May 05 2024 07:55:01
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
Rumcajs
Laserově zaměřovaní střelci jsou v simech vodjakživa. Si pamatuji, blahé paměti, jsem četl takovou diskuzi na fóru WarBirds asi tak skoro 20 let zpět. Že je nechutné, že piloti bomberů schválně nalétávají k soubojům stihaček, aby získávali snadné killy.
 
Ajvn
Tohle přesně sedí na WT. Tam je minimálně 90ti % jistota, že chcípneš. Vyzkoušeno. Cože, že Wt není simulátor? Ale vždyď to mají napsáno: SIMULÁTOROVÉ BITVY.
Podobnost čistě náhodná... Úsměv

Jinak ten BoX už mi fachčí. Na Steamu chtěli nějaké potvrzení e-mailu.
 
saldy
Nezapomínejte, že střelce je možno ovládat i ručně Úsměv ale souhlas pe-2 jsou asi vylepšeny pro účely toxického mulťáku.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Aces_Wild
Developer Diary #228
 
311_Mart
Za zakomponování únavy pilota palec nahoruMrknutí
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
Baron
Únava funguje aj pre AI (je hodne prerobene) . Len pre zaujímavosť. Vo všeobecnosti je možné povedať, že simuláciou fyziológie pilota sa mení taktika leteckého boja. No ved uvidíte sami.

.. mimochodom, P38, Tempest a Mustang sú super. Asi dezertujem k Spojencom k jednotkám s Lightningom Úsměv
Hals - und Beinbruch!
 
606_Druindin
Obecně za G-limity palec nahoru, ale trochu se bojim jak se toho ujmou politicky.
 
Hot_Dog
Zní to zajímavě, ale pevně doufám, že mi hra bude dávat průběžně "nějak" najevo, jak na tom můj pilot je a to dlouho předtím, než dojde k nějakejm omezujícím následkům (grey/black-out, ztráta síly na kniplu atd...) Něco na co si zvyknem a budem to vnímat, protože jestli nebudu vědět v konstantní utažený zatáčce, jestli mi za 3 vteřiny odejde zrak nebo ne, to by bylo pěkně naprd...
Upravil/a Hot_Dog dne 17-08-2019 11:08
 
311_Mart
Na tu zpětnou vazbu jsem taky zvědavý, ale věřím, že se povede rozumný kompromis.
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
CSW_Rannisokol
Nejlepší je stejně fotka v kokpitu Vyděšený
 
ringlett
CSW_OTU_Rannisokol napsal:

Nejlepší je stejně fotka v kokpitu Vyděšený


už u starého ila to byl mod který jsem nikdy nepochopil Úsměv
Nelétám, občas se plazím ...
 
Zifi
Až budeš mít přítelkyni nebo dokonce ženu, tak pochopíš.
 
CSW_Cassius Chaerea
A co když si tam chci dát nějakýho pěknýho frajera?
 
magot
Já míval ve spitfiru Goeringa Šklebící se
 
Zifi
CSW_Cassius Chaerea napsal:

A co když si tam chci dát nějakýho pěknýho frajera?


Pošlu ti svoji fotku
 
Hans-Assi
Dotaz na TAW server: jsou tam nějak "odolnější" pozemní cíle? Po zásahu T-34/76 na motor 2xSC500 poškození ca 35% a nejen tento konkrétní případ... Nějaké zkušenosti?
 
606_Druindin
Jo maj to nějak zodolněny (a nejen tanky). Není problém po vysypání tuny bomb odletět z nulou připsaných cílů a ve statech vypsána jen hromada poškození.
Řeší se to tak, že tam letíš znovu a znovu a znovu ... až to umlátiš Šklebící se

Ale přímej zásah - fakt přímej to ten tank nerozchodí.
 
Hans-Assi
Smutný
 
606_Druindin
Včera jsme zjistili jednu dost nemilou věc. Nevím jestli je to problém "BOSka" obecně, nebo jen serveru TAW. Ale vizuelně i statisticky jsme si ověřili, že zničený tank (výbuch a následné hoření) se po chvíli dokáže zregenerovat vizuelně do nepoškozeného stavu. Opakovaným útokem jde znovu zničit (výbuch a hoření), ale ve statech se už neobjeví žádné poškození / zničení dotyčného tanku.
Setkal se s tím někdo další?
 
Baron
Nie. Lietam KOTA, s ničím podobným som sa tam nestretol.
Hals - und Beinbruch!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,818,466 návštěv