May 01 2024 20:00:57
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 11

· Piloti on-line: 1
LesniHU

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
magot
1stCL_Punkey napsal:

Tady evidentně mnozí nepřeinstalovali Windows.....

Pokud by takovouhle podmínku nějaký sw vyžadoval, tak bych ho smazal. Navždy. Byť by byl sebelepší.
 
Baron
CSW_Cassius Chaerea napsal:

Báli jste se že už to nebude? Tvůrci nám to vrátili do hry:
YouTube Video




Cassi, z ktorého je to serveru?

S tvojim dovolením použijem tvoj clip a postnem ho vývojárom
Hals - und Beinbruch!
 
311_Mart
Server Knights of the air http://kotastat.c...

"Neviditelná" peška jsem byl já. Myslím, že jsem se objevil po vypuštění pum, dřív než jsem vystřelil.
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
CSW_Cassius Chaerea
Po dopadu pum, asi.
 
RH_Killer
Byl jsem si zablbnout na prasomlejnu a něco podobného bylo i tam. V prvním souboji po připojení na server, jsem za sebou měl neviditelný stíhače a teprve když jeden vystřelil, objevil se. Každý další let už byl v pořádku.
 
Baron
Z Knightsov? Zamračený Odkiaľ ste tam vzali ikony?

... neviditelnost nahlásená.
Hals - und Beinbruch!
 
606_Druindin
Baron napsal:

Z Knightsov? Zamračený Odkiaľ ste tam vzali ikony?

... neviditelnost nahlásená.


Překvapivá otázka od testera ;-)
Předpokládám, že to video Cass udělal z tracku, kde si ikony zapneš.
 
1stCL_Punkey
CSW_Cassius Chaerea napsal:

1stCL_Punkey napsal:

Tady evidentně mnozí nepřeinstalovali Windows.....
Na co?


Mělo by to vyřešit problémy s hrou, u těch, kteří je mají dle jednoho nejmenovaného pracovně deformovaného vývojáře internetových bankovnictví.
 
magot
Šklebící se
 
Baron
606_Druindin napsal:

Baron napsal:

Z Knightsov? Zamračený Odkiaľ ste tam vzali ikony?

... neviditelnost nahlásená.


Překvapivá otázka od testera ;-)
Předpokládám, že to video Cass udělal z tracku, kde si ikony zapneš.


Tak to ma bude musieť naučiť, ako sa robí TS komunikácia na tracku v IL2 Šklebící se
Hals - und Beinbruch!
 
CSW_Cassius Chaerea
Baron napsal:

606_Druindin napsal:

Baron napsal:

Z Knightsov? Zamračený Odkiaľ ste tam vzali ikony?

... neviditelnost nahlásená.


Překvapivá otázka od testera ;-)
Předpokládám, že to video Cass udělal z tracku, kde si ikony zapneš.


Tak to ma bude musieť naučiť, ako sa robí TS komunikácia na tracku v IL2 Šklebící se
Jednoduše, použiješ fraps při zapnutém TS, během přehrávání Tracku. Úsměv
 
Baron
Aj som si myslel 👍
Hals - und Beinbruch!
 
AJaromir
A proč tak složitě a neekonomicky? Vždyť nahrávání jde zapnout přímo v TS.
 
petsild
Ten kdo má Afterburner Úsměv může taky nahrávat.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
1stCL_Jiricek
Baron napsal:S tvojim dovolením použijem tvoj clip a postnem ho vývojárom

Jestli je to pro ně / tebe zajímavé, můžu ti poslat svůj track s tím neviditelným stíhačem. Objeví se mi 50 metrů za letadlem, které je trackováno, je to o něco víc "evidentní". Jestli jo, pošli mi email.


Jinak se chci zeptat. Vlastně trošku poprosit... Já chápu, že to je řehole, pořád něco ladit a pořád schytávat kritiku zleva zprava. Ale přesto, prosím, nemohli by se autoři zamyslet nad tou novou strukturální pevností letadel? Je to opravdu trošku absurdní, jak ta letadla teď zahazují křídla. Nadpoloviční většina sestřelů se teď děje odpadnutm křídla (nemluvě o tom, že často po poměrně zanedbatelné dávce), což je opravdu značně arkádové. Ať tvůrci kouknou na nějaké guncamy a schvávně počítají na prstech, kolik najdou upadlých křídel... I memoráy popsiují buď "nekontrolovaně se zřítil (tzn. PK)" nebo "začal hořet" nebo "explodoval". Ale o upadnutí křídla snad ani nevím, jestli jsem kdy četl...

Naopak ty nové trosky kvituju, je to pěkný bordel, co teď lítá vzduchem Úsměv Jen si někdy říkám, jestli na letadle skutečně chybí všechno to, co letadlo odhodí Šklebící se Šklebící se Šklebící se

Díky a GL
j.
 
CSW_Cassius Chaerea
AJaromir napsal:

A proč tak složitě a neekonomicky? Vždyť nahrávání jde zapnout přímo v TS.
Dobrý vědět, zvláště když nechci nahrávat TS. Šklebící se
 
Baron
1stCL_Jiricek napsal:

Baron napsal:S tvojim dovolením použijem tvoj clip a postnem ho vývojárom

Jestli je to pro ně / tebe zajímavé, můžu ti poslat svůj track s tím neviditelným stíhačem. Objeví se mi 50 metrů za letadlem, které je trackováno, je to o něco víc "evidentní". Jestli jo, pošli mi email.


Jinak se chci zeptat. Vlastně trošku poprosit... Já chápu, že to je řehole, pořád něco ladit a pořád schytávat kritiku zleva zprava. Ale přesto, prosím, nemohli by se autoři zamyslet nad tou novou strukturální pevností letadel? Je to opravdu trošku absurdní, jak ta letadla teď zahazují křídla. Nadpoloviční většina sestřelů se teď děje odpadnutm křídla (nemluvě o tom, že často po poměrně zanedbatelné dávce), což je opravdu značně arkádové. Ať tvůrci kouknou na nějaké guncamy a schvávně počítají na prstech, kolik najdou upadlých křídel... I memoráy popsiují buď "nekontrolovaně se zřítil (tzn. PK)" nebo "začal hořet" nebo "explodoval". Ale o upadnutí křídla snad ani nevím, jestli jsem kdy četl...

Naopak ty nové trosky kvituju, je to pěkný bordel, co teď lítá vzduchem Úsměv Jen si někdy říkám, jestli na letadle skutečně chybí všechno to, co letadlo odhodí Šklebící se Šklebící se Šklebící se

Díky a GL
j.


Jirko ďakujem za ponuku. Teraz vyšiel hotfix, ak by sa objavovali rovnaké problémy dajte sem vedieť (alebo cez PM). Sam som zvedavý co je v hotfixe.
Hals - und Beinbruch!
 
RH_Killer
Opravuje to i chcípajícího pilota po dopadu na zem s otevřeným padákem?
 
1stCL_Jiricek
Baron napsal: Teraz vyšiel hotfix, ak by sa objavovali rovnaké problémy dajte sem vedieť (alebo cez PM). Sam som zvedavý co je v hotfixe.

- změnili fonty písem. Současné už byly okoukané Šklebící se
- změnili velikost ikon na mapě. Už tolik neprudí, protože nejdou vidět. Vůbec Šklebící se
- byl jsem hrubý a vulgární na své kamarády na TS, což rovněž přikládám na vrub patchi Šklebící se
- grafika (total mlha) a cukání bohužel zůstaly
- avšak!!! Letadlům přestaly upadávat křídla! Zase to chce ho poctivě umlátit jako před předminulým patchem. To byl teda fofr Šklebící se


Za poslední bod díky!
 
Baron
Info ohľadne chýbajúcich percent pri výbere paliva - reportnuté, snáď ich tam vrátia co najskôr.

Jirko, nerozumiem celkom tej cukature a hmle na tvojom kompe. Mohol by si z toho urobiť záznam? Nič také u mňa nie je, a niečím argumentovať u vývojárov musím. Ďakujem.
Hals - und Beinbruch!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,796,648 návštěv