrejm furt nahovno ?Vyděšený


https://www.youtube.com/watch?v=2ZxGOtLyacY
Tady to jeste litalo pekne ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=k_E4uWLYHOA




Jó když si mi Vonty pomáhal získat CSL a Zmiják pořád nadával. Dodneška obdivuju tu disciplínu.Mrknutí
 
Paulus
Aces_Wild napsal:

Developer Diary #220

* během dubna budou usilovně pracovat na další objemné aktualizaci, kterou, jak doufají, uvolní v květnu
* později oznámí, co konkrétně bude obsahem...


Tak kde je ta objemná aktualizace, květen skončil!Vyděšený
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
CSW_Cassius Chaerea
My v BoXu žádné vlašťovky nechceme!
Upravil/a CSW_Cassius Chaerea dne 01-06-2019 14:02
 
606_Druindin
Schwalbinu vydaj hned potom, jak se ju podaří testerům sundat Thunderboltem.
 
Aces_Wild
Developer Diary #224

* v plném nasazení finišují velkou aktualizaci 3.101; seznam změn má již přes 70 položek
* změní se formát misí a tracků! stávající tracky fungovat nebudou, mise/kampaně bude nutno znovu uložit
* pro letouny z Bodenplatte chtějí mít skiny ve 4K kvalitě

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2019_05/1.jpg.d3ecc57c57aaaa68e398e3eb9960cd6e.jpg

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2019_05/3.jpg.0829027f785f420cf59bc60bffdc74e3.jpg

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2019_05/6.jpg.d41657aa0cfb61d0688cbb6b4fc59c59.jpg

Celá zpráva
 
Aces_Wild
A jedna smutná zpráva. Ve věku 41 let zemřel při havárii Midget Mustang VJ1 dlouholetý člen Šturmovik komunity, Kwiatek.
 
Baron
... a kruci... Zamračený Kwiatek... Odpočívaj v pokoji kamarát Smutný
Hals - und Beinbruch!
 
ringlett
606_Druindin napsal:

Schwalbinu vydaj hned potom, jak se ju podaří testerům sundat Thunderboltem.


Vzhledem k vlastnostem toho šmejdu je to vlastně dobrá zpráva ...
Nelétám, občas se plazím ...
 
Baron
Čo považuješ za šmejd? Šklebící se
Hals - und Beinbruch!
 
CSW_Cassius Chaerea
303_Kwiatka podle nicku znám, ale už si nevybavuji jestli v BoXu vůbec létal za ty hodné a je v nebi, nebo létal za ty nácky a smaží se v pekle.
 
Rumcajs
Kwiatek byl především známý fórumový bojovník. Bojoval za korektní a historicky věrné podání těch našich jedničkonulových lítadel. Patřil mezi hlasité kritiky zejména počátečních vylomenin rudých helikoptér. Dostal za to několikrát ban na fóru. Nejsem si úplně jist, zda jeho informace byly vždy úplně korektní, asi často jo. Ale celkem pravidelně neudržel řekněme úroveň debaty a sklouzával k invektivám a politicko motivovanému výkladu výkonů rudých strojů. No a dál kritizoval papírové motory mezků, nesmyslné propady výkonu stodevadesátek atd. Posléze mu historie dala za pravdu a větší část těch počátečních roztodivností nakonec vývojáři fixovali.
Každopádně bojovával na fóru jak lev.
No budiž je mu nebe lehké.
 
310_cibule
Kwiatek je mi líto. Hodně pro komunitu udělal.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
ringlett
Baron napsal:

Čo považuješ za šmejd? Šklebící se


v rámci BOx momentálně Juga ...
Možná je to rukama, ale ...
prostě mi nesedí jeho chování, výkony a nakonec ani jeho odolnost
Nelétám, občas se plazím ...
 
Paulus
ringlett napsal:

Baron napsal:

Čo považuješ za šmejd? Šklebící se


v rámci BOx momentálně Juga ...
Možná je to rukama, ale ...
prostě mi nesedí jeho chování, výkony a nakonec ani jeho odolnost


To podepíšu a plně souhlasím!!!Mrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Mira
Občas ještě zavítám na forum BoS ale tohle mně pobavilo. To veselé začíná v čase 51:01 alias manevrování ve stylu " třeba mi ho urvi Šklebící se "
Nevím jak moc je tohle praktikovatelné v realu, ale tipuju že moc ne.


YouTube Video



Upravil/a Mira dne 05-06-2019 11:06
 
Baron
Paulus napsal:

ringlett napsal:

Baron napsal:

Čo považuješ za šmejd? Šklebící se


v rámci BOx momentálně Juga ...
Možná je to rukama, ale ...
prostě mi nesedí jeho chování, výkony a nakonec ani jeho odolnost


To podepíšu a plně souhlasím!!!Mrknutí


No aj som si to myslel Šklebící se Mnohí by s vami ale nesúhlasili, napr. taká Scharfi by vás hnala za takéto hodnotenie Thuda Pff

P. S. P-47 je stále iba Early Access, tak ako aj ostatné stroje z BoBp.
Hals - und Beinbruch!
 
CSW_Cassius Chaerea
Barone ale v jednom je fakt Thunder divný...(teda možná ne Thudner). Thunder s bombou stoupe a letí pomaleji než Peška s bombou...Na to že mají +-stejnou hmotnost a +- stejný výkon, je to smutný pohled na ty Pešky který za stejnou dobu nastoupou do 4km, zatímco ty se plácáš nad 2km.
Upravil/a CSW_Cassius Chaerea dne 05-06-2019 19:38
 
Hot_Dog
P-39 v early acces taky nešla uvést ani vší silou udržet v plochý vývrtce... Teď už není early acces a hádejte coVyděšený
 
ringlett

No aj som si to myslel Šklebící se Mnohí by s vami ale nesúhlasili, napr. taká Scharfi by vás hnala za takéto hodnotenie Thuda Pff

P. S. P-47 je stále iba Early Access, tak ako aj ostatné stroje z BoBp.


Hele, je krásnej, vymazlenej ale ...
... ale velmi doufám, že po definitivním vydání, v plné palbě bude o něčem jiném.
Sice nad šest tisíc metrů se to dá, ale on to uměl i nízko nad zemí.
 
Hot_Dog
K té P-47, no ona P-47 ve stoupání na nominál a P-47 ve stoupání na combat režim jsou dvě naprosto jiná letadla... Ve skutečnosti se asi stoupalo na combat, a pak tomu věřím, jak je to namodelované, to, že tady nikdo na combat nestoupá, aby si neukrajoval z 15 minutového času je jiná věc...

Známé pořekadlo tvrdilo, že v pacifiku jen jedna věc dajvovala lépe, než P-40, byla to P-47. Ve hře mi to subjektivně přijde naopak, čekal sem jí v tom dajvu poslušnější, ale tak je to subjektivní, dá se tomu uvěřit...

Když už víc jak rok mluvěj o tom, že s příchodem BoBP musej změnit aerodynamiku, protože se blížíme k rychlosti zvuku, a furt dokola o tom mluvěj, čekal sem, že tam namodelujou ten aileron-reverse. Nenamodelovali, je to maličkost, ale zamrzí...

Všechno víše popsané beru plus mínus za OK, co ale není OK je ten DM u P-47. Barone, já vím, už několikrát si říkal, že je to jen early acces, jenže oni na to nešáhli už skoro 8 měsíců co je P-47 venku, přesto, že je to do očí bijící a ze zkušenosti (viz. třeba P-39 a plochá vývrtka) se bojim, jak to dopadne, až to nebude early accesSmutný Dyť to bije do očí, co ten JUG i P&W R-2800 nevydrží oprtoti všemu ostatnímu, co je ve hře, a mělo by to být přesně naopak, tak proč už na to dávno neudělali nějakej hotfix...
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,798,415 návštěv