April 28 2024 06:54:57
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
1stCL_Fucida
Me 262 nemá a nebude mít soupeře. Když si to vezmu kolem a kolem, tak jsem s ním skoro nelétal, je to s úrovní našich zkušeností prostě až moc snadný.

Chlapi s kapkou sebeúcty létají v letech 1944 a 1945 s A-8 a G-6 Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Baron
... zabudol si na A5 Úsměv
Hals - und Beinbruch!
 
Baron
606_Druindin napsal:

Jsem rád, že už jsou modří komplet a dokonce s příslibem arada do budoucna. Teď by mě jen zajímalo, kdy bude Mustang, kdy Tempest, kdy Lajťas a kdy dostane západní letectvo pořádnej bombardér?
Rozstřelování A-20cek Šwalbinou bude spíš trapny, než zábavny.


Keine panik 🙂 Na serioznom serveri bude ME 262 ako šafranu, predpokladám tak jedna alebo dve. Ak vôbec.
Ohľadne Mustanga, Tempestu, Lightningu a Mitchella - mali by vyjsť podľa zverejneného plánu. To sa týka aj mapy BP.
Hals - und Beinbruch!
 
Mira
Tak prouďák už by byl a ted šup, šup na Koreu Úsměv
 
CSW_Cassius Chaerea
Baron napsal:

606_Druindin napsal:

Jsem rád, že už jsou modří komplet a dokonce s příslibem arada do budoucna. Teď by mě jen zajímalo, kdy bude Mustang, kdy Tempest, kdy Lajťas a kdy dostane západní letectvo pořádnej bombardér?
Rozstřelování A-20cek Šwalbinou bude spíš trapny, než zábavny.

Keine panik 🙂 Na serioznom serveri bude ME 262 ako šafranu, predpokladám tak jedna alebo dve. Ak vôbec.
Ohľadne Mustanga, Tempestu, Lightningu a Mitchella - mali by vyjsť podľa zverejneného plánu. To sa týka aj mapy BP.
Furt těch Me 262 bude víc, než všech Amerik s názvem začínajícím na B-.

A ten plán je ten rok a půl starý, nebo vydali zase nějaký nový, aby se utvrdili v tom že drží termíny?

Míro na Koreu už máš Kukuružník.
 
magot
1stCL_Fucida napsal:

Me 262 nemá a nebude mít soupeře. Když si to vezmu kolem a kolem, tak jsem s ním skoro nelétal, je to s úrovní našich zkušeností prostě až moc snadný.

Chlapi s kapkou sebeúcty létají v letech 1944 a 1945 s A-8 a G-6 Úsměv.


Myslím že hlavní slabina bude v chybném používání Me-262, tzn. neznalej začne zuřivě točit a v tu chvíli se z toho stane jednohubka.
Taky by mě zajímalo jak mají "nasmulováno" chování motoru při chybném používání plynu .. Tzn. při překročení rychlosti přidávání/ ubírání, atd..
Jo a chybí tam manuální startování turbín pozemními techniky, nebo jsem něco přehlédl? Úsměv
YouTube Video



Upravil/a magot dne 11-06-2019 10:42
 
Hot_Dog
Též bych se Barone přimluvil, pošli nám odkaz na ten plán, který máš na mysli, díkMrknutí
 
Aces_Wild
magot napsal:

Taky by mě zajímalo jak mají "nasmulováno" chování motoru při chybném používání plynu .. Tzn. při překročení rychlosti přidávání/ ubírání, atd..

i.imgur.com/RhpxGI7.jpg
 
Saburo
Ne magote, nechybí tam žádné manuální startování turbíny "mechoušem" (nejde napsat mechanik.e.m, zkurvenej engine..), to jen Ty nechápeš a nevíš...

Ten mechanik tam startuje malej benzínovej motor instalovanej v kuželu, který následně roztáčel turbínu při startu...

Jeden by řekl, startér...
 
magot
Jo startér tam chybí!! Šklebící se
Btw jak se nahazoval chcíplej motor? Dajvem?
 
Hot_Dog
magot napsal:

Jo startér tam chybí!! Šklebící se
Btw jak se nahazoval chcíplej motor? Dajvem?


Nechybí... Magote, ten benzínovej motor byl v gondole, ten nebyl externí. Za letu se startoval tak, že jak to letadlo letělo dopředu, tak se mu ty turbíny už točiliMrknutí Nikoliv však dajvem, byla nějaká optimální rychlost, při který to šlo nahodit...
 
magot
Startér - mechanik
 
1stCL_Fucida
Vepředu té gondoly je táhlo, za které se zatáhlo podobně, jako když startujete sekačku, nebo motorovou pilu. Pak naskočil malej dvoutaktní motor v kuželu, roztočil turbínu, nastříklo se palivo a: vžžžžžuuuum! Úsměv

Restart těch turbín byl komplikovanej, přesně jak naznačuje Hot Dog. Ona totiž ta rychlost pro bezpečné nahození nebyla úplně vysoká, ale naopak protivně nízká. Jestli si pamatuju správně Brownovy informace, tak třeba 300 km/h, nebo tak něco. Ale určitě bychom to našli přesně.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Tyler Durden
Dvoutaktní motorek, neboli Riedel Anlasser

lucafusari.altervista.org/page7/files/stacks-image-04riede-520x384.jpg
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Ajvn
Toho trabanta buď nastartoval pilot a když to nešlo tak mechanik jako sekačku.
No, ale ono by to mělo při startu teda chvilku prdět. A vono to nějak neprdí. Asi prdlavku vynechali.Šklebící se
 
Fiks
Barone,bylo by možné zařídit,aby to hovado co huláká do rádia při quick mission,bylo možno ztlumit a nebo vypnout?
Dytˇdo toho řve jak postřelená svině a nebo vytočenej strojvůdce na sjezdu.
 
Baron
To "hovado co huláká do rádia při quick mission" bolo hlasene niekolkorat uz pocas testu. Tam to bolo este horsie, napr. pri spozorovani delostrelectva to islo dokolecka ( aj po zniceni ciela!) az dokial si sa nevzdialil z dosahu pozorovatela. Trochu to upravili na aspon trochu znesitelnu uroven, ale aj tak to nie je ono. Ci to budu dalej riesit neviem, reportovane to v kazdom pripade maju.
Hals - und Beinbruch!
 
Paulus
Aces_Wild napsal:

Learn to fly the Me 262

Learn to fly the Me 262 in IL2: Battle of Bodenplatte and be familiar with its cockpit, engine start, takeoff, and landing procedures. Various engine limitations, combat use, important airspeeds, and notes on flying the Me 262 are also included.

YouTube Video




Mohl by to někdo přeložit do srozumitelné řeči?
DĚKUJI
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Baron
Co tam chceš prekladať? Úsměv Je jedna finta na štartovanie motorov - štartuj ich po jednom, nie naraz. Označ si 1. motor (2. sa ti označí), stlač E a keď otáčky dosiahnu cca 4000, spusti Engine Ignition (ME 262) - je to RSht+E. TREBA DRŽAŤ dokiaľ motor nenaskoci a vráti sa na 3000 otacok. Potom POMALY pridávaj plyn na 15 % a AŽ POTOM VYPNI Engine ignition. Odporúčam namapovať na nejaký spínač. Motor ti beží, tak znovu stlačíš 1, tým ho odznačíš a stlačíš 2, čím aktivuješ ovládanie druhého motora. Postup je potom rovnaký ako u motora 1. Keď ti bude bežať aj druhý motor stlačíš 1 a máš obidva motory pod kontrolou. Hotovo, môžeš začať rolovat.
Upravil/a Baron dne 11-06-2019 23:57
Hals - und Beinbruch!
 
ZVP_Iceman
Baron napsal:

Co tam chceš prekladať? Úsměv Je jedna finta na štartovanie motorov - štartu ich po jednom, nie naraz. Označ si 1. motor (2. sa ti označí), stlač E a keď otáčky dosiahnu cca 4000, spusti Engine Ignition (ME 262) - je to RSht+E. TREBA DRŽAŤ dokiaľ motor nenaskoci a vráti sa na 3000 otacok. Potom Pomaly pridáva plyn na 15 % a až potom VYPNI Engine ignition. Odporúčam namapovať na nejaký spínač. Motor ti beží, tak znovu stlačí 1, tým ho odznacis a stlačíš 2, čím aktivuje ovládanie druhého motora. Postup je potom rovnaký a u motora 1. Keď ti bude bežať aj druhý motor stlačíš 1 a máš obidva motory pod kontrolou. Hotovo, môžeš začať rolovat.


Jo tak takhle, jak to Baron píše, to jde.... Nastartoval jsem asi na šestý pokus, přičemž jsem upálil asi tři letadla..... Nakonec jsem s tím zvládnul i přistát... Jinak ten trabantí motor je tam slyšet docela hezky, pravda je, že já mám celkovou hlasitost hry danou docela vysoko.....
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,772,701 návštěv