April 26 2024 03:29:57
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
Tapi
Nabízím překlad textu z DD od Kirilla Konnova (jejich programátora) ke gyroskopickému zaměřovači: http://www.luftsc...cz/?p=4029
WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
saldy
Jak to je u tý 110-E, nesmí se překročit 75% tahu ? Zase mi čoudí motor.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
1stCL_Fucida
Smí. Asi spíš používáš vysoký výkon déle, než je zdrávo (100% máš povoleno jen na jednu minutu).
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
petsild
Tapi napsal:

Nabízím překlad textu z DD od Kirilla Konnova (jejich programátora) ke gyroskopickému zaměřovači: http://www.luftsc...cz/?p=4029

To není fér Šklebící se, proč má Bob hned v základu Spiťáka dlouhé/krátké křídlo, určitě s možností osadit bomby.
Navíc s plně funkčním zrcátkem a dokonce gyroskopický zaměřovačem. Tohle nemá DCS ani po dvou letech marného vývoje.
Ještě všiml v kokpitu je správný Úsměv počet šroubů a matek co drží přední plexi.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
Rumcajs
Byl jsem si včera zas jednou zalítat a překvapilo mě, že není moc velká volba serverů. Tedy serverů jsou mraky, lidí je hafo taky. Lítá se ale WoL a nějaký ten dogfight. Servery s populací pod 10 jsou celkem na nic a Normal mode mě tak nějak nebere. WOL není smysluplně zajímavej, protože se od DF serverů odlišuje jen kosmeticky. Stejně se nad nějakým tím cílem vytvoří klubko, kde jeden za minutu párkrát vystřelí a pak ho někdo sundá. Cílů je zjevně schválně málo, aby se to tak motalo a byla záruka přísunu té správné autentické WW2 zábavy.
Zalítal jsem si tedy pár letů na DF serveru Berloga, něco trefil a párkrát dostal po čuni no a za 15 minut mě to přestalo bavit. Kde jsou ty časy, kdy jsme lítali hodinové lety, abychom vybombardovali nějakou fabriku v zázemí za Stalingradem?!
Není v dohledu zas něco jako býval DED Expert?
 
Baron
Vyskusaj Coconut.Tam si uzijes aj hodinovy let k cielu.
Hals - und Beinbruch!
 
606_Druindin
DED espert, resp. Random expert je v prcu, páč Crusader nemá čas. Na pořádnej servr musíš počkat až zas spustí kampaň TAWu, nebo se spokojit s menšíma servrama jako je Finskej a Coconut.
Anebo si musíme výhledově něco vytvořit sami - když je to taková bída Úsměv
 
Rumcajs
Tak díky kluci. Zkusím tedy ty menší servery.

Jinak já se tak těším na to nové ROFko. Když tak koukám kolem sebe v BOSku a vidím ten svět ... za WW1 bylo toho času na čumendu přeci jen trošičku víc.
 
saldy
Ten coconut je taky dynamickej ne? Frontu ovlivňují hráči, ale jen pro 42, někdy je plno, ale jaký dny už nevím, většinou se dostanu až pozdě v noci a je tam už málo hráčů.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Baron
Jj Coconut je dynamicky.
Hals - und Beinbruch!
 
Lanc
Na fejsbukovej Il2 Bos stranke vypisovali a oznamovali do sveta ze spustia TAW za 14 dni (vazne, nehladajte spojenie s uz classic hlaskou). No uz je tomu asi mesiac az dva.
Presne toto ma zaujalo minule tiez. Kopii predali viac jak je lidu v Indii, ides na servery a tam ked napocitas 150-200 ludi max tak si nalej. Kvalita serverov je tiez story. My lietame na Finoch a spominame na stary dobry WoE s cielami po celej mape a na vyse hodinove lety. A ano, raz si urobime svoj aby som furt nepicoval.
2/JG26_Krak
 
http://squadron.achileus.cz/
Algy
Od update na verziu 3.003 , tuším predvčerom som sťahoval ma z neznámych dvôvodov začína vyhadzovať od Fínov a aj od Coconut . Napíše že zlé prípojenie, prípadne niečo podobné. Podobné problémy majú aj niektorý ostatní.... ...vie niekto, kde môže byť chyba ???
Letka_13/Algy

www.letka13.sk
 
www.letka13.sk
1stCL_Punkey
Lanc napsal:

Na fejsbukovej Il2 Bos stranke vypisovali a oznamovali do sveta ze spustia TAW za 14 dni (vazne, nehladajte spojenie s uz classic hlaskou). No uz je tomu asi mesiac az dva.


Taw skončilo před dvěma týdny......
 
CSW_Cassius Chaerea
Na východní frontě máme radost, že už jedna z prvních sérii FeNy z první půlky roku 43 dokáže držet rychlostní krok s fašistickým messerschmidtem z druhé poloviny roku 44. A nemůžeme se dočkat, až příjde Lavočkinova sedmá symfonie, která snad nejen dokáže držet krok, ale i předčí vlašťovku.
 
Hot_Dog
Cassius Chaerea napsal:

Na východní frontě máme radost, že už jedna z prvních sérii FeNy z první půlky roku 43 dokáže držet rychlostní krok s fašistickým messerschmidtem z druhé poloviny roku 44. A nemůžeme se dočkat, až příjde Lavočkinova sedmá symfonie, která snad nejen dokáže držet krok, ale i předčí vlašťovku.


Njn očividně bohužel ani princ Jasoň nedokáže změnit historická data a nezbude mu nic jiného, než utřít slzu nad tím, jaké jsou jeho americké stroje v BoBp plečky ve srovnání se starou FeNou... Na druhou stranu je mi to celkem jedno, jelikož v Bodenplate nebude lítat nic, v čem by měli vývojáři osobní (rozuměj povinně národní) interest, a tak docela věřím tomu, že tam ty stroje budou navzájem odpovídat historickým legendám tak, jak se u nás běžně tradujíÚsměv
 
Baron
Osobne si myslim, ze podobna situacia nastane s vydanim Pacifiku. Len v opacnom garde.
Hals - und Beinbruch!
 
CSW_Cassius Chaerea
Baron napsal:

Osobne si myslim, ze podobna situacia nastane s vydanim Pacifiku. Len v opacnom garde.
Jako že Zera budou rychlejš než Laviny?
 
Hot_Dog
Nevim, ale nemyslim si, že touha a motivace Jasona by se mohla rovnat té vývojářské Ruské. Takovejch případů jako roll rate Laviny, aby to nikde nešlo dohledat ani otestovat a mohli si to tedy udělat jak chtějí, zas moc není. Musej se tedy uchýlit třeba k zavedení nesmylných následků po překročení času motorových režimů, jelikož to zrovna krásně zvýhodňuje zejména a pouze Ruské stroje... Tím ovšem nase*** půlku komunity a přece jenom, Jason na tom bude chtít primárně vydělat peníze.
 
Baron
Cassius Chaerea napsal:

Baron napsal:

Osobne si myslim, ze podobna situacia nastane s vydanim Pacifiku. Len v opacnom garde.
Jako že Zera budou rychlejš než Laviny?


Šklebící se Tak nejak Šklebící se
Hals - und Beinbruch!
 
Richi
Odpověď na problém, proč jsou ve hře rozdílné výkony letounů oproti historickým faktům, je ale snadná.
Problém není ve hře ani ve faktech. Problém je v tom, že někteří z vás mají nejasnost v základní otázce: o čem vlastně mluvíte a co vlastně chcete?

Buď si přejete simulátor - hru na motivy příběhů z WWII, nebo si přejete historickou rekonstrukci - hru podle skutečnosti.

V simulátoru si zalítáte za obě strany a určitě to bude fajn. V rekonstrukci si první polovinu války zalítáte jen za Němce a druhou asi jen za Rusy, jinak to bude nejspíše pěkná otrava.
WWI i západní fronta mohou být nějaká rozumná kombinace simu a historie, ta letadla byla podobné kvality a výhody či nevýhody konkrétních letounů lze lépe namodelovat a stále zůstat v nějaké rozumné vyrovnané hratelnosti pro všechny hráče.

A pokud se bavíme o hře, potom se bavíme o zábavě. O společné zábavě s ostatními hráči. K tomu potřebujeme modré a červené, poldy a zloděje, indiány a kovboje, prostě ty "hodné" a ty "zlé".
Ale východní fronta tak nikdy nemůže být podle skutečnosti, protože by to bylo pro polovinu hráčů nehratelné. A když bude chybět polovina hráčů, tak to pro tu druhou půlku bude docela nuda.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,762,477 návštěv