May 17 2024 04:33:25
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
Aces_Wild
Fortress on the Volga Campaign Trailer

The campaign is set during the peak of fighting between the Red Army Air Force and the Luftwaffe during Autumn 1942 in the skies above Stalingrad. Continuous German ground assaults on the destroyed city were met with ever more powerful Soviet counter-strikes. The fight for air superiority was just as furious and just as dangerous. You'll be the deputy Staffel commander in I./JG 52 that has been redirected to Stalingrad from the central part of the Eastern front.

Although a completely independent campaign, "Fortress on the Volga" continues to tell the story of a German pilot that began in our Ten Days of Autumn campaign.

All missions are based on historical events and contain a number of additions and innovations compared to the previous Scripted Campaigns.

Timeframe: September 24th - October 10th, 1942.
Unit: I./JG 52
Available aircraft: Bf 109 G-2
Duration: 15 missions
Average playtime: 6 hours

This campaign requires IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad.

YouTube Video


 
310_cibule
No, dobře, snaží se z toho vyvařit, co se dá. To je pochopitelné.

Ale proč v tom traileru, ku..a, prakticky pořád hořej jen ruský letadla?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
To tenkrát hořívaly...
 
Baron
310_cibule napsal:

No, dobře, snaží se z toho vyvařit, co se dá. To je pochopitelné.

Ale proč v tom traileru, ku..a, prakticky pořád hořej jen ruský letadla?


Cibulko, lebo je to kampaň za nemeckého pilota. Preto.
Hals - und Beinbruch!
 
Paulus
Přesto by tam pár Bf 109 či 110 mohlo spadnout, taková byla skutečnost!Úsměv
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Baron
Teda ja sa vám čudujem. Pri naťahovaní akejkoľvek mapy sa môžete vytešovať do alelujá pohľadom na zostrelené a horiace nemecké mašiny, nie je ANI JEDEN obrázok, kde by horelo nejaké sovietske lietadlo. Jediné čo majú Nemci je výbuch lode a neúspešný útok na ZIL. Ale to nestačí - ešte by ste chceli aby v uputavke na kampaň za nemeckého pilota boli zostrelovane nemecké stroje. Paulusi, keď to chceš podľa skutočnosti, to by tých horiacich Rusov muselo byt násobne viac. Úsměv

Môžete mi poslať adresu na vášho dodávateľa? Vyzerá to tak, že vám dodáva vysoko kvalitný matroš.Šklebící se
Hals - und Beinbruch!
 
olda Olde maly
Paulus napsal:

Přesto by tam pár Bf 109 či 110 mohlo spadnout, taková byla skutečnost!Úsměv


Goebbels to nepustil. Úsměv
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
Paulus
Já chci je jedno Bf, aby to bylo blíž skutečnosti, to by mi snad mohli udělat kvůliCoolZa Luftwafe lítám, ale občas mne taky sestřelí!Mrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
petsild
Alespoň jeden méně šikovný Úsměv německý pilot mohl hořet.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
1stCL_Novotny
Tady je to jak v USA, proč není černej, proč to je tady a ne tam, proč nevyhrál klaďas, proč nehoří německej křáp.?????????
Prostě nehoří, asi to má nějaký důvod u samotného tvůrce.
Zamračený
 
AJaromir
YouTube Video


 
Baron
No Cibule musím ťa pochváliť - svojim príspevkom si rozpútal docela slušný flejm. Ak to bolo tvojim úmyslom, tak ti to vyšlo dokonale.
Hals - und Beinbruch!
 
310_cibule
Baron napsal:

No Cibule musím ťa pochváliť - svojim príspevkom si rozpútal docela slušný flejm. Ak to bolo tvojim úmyslom, tak ti to vyšlo dokonale.


Samozřejmě, plánoval jsem to několik dní. Anebo že bych jen tak plácnul nějakou blbost, která mě zrovna napadla? :-) Na druhou stranu to je základ každého kvalitního flejmu.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Tyler Durden
Editor názorů Úsměv
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
1stCL_Fucida
Baron napsal:

No Cibule musím ťa pochváliť - svojim príspevkom si rozpútal docela slušný flejm. Ak to bolo tvojim úmyslom, tak ti to vyšlo dokonale.


Mně se občas zdá, že jsi tady na SVK, Barone, stále ještě příliš krátkou dobu na to, abys rozeznal drobné nuance podmanivého humoru nás, nejstarších mazáků Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Baron
Šklebící se No, ešte som mladý Šklebící se
Hals - und Beinbruch!
 
Rumcajs
Baron napsal:

Šklebící se No, ešte som mladý Šklebící se
Hele vopatrně s těma výrokama. Se to ještě proflákne a budeš mít v ulici frontu na ten elixír. Cool
 
Baron
Šklebící se
Hals - und Beinbruch!
 
Rumcajs
To FN je zvíře. Jsem včera absolvoval let za rudé na tom serveru Knights of ... něco. Bylo celkem dost lidí, skoro 40 tuším. No a bylo málo červených. Tak přišla moje premiéra v FNku. Na výběr byl i Spit a Kobra a P47, ale jednou musí být poprvé.
Připletl jsem se k nějakému nedorozumění, kluci už po sobě stříleli. Tak jsem se přidal. Nějaký Mezek mi pláchnul dřív, než jsem si s ním stihnul promluvit, ale byla tam taky nějaká 190. Tak jsem zkusil štěstí no a FNko ji s mírnou převahou výšky začalo dohánět. Tak jsem tak nějak zamířil a vystřelil, ale asi moc netrefil. Jenže ten v 190 byl ještě větší neumětel jak já, tak zazmatkoval a postupoval podle Turbova "Třeba mi ho urvi". Povedlo se mu to moc hezky. Začal tam sebou plácat jak utrženej list. Jelikož tam bylo husto, radši jsem ho nesledoval k zemi, ale začal stoupat, abych se zorientoval, zda nemám někoho za sebou. Naštěstí jsem nevzbudil pozornost, tak jsem šel podívat, kam že to ten pacholek mizí. No a vidím ho, jak u země peláší směr domů. Sebral jsem zbytky odvahy a šel mu domluvit. FN prostě letí. Dohonil jsem ho, a on začal zas podle Turbova návodu, ale tentokrát to byl myslím cloumák následovaný supercloumákem. Asi jsem ho v tom trochu volíznul, protože z něj začalo něco odpadávat. Až z něj odpadnul padák.
No a pak to přišlo. Serie různých fucků a BS FN v chatu. A že prý jak je možné, že s 190 A8 neuteče blbý Lavočce a tak podobně. Tak jsem s ním souhlasil slovy "FN happens".
Radši mizím domů, zážitek mám na celý večer, tak proč si to kazit nějakou neuvážeností. Cestou potkávám nějaký letadlo a vzápětí druhý. Co se dá dělat, jdeme bojovat. A už na toho Spitfajra taky mířím, ale uhne. Pak mi to začalo vrtat v hlavě, no a po dalších bolestných pár vteřinách přemýšlení jsem dospěl k závěru, že v 1944 byly Lavočky a Spity asi kamarádi. Ne jako dnes, ne? Kucí od Spitů si to asi mysleli taky, tak mě nesundali.
Ta Lavočka prostě nemá chybu. Lítá jak čert, točí se jak vrtulník, roluje jak F16 a ty Švaky. Navrch jsem se po přistání dozvěděl, že toho vykuka jsem sundal dvakrát. Fakt tam byly dvě letadla. Tak to už je dost, ještě navrch to FN zdvojuje sestřely. Pak se tedy ukázalo, že to byl jinej, že ten první asi spadnul a ten co jsem si myslel, že je furt první, byl vlastně druhej.
Mám z toho i video, ale není to moc na chlubení. Střelba byla dost hrozná, je vidět, že jsem byl poněkud dezorientovanej a tak dál. Takže bych většinu úspěchu přičetl kvalitám pánů Lavočkinů. Ty FN jsou jednoduše dost dobrý.
 
Mira
Tak jsem se kouknul a máš tam jednoho týpka v A3. A ta opravdu FNku nezdrhne Úsměv
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,194 návštěv