March 28 2024 09:30:57
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna !!!Locked!!!
magot
no v r. 1915 to bylo ok, páč nikdo nevěděl co to je stíhačka Šklebící se
 
Paulus
Zná někdo, kde lze změnit barvu čísel FPS v BOX? Nemohu to najít.Mrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
606_Druindin
YouTube Video


 
magot
to je ten trávníkář co byl nešťastnej z DCS Šklebící se
 
Rumcajs
magot napsal:

to je ten trávníkář co byl nešťastnej z DCS Šklebící se
Správně. A takových zoufalců je víc. Jakkoli má BOSko svoje mouchy, obdivuju Jásoně, páčto on je jediný manažer, který plní sliby. Ostatní jsou tlučhubobé, kteří netuší zbla nic o své vlastní práci.
Schválně, kdo zde má co do činění s řízením projektů a nejlépe s řízením SW projektů? Jestli je tu někdo takový, ať se vyjádří. Samo sebou nečekám, že by se vyjadřovali neználci. Neználků máme plné nádvoří, těch fakt málo není. Neználků je víc jak dost.
 
magot
Tam šlo spíš o to že ten stuttering v DCS je ve VR zcela nepoužitelný. Teoreticky by se tím dala nastartovat epilepsie zdravému člověku ..
 
Rumcajs
magot napsal:

Tam šlo spíš o to že ten stuttering v DCS je ve VR zcela nepoužitelný. Teoreticky by se tím dala nastartovat epilepsie zdravému člověku ..
Tak i CloD má antiepiliptický filtr. Člověk s náběhem na epilepsii by asi vůbec neměl hrát počítačové hry. Podobně by se jim měl vyvarovat člověk s dispozicí k infarktu, vysokému tlaku, nízkému tlaku, rozčilení a psotníku, moralista, nemorální osoba, idiot a jinak postižený a tak podobně. Pak ovšem přichází otázka, kdo vlastně financuje tuten business s hrami?



Je tu vlastně někdo takový?
 
Ajvn
V tom případě, soudě dle tvého výčtu kdo všechno nemůže hrát hry, by hry nemohl hrát nikdo na této planetě .
Ani Ty ne.
Takže? Platíme všichni.Úsměv
 
Rumcajs
Ajvn napsal:

V tom případě, soudě dle tvého výčtu kdo všechno nemůže hrát hry, by hry nemohl hrát nikdo na této planetě .
Ani Ty ne.
Takže? Platíme všichni.Úsměv
To jsem tak nějak chtěl říct, díky. Cool
 
Ajvn
Ja vím pochopil jsem .
Jen jsem chtěl být vtipný no nevyšlo.Úsměv
 
1stCL_Fucida
Rumcajs napsal:
Schválně, kdo zde má co do činění s řízením projektů a nejlépe s řízením SW projektů? Jestli je tu někdo takový, ať se vyjádří.


Vyjadřuji své ano Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Baron
Novy DD: https://forum.il2...ent-679782

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2018_10/190_2.jpg.79e9324e217e339a7937a1213fad2b1a.jpg
Hals - und Beinbruch!
 
Art


Bude se Barone s příchodem D9 opravovat i MW50?
 
Baron
Tazko povedat. Nahlasene to maju (+ dalsie veci).
Hals - und Beinbruch!
 
RH_Killer
Dotaz na Barona. Dříve jsem si všiml, že se připsalo poničený letadlo už za letu a tím pádem vyžírka mohl střílet dál, ale nijak si tím nepomohl. Dneska je to tak, že ho borec opráší a má sestřel on jako poslední. Proč to je tak blbě, když to vlasně řešilo to co asi vždycky sralo každýho? Tedy vyžírání.
 
Baron
Mas na mysli status na fore nejakeho servera? Teda ze tam nemas zostrel i ked v hre ti ho pripise?
Hals - und Beinbruch!
 
RH_Killer
To co píšeš s tím už jen souvisí. Příklad: Dostal jsem naloženo, letadlo na padrť a server i přesto že jsem stroj řídil vypsal hlášku, že jsem byl sestřelen pilotem xy. (v chatu) Tím pádem další snaha vyžírků byla pro ně zbytečná. Tak to fungovalo dřív. Teď připisuje ten, kdo střílel poslední a tihle volové to hojně využívaj. Ptám se proč když to fugvalo dobře, se to odstranilo?
 
Baron
Neviem ti na to odpovedat, na Knights of the Air, kde lietam, tento problem neevidujem. Tam pripisuje zostrely korektne.
Hals - und Beinbruch!
 
AJaromir
To ještě dnes někdo řeší kradení sestřelů? Já myslel, že je důležité vyhrát misi. Jakým způsobem, to se už minulost neptá.
 
CSW_Cassius Chaerea
AJaromir napsal:

To ještě dnes někdo řeší kradení sestřelů? Já myslel, že je důležité vyhrát misi. Jakým způsobem, to se už minulost neptá.
Minulost se ani neptá kdo výhrál misi. Jestli ten či onen, nebo ta či ona strana, ale esa se pamatují. Mrknutí
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,595,542 návštěv