April 24 2024 16:32:20
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
Hot_Dog
Barone, díky moc za odpovědi, máš to u měMrknutí
 
Alan Grey
Alan Grey napsal:

Ahoj Barone,

Screenshot jsem pořídil s nastavením času 17:00 na mapě Rheinland. Jde o páru z lokomotivy. Není to příliš osvícené (zapadající slunce)? Nebo je to v pořádku? Pokud je to chyba, tak hlásím Úsměv

imgur.com/zGkfzDj.jpg


Ahoj Barone, a co tohle? Normál nebo bug?
 
http://www.alan-grey-page.cz/
ringlett
Baron napsal:

Hot_Dog napsal:

-Radar AN/APS-13 pro mustanga


- pokial je mi zname, tak nie. Neviem ci P-51D-10 tento radar pouzivali


Zatím ani jedna varianta spojeneckých mašin ve hře tohle udělátko něměla
P-51 to měla od verzí D-20 a K-10 dál
P-38 od L-5 dál
P-47 od D-40 a N
Upravil/a ringlett dne 27-12-2019 12:33
Nelétám, občas se plazím ...
 
Baron
Alan Grey napsal:

Alan Grey napsal:

Ahoj Barone,

Screenshot jsem pořídil s nastavením času 17:00 na mapě Rheinland. Jde o páru z lokomotivy. Není to příliš osvícené (zapadající slunce)? Nebo je to v pořádku? Pokud je to chyba, tak hlásím Úsměv

imgur.com/zGkfzDj.jpg


Ahoj Barone, a co tohle? Normál nebo bug?


Ako sa to vezme. V aktuálnom grafickom engine normál.
Hals - und Beinbruch!
 
saldy
No uvidíme jak to půjde dál, ty reflektory jsou dost otravný...pro noční mise je dobrý si stáhnout průhlednost mapy aspoň na 20%, jinak to vypaluje oči. Na zimní mapě je viditelnost velmi dobrá i když to z videa nevypadá.
YouTube Video



ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
magot
No oni IRL ty reflektory byly taky dost otravný Šklebící se
Btw ta animace ohňů nebo co to je, je fakt děsná ..
 
Mira
Hoši v datech k P39 je napsáno, že Emergency režimu dosáhnu posunutím plynové páky paky dopředu + přesunutím páky směsi na Full Rich. Ale těch 60 inch Hg dosáhnu i když nechám směs na Auto Rich. Nějaká chybička ?
 
Hot_Dog
To neni chyba, dosahnes toho i na auto-rich, ale proste tenhle rezim se ma litat na full-rich... Jestli pak simulujou trochu nizsi vykon a nebo poskozeni motoru v dusledku nespravneho nastaveni nevim...
 
OREL_Kolokolcik
Ahoj, rychleji se ti přehřeje motor. 100% palivo i ochlazuje.
 
Alan Grey
forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2020_01/Rhein_1.jpg.51356d7f97f8081d6d980f126dea3c78.jpg

DD : https://forum.il2...ent=882290
 
http://www.alan-grey-page.cz/
Alan Grey
Jason's Briefing Room and Officers Club

Hello Everyone,

Now that the Holidays are over and we move swiftly into Battle of Normandy and our 2020 development schedule I have decided to, at least for a little while, host a thread that answers some questions I see in the community and have a place where I can comment on different issues or draw your attention to certain things. I typically don't like threads like this. I didn't like it when Albert had such a thread and I don't like them in general because the community tends to complain more than praise and responding to a list of complaints on a regular basis, although it's what you want, becomes just a gigantic eyesore for new or potential users to stare at rather than actually reading about what is great about our products and diving in. It gives a hugely lopsided picture of what we are doing. As we have grown over the years it becomes harder and harder for me to be in multiple places at the same time and engage in real-time like I prefer to do and actually get any work done. But for now, I'll use this thread to pontificate on items I feel need answering in an official manner - so long as I feel this thread is a positive and not a negative.

Jason


https://forum.il2...cers-club/
 
http://www.alan-grey-page.cz/
CSW_Cassius Chaerea
Škoda že mu neřekli, že ten "gigantic eyesore" pro nové uživatele dělají internetoví recenzenti, kteří zpravidla nejsou ani skalní hráči simulátorů a ani mu nelezou na jeho forum. A ti většinou tak nějak nemají potřebu chválit na hře něco, co dle nich na první pohled není dobré.
 
Mira
Zkoušel někdo ten PWCG kampan generator ? V čem je rozdíl oproti klasické karieře ve hře ? Krom toho, že se spouští samostaně mimo hru..
 
Art
Hm asi už mám oči okoukané z toho počítače, ale já na těch fotkách nevidím žádné vylepšení ...
No doufal jsem, že Jason ten planeset upraví a vymění hlavně tu nesmyslnou G6- late.. a třeba i tu A6 za jiná lítadla ..
 
ZVP Zdenek
...za jaká ...?
Die Tschechen sind die lachende Bestien
 
1stCL_Fucida
Třeba Fw 190 A-9 a G-6 nebo 14/AS? Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Mira
Jestli mně pamět neklame, tak mi tady Baron kdysi odpovídal, že verze G14/AS je v plánu, jakožto modifikace.
 
magot
No plány na 2020 celkem o ničem ..
Specielně pokud bude Normandie vypadat stejně mizerně jako Benelux. O předělání designu mapu nenapsal ani bé ..
A břehy řek to nezachrání ..
 
Zifi
Je to velká škoda. Kubáň není dokonalá, ale celkově to je moc pěkná mapa. BP byl krok zpět. Další mapu koupím asi až ve slevě.
 
Tapi
magot napsal:

No plány na 2020 celkem o ničem ..
Specielně pokud bude Normandie vypadat stejně mizerně jako Benelux. O předělání designu mapu nenapsal ani bé ..
A břehy řek to nezachrání ..


Jp, vidím to žel podobně. Čekal jsem, že se Jason alepoň maličko chytí za nos a přizná, že BoBP mapa se tak úplně přece jenom nepodařila a slíbí zásadní opravu... Taky jsem čekal, že se nějak vyjádří k situaci se stutteringem v MP a celkově k výkonu platformy po updatech za poslední cca půlrok, ale kde nic tu nic. Většinou jen samá pozitiva - ano je dobré vyzvednout, co se povedlo, ale osobně jsem od něj také čekal o malinko více "open & honest" přístup, když už se rozhodl to vlákno založit...
WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,753,751 návštěv