April 20 2024 12:26:33
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Rebarbora 5/1941
otto
A vedel by si mi poradiť ako zistiť že mi ten modpack beží? A kde nájdem Whirlwind I (či v quick alebo full mison... alebo kde)? Ďakujem za pomoc.
 
TozziFan
Pokud mas aktivovany modpack, v hlavním menu mas napsáno nad pilotem operace Rebarbora. Pak vichřici uvidíš jak v QMB, tak v FMB.
 
otto
Páni, práve mi padol HSFX a aj celý šturm, takže idme celého šturma preinštalovať a nahodiť nanovo patche lebo som mal dáky bordel v oboch verziách ale do tej stredy by som to mal stihnúť.
 
Kukuloo
@Alex: bolo by fajn keby ste dali vediet podla moznosti co najskor kto od vas poleti


@Druidin: je moznost ze od ZVP sa nam nahlasia nejaki piloti, tak jedina moznost ako nechat celu 606 pokope bola 501. sq. Ak by prisli aj vsetci vasi piloti, nevidim problem urobit vynimku aby mala 501. sq 7 pilotov.

Ak by ZVP nenaplnili celu 92. sq, je v kompetencii velitela reds aby si zabezpecil plny stav pilotov letky s najnovsimi spitfirmi. Resp. bude na dohovore velitelov squadron ci uvolnia pilotov aby naplnili 92. squadronu ak by sa velitel reds nenasiel.
Letka_13/Kukulo
 
ZVP_ALEX
V pondělí večer se dozvím, kdo ještě přijde. Dřív to nedám. ale nemám problém s tím, aby, pokud budeme jen dva až tři, jsi nás dal ke 145.Sq. Na Spit V jsem se dal jen proto, že tam nikdo nebyl Šklebící se
 
ZVP_PAZI
Ahoj, připoj mne k ZVP_ALEX
Dík
 
Kukuloo
Oki ALexi. Uvidime kolko chlapov od Vas bude. Pazi, si zapisany.
Letka_13/Kukulo
 
CSAF_Faintingh
len taka mala otazka pre upresnenie, bude to cele koncipovane ako akcie malych jednotiek, teda max 4 lietadla si pojdu rozstrielat nieco nad francuzskom a abbevile na to posle dve tri bfka, pricom toto bude na celej mape, vsak? len aby som vedel na co sa mam pripravit Šklebící se
 
magot
Je to operace na blind, samotáři se spustí z mraků a sejmou náhodně projíždějícího říšského pošťáka ..
Vzdušné souboje jsou nežádoucí ..
 
magot
Kukulo jestli plánujete i cíle vlaky, můžu vám poslat ten můj rozdělanej mod. Ať je na co se koukat.
Můžeme tam klidně cáknout i ten Göringův vlak ať je nějaká sranda, aneb kdo sestřelí celou luftwaffe jednou dávkou z kulometu Šklebící se (i když by to LW spíš prospělo než uškodilo)
Upravil/a magot dne 18-12-2016 21:05
 
ZVP_HOOK
Ahoj,
prosím, jedno místo u ZVP

Dík.
 
Kukuloo
@Faintingh: nebude to na celej mape. Ani Abeville nebude aktivne letisko. Na modrej strane to bude od Cherbourgu po Le Havre, na cervenej strane od letiska Warmwell po letisko Ford. Najsevernejsie letiska u cervenych (Boscombe Down a Kenley) su zalozne odkial budu prelietavane lietadla a piloti. U modrych je zalozne letisko Rouen a maptvorcom vytvorene letisko cca 80km juzne od Cherbourgu.

Co sa tyka velkosti formacii - minimalna jednotka su 2 masiny, s vynimkou prieskumika. Najvacsiu planovanu formaciu rozmyslam nechat 2 letky/squadrony, tj. 12 strojov - eskorta plus bitevnici/bombarderi. Vsetky variacie medzi tym by som nechal na veliteloch. Pripadne 10 strojov (6 bitevnikov/bombarderov a 4 eskorta alebo 4 bitevniky a 6 eskorta alebo ako sa namiesaju). Uvidime, prejedname na porade a pravidla doplnim.

@magot: vlaky prejedname
Letka_13/Kukulo
 
Kukuloo
@magot: riesili sme tie nove vlaky. Rozhodli sme sa nove vlaky v tejto Rebarbore nevyuzit (vyzadovalo by to viac zmien ako len zmena modpacku a cas tlaci, zvlast ked idu sviatky). Poprosim Ta vsak posli mi tie vlaky ked budu ready. Ked sa idea Rebarbory osvedci (robime pre to vsetko), pouzijeme ich v nasledujucej akcii s touto tematikou. Kazdopadne dakovala.
Letka_13/Kukulo
 
ZVP_ALEX
Ahoj, Kukulo přidej k nám ještě ZVP_Pedrose, jak to tak vypadá, tak zapomněl heslo na SVK Šklebící se, inu není se čemu divit po létech nečinnosti letky. Zbytek zítra navečer. Díky Mrknutí
 
Kukuloo
Ok, zapisany. Alexi na fore Letky Orel budu odstartovane sukromne vlakna, takze aspon jeden Vas pilot by sa mal registrovat tam. Aspon velitel aby sa mohol zapojit do diskusie ohladom taktiky a pod.

http://letkaorel....page_id=12
Letka_13/Kukulo
 
Kukuloo
Pripravujem topic na AOE fore v anglictine, kde budem zhanat blue pilotov aby sme sa pohli aj na tomto fronte. Zahranicni piloti nam uz parkrat pomohli s poctami tak uvidime.
Letka_13/Kukulo
 
ZVP_ALEX
Už jsem se tam kdysi registroval, ale zapomněl jsem heslo. Tak snad mi pošlou jiný. Zatím se to automatu nějak nedaří. když tak se ozvu do SZ.
 
ZVP_ALEX
Jo tak už jsem tam. Už to šlape Šklebící se
 
Voyk
Když tak mě napiš na E7, jestli se tu neukážou další z JG26 a budou jiní zájemci o E7 přejdu plynule ke klukům k SKG210.
 
CSAF_Faintingh
K CSAF sa ešte pridajú
CSAF_Rudyhanke
CSAF_Vachtar
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

34,730,108 návštěv