March 28 2024 21:51:12
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
Saburo
Stačí zmáčknout LShift + N (nebo M, už si to nepamatuju) a Spit IX má komplet manuál. Při "RPM auto" obě páky ovládá osa Throttle a při "auto-off" jdou nezávisle Throttle i RPM, to mají OK.
Někomu tam možná bude chybět ten bazmek spojující ty dvě páky při "RPM Auto", ale na činnost to vliv nemá.

Chybí jim tam (nebo chyběla) páka "Mixture", s ohledem na auto start/stop je to ale vcelku jedno..
 
Zifi
Už se ví kdy bude další TAW?
 
petsild
SepiaX napsal:

Pilot Lightingu má optimisticky nakročenoŠklebící se
i.imgur.com/Gph7xe7.png

Velitel tanku do každého Lightingu!Šklebící se
i.imgur.com/EjPOvAb.png
i.imgur.com/0QCPWoQ.png

[img]https://secure.franklintheatre.com/images/user/ft_11874/Movie%20Gang%20Titanic%20MAIN.jpg[/img] is not a valid Image.

Pořád se děje Titanic nešvár?
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
ringlett
eště nikdy jsem ho neviděl
Nelétám, občas se plazím ...
 
magot
To si o dost přišel, když odečtu ten příběh, tak to byla velmi solidní rekonstukce události a lodi.
Cameron je záruka kvality Úsměv
Upravil/a magot dne 17-10-2019 19:37
 
ringlett
magot napsal:

To si o dost přišel, když odečtu ten příběh, tak to byla velmi solidní rekonstukce události a lodi.
Cameron je záruka kvality Úsměv


máš pravdu, film jsem taky nikdy neviděl Úsměv
Nelétám, občas se plazím ...
 
CSW_Cassius Chaerea
Už se taky těšíte, až utratíte prachy za Hurricane? Zadarmo drahý stroj, ale co člověk neudělá, aby na frontě vypadal jako pilot s největšími koulemi v širokém okolí.
 
1stCL_Werner
Ety charykejny prosto gavno...
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
Mira
Chlapi, sorry za dotaz, ale asi jsem debil. Může mi někdo prosím říct, kterou klávesou ovládám v Mustangu tu červenou páku Mixture control ? Já to prostě nemůžu najít a to co jsem si myslel, že by to mohlo byt, tak nic nedělá..
 
Saburo
RAlt + plus / mínus (ne na NUM klávesnici)

IRL špatně, ale tady to tak prostě je..
 
Baron
Aby som pravdu povedal, vyberom novych kolektorskych lietadiel nie som teda velmi nadseny... Jaky su fajn, Hurricane tiez, ale cakal som trochu lepcejci vyber, a hlavne zo Zapadneho frontu (nic proti Ostfrontu ale mam ho plne zuby Šklebící se ). No ale co uz, predpokladam, ze bude nasledovat Jak 3 a La 7. Snad daju skopcakom aspon Bf-109G-10.
Hals - und Beinbruch!
 
Hot_Dog
Jo, Barone, taky sem doufal, že přidaj spíš neěco na ten západ 44 (klidně i 1943). Hlavně východní fronta už je docela slušně zaplněná a dá se tam lítat několik období po sobě viz TAW... Těch 10 letadel ze západní fronty by potřebovalo další kousky daleko víc...

Cassi, já si toho Hurrika, narozdíl od Yaků, určitě koupím:-) Horší než Išak to určitě nebude...
 
jirik
Jak 9 i Hawker Hurricane mi přijdou do tohoto simulátoru jako naprosto správná volba. Určitě budu kupovat oba. A nějakej Nieuport by taky mohl přijít, do cirkusu. Úsměv
 
Baron
Hot_Dog napsal:

Jo, Barone, taky sem doufal, že přidaj spíš neěco na ten západ 44 (klidně i 1943). Hlavně východní fronta už je docela slušně zaplněná a dá se tam lítat několik období po sobě viz TAW... Těch 10 letadel ze západní fronty by potřebovalo další kousky daleko víc...

Cassi, já si toho Hurrika, narozdíl od Yaků, určitě koupím:-) Horší než Išak to určitě nebude...


Asi tak. S tým rozdielom, že ja si kúpim aj tie Jaky Úsměv Myslím si, že to nie sú jediné kolektory, ktoré nám ponúknu - je možné, že sa dočkáme aj čohosi zo Západu. V DD povedali, že majú niekoľko zostáv kolektorov. Zatiaľ teda poznáme jednu.
Hals - und Beinbruch!
 
606_Druindin
No tahle sestava teda nákupní horečku neprobudí, měli tam dát aj něco pro osu, aspoň třeba dalšího itala, nebo rumuna.
 
CSW_Cassius Chaerea
Hot_Dog napsal:

Cassi, já si toho Hurrika, narozdíl od Yaků, určitě koupím:-) Horší než Išak to určitě nebude...
Jestli nenašli nějaký nový supertajný dokument, tak bude. Išak má alespoň dobrou zatáčku, Hurricane je symbol průměrnosti, který vůbec v ničem nevyniká mimo tlouštky křídla, tam je jednička.
 
310_cibule
Koupim všechno, jako vždycky, ze sběratelských důvodu, ale mohli by aspoň zlítatelnit tu pětadvacítku.
Upravil/a 310_cibule dne 19-10-2019 10:29
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
606_Druindin
CSW_Cassius Chaerea napsal:

Hot_Dog napsal:

Cassi, já si toho Hurrika, narozdíl od Yaků, určitě koupím:-) Horší než Išak to určitě nebude...
Jestli nenašli nějaký nový supertajný dokument, tak bude. Išak má alespoň dobrou zatáčku, Hurricane je symbol průměrnosti, který vůbec v ničem nevyniká mimo tlouštky křídla, tam je jednička.


Tak třeba ve výzbroji to išaka předčí, když teda pominu "a"čkovejch 8 kulometů, resp. "b"čkovejch 12 kulometů malé ráže, která má v BOSku funkci odlupovače laku, tak "c" verze by měla být ultimátní a "d" může být dobrá proti tankům.
Nevim teda co budou modelovat, jestli všechno, nebo jen to co se používalo na východě, včetně těch jejich polních modifikací???
 
Hot_Dog
Psali, že chtěj udělat co nejvíc těch ruskejch polních modifikací, ale veřím, že Mk IIc se 4x hispanama taky dostanem. Krom toho to bude stabilní střelecká platforma jako třeba P-40 a emil s machinou o dva km níž tomu neulítnou letem v levelu. Jinak na tom, že nám daj i horší letadla nevidím nic špatnýho, jinak už by nám, vzhledem k tomu že máma mustanga a tempesta, mohli nabídnout leda tak spita s grifonem a sea furry...
 
310_cibule
Hot_Dog napsal:

Krom toho to bude stabilní střelecká platforma jako třeba P-40 a emil s machinou o dva km níž tomu neulítnou letem v levelu.


Dobrá odpověď na Cassiův post. Bylo to dobrý éro. A spolehlivý. Souhlas se vším.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,598,479 návštěv