April 19 2024 00:24:44
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
Rumcajs
Tak jsem to zas jednou vyhrál. Skočím na Random Expert, vidím je málo (míň) modrých. Skočím tedy do Bf 110, vezmu dvě 500kg a letím zmastit továrnu. Letím nizounko, abych nepadl za oběť těm červeným paviánům, co furt někde kolem mlsně slíděj. Takže si užívám navigace, letím chvíli podél trati, pak kopíruju řeku, trefím poslední vesnici a nasadím kurs přes les. V dálce vidím salvy AAA, říkám si, odnavigoval jsem se přesně, dobrá práce. Shodím bomby, kolem práskají šrapnely, ale mířej na další letadla, uff, mě to minulo. Pak dám ještě pár průletů a zničím pár autíček a mizím s úlevou pryč. Ale koukám na výsledky a nic, čistá nula. Divné, říkám si. Doletím domů a výsledek mise je "Friendly Fire". Kouknu na mapu a já vůl se super přesně odnavigoval nad naše pozice. To má člověk z toho, že střídá strany, aby balancoval. 15 minut předtím to bylo OK, páčto jsem letěl Pešku. Chjo. Tak Goering mě dnes nepovýší.
Upravil/a 1stCL_Novotny dne 09-02-2020 10:11
 
saldy
To je klasika, jak jsem střídal strany pletlo se mi to, nejednou jsem si prostě uprostřed letu prohodil modré za rudé a naopak.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
1stCL_Punkey
Pánové, na ty mikrolagy někdy někdo někde radil vypnout v launcheru něco ohledně připojení, odesílání dat nebo tak něco. Víte co mám na mysli, víte někdo, co se má vypnout?

Díky
 
magot
Vypni počítač, pak to celkem ujde i když taky to není nic extra.
 
1stCL_Fucida
1stCL_Punkey napsal:

Pánové, na ty mikrolagy někdy někdo někde radil vypnout v launcheru něco ohledně připojení, odesílání dat nebo tak něco. Víte co mám na mysli, víte někdo, co se má vypnout?

Díky


Punkey, radili v launcheru deaktivovat "Seed when downloaded", ale jestli to funguje, to nevím.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Punkey
1stCL_Fucida napsal:

1stCL_Punkey napsal:

Pánové, na ty mikrolagy někdy někdo někde radil vypnout v launcheru něco ohledně připojení, odesílání dat nebo tak něco. Víte co mám na mysli, víte někdo, co se má vypnout?

Díky


Punkey, radili v launcheru deaktivovat "Seed when downloaded", ale jestli to funguje, to nevím.


Jó to je ono, díky Fuči. A nevíš ještě, kde to vypnout, když mám Steam verzi a tudíž žádný Launcher?Šklebící se
 
magot
Spusť to přes exáč - "launcher.exe" v root adresáři hry, pak ten seed najdeš v settings .
Ten nablblej steam to spouští zřejmě přes il2.exe
[img]https://s25.postimg.org/omf0tey1b/seed.jpg[/img] is not a valid Image.

stuttering je zde celkem na místě když si člověk dobrovolně dělá z pc a svého připojení torrent žumpu a dotuje to co by si 1C měli zaplatit, tedy rychlé servery.
Upravil/a magot dne 03-01-2017 21:35
 
Aces_Wild
Steam má vlastní digitální distribuční systém, proto "launcher.exe" nemá. Stuttering/FPS propady a jiné anomálie jsou reportovány dalšími hráči, tedy lze očekávat další hotfix/y s odladěnějším DX11.
 
Baron
1stCL_Punkey napsal:

1stCL_Fucida napsal:

1stCL_Punkey napsal:

Pánové, na ty mikrolagy někdy někdo někde radil vypnout v launcheru něco ohledně připojení, odesílání dat nebo tak něco. Víte co mám na mysli, víte někdo, co se má vypnout?

Díky


Punkey, radili v launcheru deaktivovat "Seed when downloaded", ale jestli to funguje, to nevím.


Jó to je ono, díky Fuči. A nevíš ještě, kde to vypnout, když mám Steam verzi a tudíž žádný Launcher?Šklebící se


Skus spustit hru priamo z adresara hry. Malo by to fungovat i na Steamovej verzii.
Hals - und Beinbruch!
 
DatavCZ
Baron napsal:

1stCL_Punkey napsal:

1stCL_Fucida napsal:

1stCL_Punkey napsal:

Pánové, na ty mikrolagy někdy někdo někde radil vypnout v launcheru něco ohledně připojení, odesílání dat nebo tak něco. Víte co mám na mysli, víte někdo, co se má vypnout?

Díky


Punkey, radili v launcheru deaktivovat "Seed when downloaded", ale jestli to funguje, to nevím.


Jó to je ono, díky Fuči. A nevíš ještě, kde to vypnout, když mám Steam verzi a tudíž žádný Launcher?Šklebící se


Skus spustit hru priamo z adresara hry. Malo by to fungovat i na Steamovej verzii.


Ahoj, mám také steam verzi ale našel jsem si tohle SteamLoader a už to přes steam nespouštím funguje i multiplayer. spuštění funguje jako klasická verze ten jejich progrm se už nespustí.
 
1stCL_Punkey
Barone, souhlasím s verzí Aces Wild, že Steam verze launcher nemá. Nicméně zkusil jsem exáče v adresáři co jsem našel a nic, všechno mi spustí rovnou hru. Jestli víš, který a kde má být, tak sem s ním Úsměv. Nicméně stačilo by mi, kdyby to bylo v nějakém cfg.
 
1stCL_Punkey
DatavCZ napsal:

Baron napsal:

1stCL_Punkey napsal:

1stCL_Fucida napsal:

1stCL_Punkey napsal:

Pánové, na ty mikrolagy někdy někdo někde radil vypnout v launcheru něco ohledně připojení, odesílání dat nebo tak něco. Víte co mám na mysli, víte někdo, co se má vypnout?

Díky


Punkey, radili v launcheru deaktivovat "Seed when downloaded", ale jestli to funguje, to nevím.


Jó to je ono, díky Fuči. A nevíš ještě, kde to vypnout, když mám Steam verzi a tudíž žádný Launcher?Šklebící se


Skus spustit hru priamo z adresara hry. Malo by to fungovat i na Steamovej verzii.


Ahoj, mám také steam verzi ale našel jsem si tohle SteamLoader a už to přes steam nespouštím funguje i multiplayer. spuštění funguje jako klasická verze ten jejich progrm se už nespustí.


Úplně nemyslet já rozumět
 
1stCL_Punkey
Hele, možná je to tohle, úplně na konci startup.cfg.........seed

[KEY = updater]
language = "eng"
locales = "rus,eng,ger,pol"
seed = 1
[END]

Vypnu to a zítra zkusím....
 
Baron
Ahoj Punkey, nie som pri kompe (píšem z mobilu), keď prídem večer domov, pošlem PM.
Hals - und Beinbruch!
 
3BAP_Razo
Baron napsal:

Po pristati knipel k sebe, vyrovnavat brzdami, nechat dobehnut.


Díky. Trochu to trvalo než jsem si přečetl, že Lagg nemá brzdy samostatně ovládané a ani uzamykatelné ostruhové kolečko, ale musí se se při brždění a přitažení ovládat směrovkou, jestli jsem to dobře pochopil.
No každopádně se mi povedlo jedno přistání bez třísknutí křídlem o zem, ale malá piruetka na konec byla.
Mám nalítáno jen něco přes 3 hodiny, takže ono se to nějak postupně poddá.
Překvapivě mě baví zatím lítat i ta offline kampaň. Dostávám bodíky, medaile a těším se až si konečně vylítám IL-2.
Pokaždé člověk potká jiný počet nepřátel a občas i boj, který se mě přímo netýká a vcelku to působí jako živá fronta.
Dle toho, co se tady psalo jsem to čekal daleko horší.
Uvidím, jak dlouho mě to bude bavit, ale zatím moc pěkné.
A grafiku mám na max a na mé i3 6100 (3,7 GHz), 8GB RAM a R9 380 2GB to jede stále kolem 80-100FPS a naprosto plynule.
Asi na online to půjde hůř, ale také jsem myslel, že to bude běhat mnohem pomaleji.
 
http://3iap.4fan.cz
RH_Killer
Včera jsem úplnou náhodou odstranil problém s poškubáváním a propady FPS. Jen jsem si testoval nastavení a popíšu tedy co jsem dělal. Nevím totiž čím to bylo. Dal jsem čistou instalaci nových ovladačů GK (stále škubačka), pak jsem si hrál s nastavením a vypnul VSync. FPS vylítlo na 120, ale pořád trošku trhaný. K tomu jsem vypnul AA a dal HIGH. Obraz hnusnej, žádná změna. Vrátil jsem tedy ULTRA, AA4x, zapl VSync, dal dohlednost na 3x (vžycky restart hry) a ejhle, záškuby, propady FPS pryč a stálé FPS 60. Zajímavý je, že s VSync prostě hra nepřeleze 60 FPS. Na Random stejně nepotřebuju dohlednost 4x a co je hlavní, že to jede naprosto plynule. Snad to někomu pomůže.
 
Zifi
Killer napsal:

Zajímavý je, že s VSync prostě hra nepřeleze 60 FPS.


To je vlastně podstata vertikální synchronizace. Omezí se počet snímků. Některé snímky jakoby čekají na zobrazení a některé se nezobrazí vůbec. Velmi lajcky vysvětleno. Daň za plynulost a obraz bez pruhů je ovšem značně vysoká. Při zapnuté vertikální synchronizaci dochází k "vysoké latenci". Obraz je trochu opožděný. To je v simulátorech leteckých a hlavně automobilových velký problém. To takzvané komižlání se při zapnuté Vsync ještě zhorší. Začneš mít pocit, že je letadlo jakoby gumové
 
Mira
Moment, chceš mi říct, že za problémem s houpáním a vrtěním F4 mam hledat zapnutej Vsync ?
Tak to jsem v klidu..já myslel že mám volšový ruce Šklebící se
Na druhou stranu, FW se mi takto nehoupe a nekomižlá..Zamračený
 
Zifi
Ne to Ti opravdu nechci říct. Ale když si moje slova znovu přečteš, tak to určitě zjistíš. Ale poradím ti. Když napíšu nějaké slovo, tak ho napíšu, protože přesně to slovo jsem chtěl použít. To znamená, že slovo zhoršuje neznamená způsobuje
 
Mira
Ok, špatně jsem se vyjádřil.. ty říkáš, že zapnutá Vsync to komižlání zhoršuje ? Takže když Vsync vypnu, bude rozdíl v komižlání ( ty vole, to je slovo Úsměv )

A : znatelný
B : nepatrný
nebo za
C: (k)nulový..

schválně to hned jak budu moct odzkouším, ale myslím, že už ted znám odpověď..
Upravil/a Mira dne 05-01-2017 10:57
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,718,442 návštěv